USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мінсоцполітики хоче заборонити ввезення секонд-хенду

26 Грудня 2019 18:15
Міністерство соціальної політики розробляє зміни в нормативно-правові акти України щодо заборони ввезення на територію країни вживаних речей у якості гуманітарної допомоги.

Про це повідомив заступник міністра соцполітики Олег Коваль, пише Українська правда.

Виключення залишать для одягу спеціального призначення, що направляється ВСУ, СБУ, МВС і ДСНС, а також медичним установам.

Коваль пояснив це тим, що дуже часто Україні передають спеціальне дороге обмундирування, наприклад, для пожежних, у якого закінчився термін зберігання на складах за кордоном і їх на безоплатній основі віддають у ДСНС. Заступник міністра додав, що така форма відповідає міжнародним стандартам і не несе загрозу для життя наших силовиків.

За словами Коваля, українським законодавством користуються бізнесмени і під виглядом гуманітарної допомоги ввозять в країну секонд-хенд, щоб потім продати його.

«Ми гідна нація і нам не потрібні мільйони тонн секонд-хенду в країні», – зазначив Коваль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Івін Показати IP 26 Грудня 2019 18:32
Зарплата (щомісячна) О.П.Коваля становить більше 50 тис.грн (разом із надбавками, преміями і т.п.). Це той рівень, коли вже "не бачать берегів" ...
скептик Показати IP 26 Грудня 2019 19:10
можливо ковалю з його зарплатою 30 000 грн і не треба секонд-хенду, але є такий товар як сток. це неліквідні НОВІ НЕВЖИВАНІ одяг і взуття, панове слюхи народу нехай спочатку забезпечать людям пристойний рівень життя, а потім будуть займатись популізмом
Волинянин Показати IP 26 Грудня 2019 20:28
Нехай попробує, а ми підемо під кабмін та Верховну Раду милостиню просити... Бо за наші доходи та пенсії тільки секон-хенд і можна купити...
О, занили Показати IP 26 Грудня 2019 21:27
що , "по приколу"не прикольно? Де мій попкорн?
Корiнний лучанин Показати IP 27 Грудня 2019 00:08
" ми гiдна нацiя " о да ,дуже гiдна.хвали мене моя губонько...
уся до Корiнний лучанин Показати IP 27 Грудня 2019 14:10
кожна нація гідна на краще. але до цього рівень зарплат має бути гідним
Андрій Показати IP 27 Грудня 2019 00:51
Нарешті нашим небожителям дійшло, що ввозячи тонни цього дрантя, ми гробимо свою легку промисловість. Браво !
ан Показати IP 27 Грудня 2019 11:31
людям не дуже подобаэться носити вживаний одяг . а ціни на нові речі бачили? ЯК їх можна купити за зарплату? якщо хочеться оновити свій гардероб, . а за що ? це ж і їсти щось потрібно і ліки купити.а комунальні.?