USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Міліція буде виловлювати озброєних людей

13 Березня 2014 10:44
Українська міліція в південних і східних областях України оголосила план "Сирена", згідно з яким правоохоронці будуть арештовувати загони незаконно озброєних людей. Про це повідомляє ТСН з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.

"Па південному сході України введений план "Сирена", оскільки там рухаються групи озброєних людей", - повідомили в МВС. В цей же час міліція в Донецькій області пояснила, що "мета плану – розшук і затримання озброєних злочинців". Також інформаційне агентство "Інтерфакс" з посиланням на власні джерела повідомляє, що план "Сирена" в МВС ввели тому, що в південні і східні області "почали прибувати націоналістичні угруповання". При цьому джерело не уточнило, про яку саме ідеологію йдеться. Нагадаємо, що Дніпропетровська міліція затримала псевдожурналістів з Росії, які їздили на мітинги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Зламана Сирена Показати IP 13 Березня 2014 10:47
"Українська міліція в південних і східних областях України оголосила план "Сирена", згідно з яким правоохоронці будуть арештовувати загони незаконно озброєних людей.",- почему только "у південних і східних"?
очевидець до Зламана Сирена Показати IP 13 Березня 2014 12:15
В 50% членів правого сектору в наявності зброя якою вони навіть погрожують
Лучанка Показати IP 13 Березня 2014 10:55
хай в криму виловлюють, дармоїди
))))))))) до Лучанка Показати IP 13 Березня 2014 11:05
А що в Криму? Вже до Криму українська міліція відношення не має.....
Лучанин до Лучанка Показати IP 13 Березня 2014 13:50
а тебе не Майя звати?
Щира українка Показати IP 13 Березня 2014 11:08
На жаль, наша проукраїнська влада, за яку я стою горою, робить все потім, із запізненням навіть не на один день, а декілька тижнів. Прикро!
місцевий Показати IP 13 Березня 2014 11:13
А у Західних областях нікого не треба виловлювати?!
0444 Показати IP 13 Березня 2014 11:17
Данильчука з Лимаром виловіть!
зіновій Показати IP 13 Березня 2014 11:35
ловіть отих дармоїдів що лазять по установах і кричать а робити не хочуть. і в озброєних заберіть зброю а то ще сам себе уб"є з необережності
Правдоруб Показати IP 13 Березня 2014 11:56
З такою політикою, і з такими політиками як Данильчук, Гузь та їх прихвостні скоро не тільки Крим профукаємо, а ще 5-6 областей. Протрималась вільна, незалежна Україна 23 роки, досить, знову будемо під Росією чи Польщею боротися за Незалежну Україну протягом наступних років так десь 600. Слава прихвостням!
лучанин Показати IP 13 Березня 2014 11:59
А Сашу Білого слабо виловити, чи немає революційної доцільності, а отже треба закривати очі на відверті зухвалі правопорушення.
Про Сашу до лучанин Показати IP 13 Березня 2014 12:56
Ти провокатор або мінтяра сциш за свою посаду, тому і згадав за Бєлого!Ти боїшся його і цілий Правий Сектор як вогню, знаєш, що пролюструють спочатку начальство, а потім і остальних прихвостнів,покажемо де ви живете, де жарите шашлики і миєтесь зі своїми шльондрами. А потім надамо вам лопати розкидати асфальт на дорогах, якщо хочете бути корисними для розкраденної вами держави!
пересічний громадяни до Про Сашу Показати IP 13 Березня 2014 13:38
а самому не хочеться показати приклад і взяти до рук лопату, а то по...здеть на сайті не лопатою махати...