USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Мобілізацію на Волині хочуть виконати завдяки «бігунам»

17 Серпня 2015 11:18
Акцентувати увагу на розшуку тих, хто ухиляється від мобілізації, хочуть в облдержадміністрації.

Про це йшлося під час брифінгу голови Волинської ОДА 14 серпня.

Коментуючи низький відсоток виконання мобілізаційного завдання на Волині, очільник краю Володимир Гунчик зазначив, що не ставиться завдання завершити шосту хвилю мобілізації чисельністю, як це робилося під час 1-3 хвиль та призвело до не найкращих результатів. Наразі, з його слів, акцент робиться на якості мобілізації, і рада оборони щотижня приймає десятки звернень від військово-лікарських комісій, командирів військових частин з проханням посилити роботу щодо якості відбору мобілізованих.

Посадовець визнав, що в області продовжується тенденція ухиляння від виконання своїх громадянських обов’язків. Налічується приблизно 10 тисяч «бігунів» - тих, хто намагається ухилитися навіть від отримання повідомлення про медичний огляд. Представники влади намагалися не перейти межу адміністрування – адміністративний вплив застосовували, коли бачили, що голови сільських, селищних рад, посадові особи не виконували своїх обов’язків. Одним з факторів, що впливає на виконання показника мобілізації, є наявний ресурс в області – не можна оголити сільськогосподарські підприємства, що збирають врожай, зупинити розвиток великих агропромислових та промислових підприємств.

Відтак, пропонують використати ресурс, який перебуває «в бігах».

Цих осіб, на думку голови ОДА, достатньо, щоб завершити не одну хвилю мобілізації, адже це, швидше за все, здорові люди, спеціалісти. Наступним завданням для влади він назвав роботу не з новою категорією мобілізованих, а активізацію роботи з 10 тисячами «бігунів».

