USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ветерани Великої Вітчизняної отримають мільярд

17 Лютого 2014 16:16
У держбюджеті передбачено мільярд гривень видатків на одноразову допомогу ветеранам війни.

Про це інформував голова ОДА Олександр Башкаленко сьогодні, 17-го лютого, під час оперативної наради.

На Волині є 44 тисячі ветеранів війни, які мають отримати одноразову грошову допомогу до Дня Перемоги. Начальник відділу департаменту соціального захисту населення Наталія Семенюк зазначила, що складно сказати, яка буде сума виплат цього року, бо ще немає відповідної постанови Кабміну.

Торік інваліди війни 1-ї групи отримали 2415 гривень, 2-ї групи отримали 2110 гривень, 3-ї групи 1895 гривень.

Учасники бойових дій і колишні неповнолітні, які були ув’язненими, отримали 745 гривень. Члени сімей загиблих і дружини померлих ветеранів війни одержали 375 гривень.

Чи будуть ці одноразові грошові виплати цього року більші, чи, можливо, менші складно сказати, усе залежить від рішень Кабміну, сказала Наталія Семенюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 16:19
хоча б георгієвськіє лєнти на тих колаборантах окупаційного савєцкого режиму не вішали
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 17:06
колаборант твій зал*пельний дід і батько! Визнані всім світом міжнародними злочинцями.
лучани Показати IP 17 Лютого 2014 16:21
Знову роздача бабла. Тільки інфляцію розганяють популізмом.
веселий Показати IP 17 Лютого 2014 17:25
Тягнибок! Продай свою машину - "Тойота секвойа" і гроші роздай "ветеранам" упа! Не жмись!)))
НЕЛУЧАНИН до веселий Показати IP 17 Лютого 2014 17:31
іди здай пляшки, які в парку назбирав і похмелись, і писок не розкривай
Олежко до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 17:58
Ігор і Мая відробляєте грош ср*чами в мережі то відробляйте! А людям не хаміть, бо візьмутся за вас! Не переживайте що поки що "закрили справу"...
47457 Показати IP 17 Лютого 2014 18:53
Неправильний заголовок. Ветерани, як завжди, получать ...уй. А в когось з'явиться нова дача.
Діма Показати IP 18 Лютого 2014 09:27
Ось вам і Башкаленко, ще хтось сумнівається в його управлінських здібностях?
Ліля Показати IP 18 Лютого 2014 09:28
знаю Башкаленка особисто, впевнена що він зробить багато для волинян
волиняни Показати IP 18 Лютого 2014 09:28
респект Башкаленку!
нелучанину Показати IP 18 Лютого 2014 15:28
Якби не ті старенькі люди, ти, свине, ходив би кастрований, як кнур і гній з-під німецьких биків викидав, сміхолюднику нерозумний.