USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мобілізація: до війська мають піти ще 1,5 тисячі волинян

22 Червня 2015 09:47
З 19 червня в області стартувала шоста черга мобілізації. Згідно з планом, до війська мають призвати 1,5 тисячі волинян, із них у Луцьку планують мобілізувати понад 250 чоловіків.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації сьогодні, 22 червня.

Як повідомив тимчасово виконувач обов’язків начальника відділу обліково-організаційної роботи обласного військового комісаріату Дмитро Маруха, 5 черга мобілізації була виконана на 71%.

У Маневицькому, Любешівському районах комісаріати впоралися з завданнями на більш ніж на 110%, у Горохівському районі – на 102%. У Ківерцівському, Рожищенському районах виконали завдання на 70-80%. Інші райони виконали плани більш ніж на 50%.

Доставити треба ще 4 одиниці техніки.

Нагадаємо, з 19 червня в Україні стартувала 6 черга мобілізації. Оповіщення і проходження медогляду триватимуть до 8 липня.

Згідно з поставленими завданнями, до війська мають піти ще 1,5 тисячі волинян. Завдання вже розподілені між районами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 22 Червня 2015 12:37
Чергова" могилізація"
V Показати IP 22 Червня 2015 13:02
" Мають, мають" Ніхто нікому нічого не має! Валіть туди самі,ЗАДОВБАЛИ!!!
думка Показати IP 22 Червня 2015 13:10
За цей час і шалені виділені кошти на армію вже б давно могли зробити професійну армію з достойною зарплатою і озброєнням, а не знущатись з простих громадян і їх сімей!!! Лише марнотратство і відмивання грошей під цю "марку"!
Вася Показати IP 22 Червня 2015 13:12
Фiг вам!!!
Анонім Показати IP 22 Червня 2015 13:14
Правильно вперед дітки Гунчиків і всіх чинуш Романюків,Шибів, і їм подібних на могилізавцію.А ми не хочемо за їх багатсво помирати. Війни нема, оголосіть назвичайний воєнний стан і тоді хай ідуть всі..Хватить вбивати нас дураків,краще в тюрму.
Вася Показати IP 22 Червня 2015 13:15
Про Коломiйця розкажiть краще!
!!!!!!!!! Показати IP 22 Червня 2015 14:29
Я конечно не против, что бы мой сын отдал долг государству в армии...НО! За роды я заплатила сама, за садик я заплатила сама, за школу я заплатила сама, одевала, кормила, лечила, учила САМА! ОТКУДА ДОЛГ????
Анонім Показати IP 22 Червня 2015 14:32
маруха-тормоз просидів всю службу у військоматі...- вперед покеруй пяницями та каліками,яких намобілізував
123 Показати IP 22 Червня 2015 15:20
Ми не для того дітей ростили,щоб їх на смерть посилати. Хто це все організував нехай іде і воює. Чому шиби, бондарі, гузі, данильчукі і їм подібні не ідуть в АТО, чи тільки кричати вміють.
Ізя Показати IP 22 Червня 2015 15:44
Шота нє то власть робить. Війну треба останавлівать.
1 Показати IP 22 Червня 2015 17:05
мобілізацію знову захотіли,а де їхні діти ?гасають по дорогах,збивають людей.....
Андрій батАйдар Показати IP 23 Червня 2015 00:11
не сидіть тут і не нийте а робіть щось, уже півтора року сидите в інтернеті і ниєте а нормальні хлопці уже відслужили і прийшли додому, вони хоть щось зробили а не сиділи і дивились на когось і росказували хто правильний а хто ні. Люди все в ваших руках!!!!
Гайдар до Андрій батАйдар Показати IP 23 Червня 2015 04:52
Ага, деякі відслужили і прийшли. Але не всі. Деякі приповзли, бо фугасом ноги повідривало. А деяких привезли в "цинку". Зате медалями нагородили. Дякую, але мені такий варіант не підходить. Я з державою в азартні ігри не граю, в неї карти мічені.
Андрій батАйдар Показати IP 29 Червня 2015 23:37
знаєте більшість людей яка іде в армію по мобілізації дуже боїться померти але якщо глянути статистику ДТП і інших катастроф по Україні, кількість померлих від горілки від побутових розбірок від різного виду несчасливих випадків за місяць то це цифра дуже велика вона в десятки разів перевищує смертність на війні але цього ніхто не замічає. Ніхто не знає що його чекає черег годину чи день.
Андрій бат.АЙДАР Показати IP 14 Серпня 2015 00:14
він воював з вас!!! http://zz.te.ua/amerykanskyj-miljoner-rodom-z-ternopilschyny-zahynuv-v-zoni-ato/#67890