USD 39.50 39.85
  • USD 39.50 39.85
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.90

Рвали один на одному одяг: у Рівному підлітки штурмували секонд-хенд. Відео

24 Листопада 2019 17:37
У декількох містах України натовпи містян, які зібралися під секонд-хендами у день завозу, розбили і ледь не виламали двері під час відкриття магазинів.

Очевидці показали в мережі відео таких штурмів у Харкові та Рівному. Ролики опубліковані в Telegram, передає «Обозреватель».

Подібні атаки на секонд-хенди в Україні вже стали звичними.

«Європа все ближче і ближче! У Рівному підлітки штурмом взяли секонд-хенд. Рівень доходів населення не дозволяє купувати хороші і нові речі чи це менталітет?» – передає у Telegram «Нетиповий Харків».

На відео видно, як люди штовхаються, рвуть одне одному одяг і виламують вхідні двері у магазин. Серед натовпу - жінки, підлітки та діти.
«Харків, кінець листопада 2019 року. Новий завіз у секонд», – повідомляє канал «Харків 1654».
Водночас на викладених у мережі роликах можна помітити, що люди в натовпах, які штурмують секонди, не виглядають бідно одягненими. Адже відомо, що «поритися» у поношених європейських речах, серед яких зустрічаються і брендові, люблять навіть затяті модники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Ответы Показати IP 24 Листопада 2019 17:46
Покращання уже пришло
% до Ответы Показати IP 24 Листопада 2019 20:54
Ну а що, про зміни до кращого, то всьо були шуточки, про з/п для вчителів, про зниження тарифів, і т. д. А итепер от кушайте, не обляпайтесь. І то тільки квіточки.
санітар Показати IP 24 Листопада 2019 17:54
Справа навіть не стільки в рівні доходів. Поліщуки хочуть носити модні бренди з вмерлих німців, голандців. Будь-які лахи з чужого плеча - аби Гевропа. У Луцьку на пр. Волі займають чергу з пяти ранку аж до філармонії. Цікаво, чи принижує себе так ще хоч одна нація в світі? Ну, в напівдикій Африці ще можливе, бо там носять сандалі з старих автомобільних шин, а тут же кожен двір забитий легковими автомобілями. Не розумію я цих "метаморфоз".
*** до санітар Показати IP 24 Листопада 2019 20:55
Скажемо по правді, то ще й якась хвороба психічна. Звичайно відкидаємо тих 5% людей, які дійсно без гуми не зможуть вдітись. В інших якийсь невеликий психічний здвиг.
Хех до *** Показати IP 24 Листопада 2019 22:31
Можливо 50 а то й більше відсотків. При тому, що я маю щомісяця 15000 грн, ми вдягаємося на секонді всією сімєю (я жінка та донька 2 роки) дещо купуємо нове, як от взуття та верхній одяг, то має бути нове. При таких цінах як зараз хороша куртка на зиму не менше 5000 грн, взуття 2000 і т.д. Так, зранку так ломляться тільки баригі, але на гумці вдягається півлуцька це факт. Люди просто бідні. Психіка тут ні до чого.
Анонім до Хех Показати IP 25 Листопада 2019 21:04
Хороша куртка на зиму коштує від 1500,не береться до уваги бренди,взуття 1200!Наше,харківське наприклад,міцне,тепле,натуральна шкіра!!Пишете єресь,скоріше всього і зарплату маєте біля 5000 тисяч,просто полішуцька натура,похвастатись і поговорити,про те чого не відаєте!!!Шастаєте по гуманітаркам,бо соромно визнати що немає грошей,тому і тут настрочили про космічні ціни і зарплати.
Українець Показати IP 24 Листопада 2019 17:58
Тотальне обидління населення.....
Да до Українець Показати IP 24 Листопада 2019 20:51
На процентів так 73
Бутус ов Показати IP 24 Листопада 2019 18:18
Це ж мацкалі?
Ні до Бутус ов Показати IP 24 Листопада 2019 20:52
Ні,то кінець епохи бідності настав. Зробили самі себе разом.
Анонім до Ні Показати IP 30 Листопада 2019 19:06
При твоєму сивочолому мародерові всі у бутиках вдягались??
SECOND Показати IP 24 Листопада 2019 18:19
SECOND HAND ну всезнайки поясніть причину для якої зрсмічуєте українську мову неправильними перекладми з англійської? Англійське SECOND HAND перекладаєтся: з другої руки.
Анонім до SECOND Показати IP 25 Листопада 2019 21:07
Бідне,голодне,дике,не розумне стадо,готове з трупів знімати,якщо даром.І кожен говорить"вони".Ні,це ми,відсотків 90 всі ми на цьому відео.
Анонім Показати IP 24 Листопада 2019 19:20
Та дайте ім зброю, перестріляють один одного!
Анонім Показати IP 24 Листопада 2019 19:56
Для чого писати такі нісенітниці? Просто ці повні сил молодики не хочуть іти працювати за з/п, от і скуповують речі в "секондах", а потім в інтернеті продають. Теж мені новина!
Молодик до Анонім Показати IP 24 Листопада 2019 21:58
Пф правда ж, я так з малою періодично скуповую, маємо хороший навар. А ви працюйте за 8 тисяч в місяць на начальника, а я сам собі начальник.
Анонім до Молодик Показати IP 25 Листопада 2019 21:11
Навар,ти б хоч 3 тисячі мав,сам собі начальник,цар,х*лі.А податки хто буде платити?На пенцію підеш за чиї шиши будеш жити,ти ж копійки не сплатив,бізнесхлопчик.То ви сілюхи тусуєтесь і двері ломите коли хлам той завозять?Дикарі
Лучанин Показати IP 24 Листопада 2019 23:09
Дійсно ці молодики вриваються в секондХенд згрібають взуття в купи і потім вибирають краще.А іншим залишається непотріб.
синоптик Показати IP 25 Листопада 2019 01:52
Помітна нереально велика різниця в доходах можновладців і решти населення приводить до падіння моралі , озлоблення, зубожіння. У нас вся країна стала "секонд-хендом". В Луцьку " секонхендів" більше ніж книгарень,кіосків продажу періодики,кінотеатрів і інших культурно-просвітницьких об"єктів.Повинно бути навпаки.Це результат " обліко моралє" влади.
43735 Показати IP 25 Листопада 2019 12:30
то це вже давно відома схема. Дядя (власник невеликої точки секонду на ст.ринку) наймає молодих хлопців за пару гривень щоб змели весь товар з прилавків а далі сортує його у пошуках брендів чи гарних на його думку речей. А для самих хлопців ця вся шарпанинина біля дверей тай у самому магазині щось на зразок змагань у спритності!))))) Власник точки робить потім добру накрутку...Кожен робить свій бізнес як вміє... А ще враховуючи якість і ціну нових речей не дивно що у секондах повно людей... Нема в нас якісних речей за доступними цінами от і знаходять люди альтернативу.
Анонім до 43735 Показати IP 25 Листопада 2019 21:13
А ти чому звільнився від дяді?