USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Між осетриною і відбивними», - Луценко в Луцьку про те, як робили революцію

2 Серпня 2014 16:00
Успіх Революції гідності Юрій Луценко вбачає в тому, що її робили люди, за якими йшли політики, а не навпаки.

Про це політик та нинішній радник Президента України розповів під час тематичної гутірки на фестивалі опору «Бандерштат: перезавантаження».

Лідер Третьої народної республіки пригадав, що ще минулого літа ніхто не вірив в можливість революції:

«Пам’ятаєте, я того року тут на «Бандерштаті» казав, що буде революція? Мені ніхто не вірив, що так воно все і буде».

Пан Луценко розповів, що «офіційні 3 вожді революції – Яценюк, Тягнибок та Кличко» планували акції ще на 26 листопада. Тоді ще не знали, чи це будуть підтримувальні пікети як наслідок вибору шляху євроінтеграції, чи протестні акції за підтримку курсу інтеграції з Росією.

«Тоді я сказав «вождям» - треба працювати з людьми, треба їх піднімати. А у відповідь я почув, що, мовляв, «нічого не вийде, революційної ситуації немає. Збирались Яценюк, Тягнибок і Кличко в далеко недешевих ресторанах, і так от, між осетриною і відбивними, придумували революцію», - згадує Юрій Луценко.

Політик зауважив, що лідери опозиції не були готові до того, що люди дійсно почнуть протестувати та виходити на Майдан:

«Дзвонять і кажуть: «прийшли люди, що з ними робити?!».

Успіх Революції гідності Юрій Луценко вбачає в тому, що її робили люди, за якими йшли політики, а не навпаки. Себе ж він вважає «напів-провідником» між цими самими вождями та простими людьми, проте не ототожнює з ними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
вдв Показати IP 2 Серпня 2014 16:05
а чого вiн тут хай iде в Донецьк зi своiми братами i там розкаже !!!!!!!
Вкратце Показати IP 2 Серпня 2014 16:19
"офіційні 3 вожді революції – Яценюк, Тягнибок та Кличко» планували акції ще на 26 листопада. Тоді ще не знали, чи це будуть підтримувальні пікети як наслідок вибору шляху євроінтеграції, чи протестні акції за підтримку курсу інтеграції з Росією.",- то есть сами не знали, что хотели, кроме одного- незаконным путем прийти к власти...
Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 16:21
"«Дзвонять і кажуть: «прийшли люди, що з ними робити?!».", - бомбити з градiв, не?
Охрим Показати IP 2 Серпня 2014 16:46
колись СОЦІАЛІСТОМ був... кляв бандеряк, а зараз не бандершматі вчить жити, вішає не вуха лакшину та спагетті майданівськи
Ему до Охрим Показати IP 2 Серпня 2014 16:54
Ему п. кем быть: социалистом, бандеровцем, коммунистом или фашистом- главное, возле корыта...
дідо Показати IP 2 Серпня 2014 17:15
Луцик чотири! роки був міністром МВС, і палець об палець не вдарив,щоб змінити систему. Тільки разом з кремлівською агенткою Тимошенкою оббріхував Ющенка.
Юга Уценка Показати IP 2 Серпня 2014 17:22
Иди проспись хряк. При комуняках сладко жил, а сейчас учить будешь алкан хренов.
))) Показати IP 2 Серпня 2014 17:53
комментаторы, жгите! спасибо вам :-)
Оковита Показати IP 2 Серпня 2014 19:29
Юра, ти ж про фiзику чув? Тому й ти поки тiльки напiвпровiдник, що мало сьогоднi рiднини вживав. Ввечерi вже будеш з Богом розмовляти, чи з цiлим пантеоном луцьких божкiв вiд Бондаря то Шиби, навiть iз самим Органiзатором Гузем...
Алина Подкопаюсь ка Показати IP 2 Серпня 2014 21:38
Смотрю я на эти лица "Евроинтеграции", люди как люди. Ухоженные, прилично одетые. И посмотрите на лица ДНР, ЛНР... дальше без комментариев.
Майдан Парубійович до Алина Подкопаюсь ка Показати IP 2 Серпня 2014 22:25
Згоден...:)
Бывает-2 до Алина Подкопаюсь ка Показати IP 2 Серпня 2014 22:26
коментар було видалено
))) до Алина Подкопаюсь ка Показати IP 3 Серпня 2014 00:25
коментар було видалено
аббат до Алина Подкопаюсь ка Показати IP 3 Серпня 2014 07:55
війна любє обличчя змінить. І твоє також. Не сумнівайся.