USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Гузь хоче очолити мітинг шахтарів у Києві

29 Грудня 2014 12:17
Мирну акцію протесту, спрямовану на захист своїх інтересів нововолинські шахтарі продовжили і сьогодні. З їх слів, мітингувальники стоятимуть допоки влада міста, області та держави в цілому, не прийме адекватних рішень, - інформує БУГ.

Нагадаємо, 24 грудня до півтисячі гірників Нововолинська вийшли на центральну площу міста на попереджувальний страйк з вимогами виплатити заборговану заробітну плату та відновити фінансування вугільної галузі. А вже 27 грудня, шахтарі перекрили трасу Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква у Нововолинську, вимагаючи не закривати шахти №1 та №9, а також виділити кошти на добудову шахти №10.

Вчора волинські шахтарі рушили до оселі очільника Нововолинська, що розташована на вулиці Кобзаря, 28-а. Подзвонили і постукали у хвіртку. Через мегафон люб'язно запросили Віктора Сапожніковапоспілкуватися з шахтарями, але їм не відповіли.

На даний час на майдані у Нововолинську перебуває більше трьохсот гірників, а також активісти міста, громадські організації та влада. Кількість протестуючих постійно збільшується. Мер Віктор Сапожніков у своєму виступі закликав працівників вугільної промисловості починати вирішення питання із обласного рівня, закликаючи їх їхати до губернатора Володимира Гунчика.

Помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч закликає мітингувальників організовувати поїздку на Київ. Пан Бокоч обіцяє допомогти з автобусами та каже, що у Києві їх зустріне Ігор Володимирович, який і очолить цю акцію у столиці України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Волинянин Показати IP 29 Грудня 2014 12:28
Тому Гузеві лише дай рупор аби кричати і все.
Шахтар до Волинянин Показати IP 29 Грудня 2014 14:41
прапор йому в ср*ку!
Олесь до Волинянин Показати IP 29 Грудня 2014 15:44
Не хочу працювати! Хочу очолювати ПРОТЕСТ! - Це все , що добре вміє гусь. Але час протестів минув. І його наївні люди вибрали ДЛЯ РОБОТИ!!!! А воно працювати не вміє. І вчитись не хоче. Руйнівник! Помилка року.....
клепка Показати IP 29 Грудня 2014 12:31
А до кого він кричатиме? Собі в вухо? Він же тепер може вирішувати питання у Раді. Гузь геть не мажєклепки. Їй бо
ГУзь Показати IP 29 Грудня 2014 12:31
Гузь голосував за бюджет! Х*йло! Шо воно несе??
СЕРГІЙ Показати IP 29 Грудня 2014 12:31
КРАСУЛЯ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ ЧЛЕН РАДИ ЄВРОМАЙДАНУ УЧАСНИК ЄВРОМАЙДАНУ ВОЛИНІ КИЄВА САМООБОРОНА ТУРІЙСЬКА ВОЛОНТЕР АТО ЛЮСТРАТОР ВИСТУПАЄ НА ЗАХИСТІ ВУЛИНСЬКОЇ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ.
месник до СЕРГІЙ Показати IP 29 Грудня 2014 14:01
Волинські патріоти не ті случайно які на кордоні, як-би контрабандистів ловлять? А самі здирництвом промишляють!!! Хтось бачив взагалі на чому їздять ті так звані патріоти, що їдять в яких генделиках??? Красуля перед виборами бігав практично до всіх партіях, просив підтримки!!! Дивно що до Комуністів з Регіоналами не набився!!! Створили на Волині кримінальне угруповування і тішаться!! А нас з Вами як собак тримають, коли треба відвязують, а коли нетреба на цепу тримають!!!
Автор Показати IP 29 Грудня 2014 12:40
Красуля заїжджий піарщик, циркач карочє, гастролер
валерій Показати IP 29 Грудня 2014 12:58
Тут питання не хто очолить.питання роботи людей, питання видобування енергетичної сировини.роботи Бурштина і Добротвору, світла в наших оселях, і благополуччя України.В кацапів вугілля купувати. платити зарплату чужим а не своїм? Питання Гунчика номер один, а не кришування копалень янтарю. як на Луганщині по копанках.Пішов на губернатора хай вирішує,звик як на заводі -набрать людей,а зарплату не платить.Не з Києва, з Луцька починати треба..камсомалісти по іншому не зрозуміють
Гусь Показати IP 29 Грудня 2014 13:15
журналісти зробили репост і поміняли назву яка вигідна для Гузя
ШАХТАР Показати IP 29 Грудня 2014 13:47
Очолюй не очолюй, мітінгуй не мітінгуй, а рішення про закриття вкрай нерентабельних шахт остаточно прийнято урядом України під тиском Євросоюзу та МВФ! Тому Гузь очолить протест, чи Комишнікова не має вже жодного сенсу! Крапка!
Шахтар до ШАХТАР Показати IP 29 Грудня 2014 14:40
комишнікова то взагалі ш*вк* влодарчика! а Гузь не очолить мітинг проти свого патрона Яйценюка!
громада Показати IP 29 Грудня 2014 14:00
Мирну?:) А слабо двері і вікна у Кабміні у свого боса потрощіти?:) Блін - о-то обрали...:(
месник Показати IP 29 Грудня 2014 14:02
Мирний мітинг шахтарів, з приїздом Гузя, перетворився на ГЕЙ парад!)))
Анонім до месник Показати IP 29 Грудня 2014 15:22
Браво!!!!
цьома Показати IP 29 Грудня 2014 14:31
А ми хочемо Гузя...!!!
шахтар до цьома Показати IP 29 Грудня 2014 14:39
коментар було видалено
Шахтар до цьома Показати IP 29 Грудня 2014 14:45
коментар було видалено
Бульвар до цьома Показати IP 29 Грудня 2014 20:21
То не ти ота баба, помічниця, через яку його жінка кинула?)))))))))))0
Комсомол Показати IP 29 Грудня 2014 14:44
Наконец то поняли шахтёры кто пришёл к власти? Гузь, не ужели ты думаешь, что шахтёры ЛОХи и не понимают, что именно твоя партия их уничтожает, а ты по приказу Яйценюка хочешь своей клоунадой вывести протест в плоскость абсурда!НЕ выйдет!!!
Біля розбитого корит Показати IP 29 Грудня 2014 21:32
Як не прикро,але українська казна пуста.Уряд приймає закони за якими піднімаються податки,масово відміняються пільги, заморожуються пенсії та заробітні плати.Великі гроші йдуть на війну в Донбасі.В цій ситуації наївні волинські шахтарі вимагають гроші на добудову шахти №10.Схаменіться, ніхто вам грошей не дасть! Якщо вже волинська влада не змогла добитись, у свій час ,грошей від Ющенка та Януковича,то від авантюриста-демагога Яценюка ви не отримаєте ні копійки! =Майданні= методи боротьби, типу мітингів,блокувань автодоріг,адмінбудівель,тощо ,працювати зараз не будуть. Нововолинську потрібно було обирати депутатом не пройдисвіта Мельника.,а місцевого лідера гіірників,людину із свого середовища і вимагати грошей у Януковича,поки гроші ще були у державі,а не соплі жувати і довіряти демагогам-брехунам,типу мельника та гузя із Луцька.
Лучанин Показати IP 30 Грудня 2014 01:53
Волиняни, в т.ч. гірники, є жертвами демагогів, які захватили владу обманом і силою. Розраховуватися прийшлося не лише зниженням рівня життя, а й долею і життям тисяч співвітчизників.
ще один до Лучанин Показати IP 30 Грудня 2014 11:15
власної тупості жертвами вони є.
Володимир Показати IP 30 Грудня 2014 04:45
Цей Гузь лише здібний піаритися на мітингах. Зараз хоче використати волинських шахтарів щоб засвітитися в Києві