USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мітингуючі нововолинські шахтарі перекрили дорогу. ОНОВЛЕНО

29 Грудня 2014 17:39
Нововолинські гірники налаштовані рішуче, вже третій день вони контролюють автошляхи, для того щоб їх нарешті почули, - інформує БУГ.

Сьогодні більш як 300 шахтарів міста Нововолинська протестували біля міської ради.

Після акції протесту біля міськради Нововолинська частина шахтарів, приблизно 50-60 чоловік, відправились перекривати дорогу біля мосту через річку Західний Буг. Фуру “Нічний Експрес”, яка перевозить допомогу для військових в зону АТО не пропускали, тому на місце виїхали нововолинські волонтери Олександр Дричик, Андрій Рязанов, Володимир Красуля від ГО “Волинські патріоти” для відновлення руху автівки.

Наразі ініціативна група із шахтарів та представників влади зустрілася з головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч закликає мітингувальників організовувати поїздку на Київ. Пан Бокоч обіцяє допомогти з автобусами та каже, що у Києві їх зустріне Ігор Володимирович, який і очолить цю акцію у столиці України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Штефан, Луцьк Показати IP 29 Грудня 2014 17:59
Це тільки породить люту ненависть водіїв до шахтарів! От і все!
орест до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Грудня 2014 19:39
Абсолютно непідтримую, - хлопці все правильно роблять, як і прості Українці! Сам особисто залюбки їх підтримав, - почекав. Організація заходу культурна. Хлопці тримайцтеся та добивайтеся свого на своїй землі
Луцьк Показати IP 29 Грудня 2014 18:31
коментар було видалено
Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 18:34
А якщо імпортне дешевше, то чого своєму б під землею не почекати до кращих часів.
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 18:39
Імпортне не тільки дешевше, але й набагато якісніше по зольності та калорійності !
Бармалєй Показати IP 29 Грудня 2014 18:56
А на корпоратив чтось пішов?
Штефан, Луцьк до Бармалєй Показати IP 29 Грудня 2014 19:04
Корпоратив - то святе!
NELC Показати IP 30 Грудня 2014 10:42
В Польщі, щоб не грабувати бюджет, роздали по $10 000 на руки і бувай здоров, хто розумний був - вклав у власну справу, хто дурень, той спився і т.д., зараз ниє: "який поганий той Євросоюз" :/ Пропоную дати живі гроші в руки людям і закрити ті "чорні фінансові діри", які офіційно називаються шахтами.
віктор до NELC Показати IP 30 Грудня 2014 11:07
Підтримую! Дати шахтарям по $100000! Але ж головні організатори шахтарського протесту Влодарчик, Єлева, Камишнікова, Бадзюнь з Іванич, Красуля з Турійська і багато інших, хто піариться - не шахтарі! Їм по скільки дати?
позор Показати IP 31 Грудня 2014 11:03
не ховайтесь за фурою.прапора тушоку в володимире продавали а діти на сході з голоду пухли.якщо допомога не дается людині то вона знову розкрадается.йолупи краще дітей додому заберіть.у нас е гузь з покришками хай іде і порозганяе тих москалів які не хочуть у гейропу