Мешканці Нововолинська перестануть пити «іржаву воду»?
У мешканців 4-х вулиць у Нововолинську із кранів тече іржава вода. Про це 15 серпня під час сесії Нововолинської міськради розповів директор місцевого «Водоканалу» Яків Приступа, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Загалом у Нововолинську є два водозабори, які беруть воду з підземних горизонтів. Як зазначив пан Приступа, дуже нагальним стало питання заміни труб водогону. Адже на кількох вулицях проведено сталеві труби, у яких де-не-де сформувався наліт завтовшки 7-8 міліметрів. Якщо трапляється прорив на лінії і після ремонту запускають воду, то з кранів у мешканців 4-х вулиць вона тече іржава.
Причина цього, на думку пана Приступи, об’єктивна – труби потребують негайної заміни. Адже термін експлуатації сталевого водогону становить 30 років, тоді як окремим трубам уже 45 років.
Єдиний вихід із ситуації керівництво «Водоканалу» вбачає у заміні труб, на що потрібно 15 мільйонів гривень. Натомість у 2008 році в міському бюджеті на це передбачено 300 тисяч гривень. Яків Приступа навів цифри для порівняння: заміна 1 погонного метра труби коштує немало-небагато – понад 1 тисячу гривень.
На пропозицію депутатів включити до тарифу водопостачання інвестиційну складову досить категорично зреагував міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков. Він вважає, що зміна тарифів наразі не виправдана.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Загалом у Нововолинську є два водозабори, які беруть воду з підземних горизонтів. Як зазначив пан Приступа, дуже нагальним стало питання заміни труб водогону. Адже на кількох вулицях проведено сталеві труби, у яких де-не-де сформувався наліт завтовшки 7-8 міліметрів. Якщо трапляється прорив на лінії і після ремонту запускають воду, то з кранів у мешканців 4-х вулиць вона тече іржава.
Причина цього, на думку пана Приступи, об’єктивна – труби потребують негайної заміни. Адже термін експлуатації сталевого водогону становить 30 років, тоді як окремим трубам уже 45 років.
Єдиний вихід із ситуації керівництво «Водоканалу» вбачає у заміні труб, на що потрібно 15 мільйонів гривень. Натомість у 2008 році в міському бюджеті на це передбачено 300 тисяч гривень. Яків Приступа навів цифри для порівняння: заміна 1 погонного метра труби коштує немало-небагато – понад 1 тисячу гривень.
На пропозицію депутатів включити до тарифу водопостачання інвестиційну складову досить категорично зреагував міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков. Він вважає, що зміна тарифів наразі не виправдана.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.