Нагадаємо, сьогодні тимчасово виконувач обов’язків військового комісара області Роман Кулик повідомив, що наразі розшукали лише 2% з тих, хто ухиляється від мобілізації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Штефан,Луцьк Показати IP 17 Серпня 2015 11:23
У пана Гунчика є сини призовного віку?
Анонім до Штефан,Луцьк Показати IP 17 Серпня 2015 11:55
так є
Анонім до Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 17:41
І шо служать?
Олег Показати IP 17 Серпня 2015 11:25
Памороки
Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 11:27
А МОРДА НЕ ТРІСНЕ ... володимир гунчик....
Анонім до Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 14:13
коментар було видалено
Хрєн собачий Показати IP 17 Серпня 2015 11:28
коментар було видалено
лучанка Показати IP 17 Серпня 2015 11:37
На мою думку пан Гунчик має показати приклад патріотизму: в першу чергу відправити воювати своїх родичів і племінників.
теж лучанка Показати IP 17 Серпня 2015 11:50
Це у пана Гунчика стилі "Хай живе комунізм - світле майбутнє!". А щодо "якісної" мобілізації, то у нас на підприємстві "зробили" військовопридатним саму хвору людину, який ходить із паличкою і практично сліпий. Якби не порядність колег, то, бідний, був би на фронті. А чесно взяв запрошення, бо знав, що у його випадку сумнівів нема. То можна бути чесним? То можна вірити таким як пан очільник? Це риторичні питання, які не потребують відповіді!
Anri Показати IP 17 Серпня 2015 11:59
Паморок, що можна очікувати від солдата якого примусово закинули на передову??? Невже не очевидно що при перших же боях такі призовник поповнять списки 200-х, 300-х, олонених чи дезертирів....
rozumna Показати IP 17 Серпня 2015 11:59
А я пропоную мобілізувати ,, тусарів,, тих , що тусуються по барах та ресторанах . Калік там нема !
Лучанин до rozumna Показати IP 17 Серпня 2015 12:42
В вечері дивишся забиті піцерії.бари пивні...туди прямо з повісткою і медкомісією при виході чекати.бо хвора людина пити не буде!Дійшло до того що на державні роботи присилають повістки....
ооо до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2015 13:53
ті люди що сидять в піцеріях і барах доречі забезпечують роботою офіціантів поварів ітд і платять податки а ти злидень не заглядай в чужий рот а йди працювати .
лучанин до ооо Показати IP 17 Серпня 2015 14:35
я працюю ще й підробляю.це ти злидень який там сидить.хлопці воюють .а такі як ти жеруть і водяру пють.як би вони не пили в тих закладах в країні була б криза.перестали в квартири газ і воду подавати зупинилися тролейбуси і маршрутки.так по твоєму?йди проспись.багато не пий
rozumna до Лучанин Показати IP 17 Серпня 2015 17:40
Так і я за що базарю , всім відвідувачам барів разом з з півком - повістка ! На милицях не прийшов , зна здоровий !
Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 12:04
Гунчик.."іди" сам воюй за жидів. Коли перестреляють жидів на Україні - тоді залагодиться продажна війна Пороха
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2015 12:06
У нас достатня кількість ВІЙСЬКОВОЗОБОВ"ЯЗАНИХ:прокурорів,міліціонерів,податківців та інших уп*рів,які повинні в першу чергу стати на захист держави,а не понти ганяти,як варіант відправити весь чоловічий склад обл та міськради,думаю жіночий склад дасть лад,і проблема з мобілізацією відпаде сама собою......
Аня Показати IP 17 Серпня 2015 12:07
У нього два синочка більше 30 років. Один працює на Континіумі,тупак з тупаків.А другий не знаю.Ото хай починає спершу з них, і йому подібних олігархів і чиновників ,а потім нас посилає на вірну смерть. А сам він не хоче захищати таку любиму Україну від таких,як він,свої мільйони. А ми не хочемо вірно помирати за бандитів і олігархів
Анонім Показати IP 17 Серпня 2015 12:12
Сам Гунчик теж призовного віку. І не треба прикриватись посадою держслужбовця. Може піти місяців на 3 повоювати, показати свій патріотизм. 3 місяці область справиться без нього. Перш ніж сунути когось в пекло нехай покаже приклад на собі. В народі кажуть: "Не сунься поперед батька в пекло".
суддя Показати IP 17 Серпня 2015 12:13
Бачиш ,Гунчик,як тебе всі "підтримують" в коментарях,подумай про це а то закінчиш як "папередніки"...
Анонім до суддя Показати IP 17 Серпня 2015 14:17
гунчик покайся публічно т***ина
Чому? Показати IP 17 Серпня 2015 12:16
На вул.Братковського,де вісить парольний прапор(для торгівлі конопльою)живе сепар ніде не зареєстрований,який приїхав з Москви.
Лучанин до Чому? Показати IP 17 Серпня 2015 12:59
не будьте байдужі.відправте це повідомлення електроною скринькою [email protected] це з сайту http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/volyn/uk/publish/article/81441;jsessionid=11AC2D7CDE450C8BF4A843DB8C8BECBF
do moderatora Показати IP 17 Серпня 2015 12:38
Чи антисемізм , Пане модераторе то малий гріх ? чи на канапку Пан відлучився ?
яир Показати IP 17 Серпня 2015 12:48
гунчик і йому подібні вже мають довідки , що хворі - а просту людиу пошлють воювати бо комісія скаже що здоровий, якщо і маєш якусь болячку .
вовік Показати IP 17 Серпня 2015 12:59
Хай менти прокурори, податківці, есбешники йдуть воювати) взяточки брати і кришувати бізнес вміють, то хай і йдуть на фронт, а не дядьків і безробітних, вчителів відправляютть
UPA Показати IP 17 Серпня 2015 13:18
А ми всегда ! Як тра , то тра . Найпєрв наші місцеві гемроідальні можновладці , потім діткі їхні . Скажу так - як тра - то субординацію соблюдім , уступим дорогу ( як авто на сирені ). А там побачимо - патріоти не перевелись , вони на місці , буде добре ! Слава Україні !
Лучанка Показати IP 17 Серпня 2015 13:24
Панове владці! А ви самі підіть воювати, залиште своі сім'і на тому ж прожитку, що наші прості сім'і, з теперішніми цінами. Спробуйте побути в шкурі простих громадян, от тоді будете говорити про бігунів і ін чоловіків щодо мобілізаціі. Нехай ваші жінки відчують те, що відчуває кожна жінка, в якоі забрали чоловіка, батька, сина. Слабо!!!??? Ви ж повинні мотивувати в першу чергу собою і своіми прикладами, а не базар розводити з цього приводу. І не треба складати статистику хто і скільки втік куди. Вони в першу чергу патріоти своєі сім'і, яку повинні на ноги поставити, а не краіни, яка іх зрадила зі своіми мужновладцями.
Правдолюб Показати IP 17 Серпня 2015 13:43
Чому не йде воювати " варта порядку" ДУК. Самооборона , повід’їдали животи до 9-го місяця,пику як в поросяти ? Там бувші війскові , СБУ , міліціянти тобто ті хто знайомий зі зброєю і технікою ведення бою не на двотижневому навчанні,там ті хто приймали присягу на вірність Україні.
юра Показати IP 17 Серпня 2015 16:03
що це такі за батальйони запасні їздять на незрозумілих номерах та вдягненні у камуфляж ??? їх туди борців за "справедливість".Який запас, тож воєнком каже що нема кому!!! Щоб здобути перемоги потрібно мати сильну і правову державу, Який склад міліції області ,сб,скільки тисяч??? дехто може сказати що вcі майже міліціонери були на ротації в зоні АТО, але шановні відправляти групи до 100 чоловік з ротацією через місяць - два? і в осноному куди , там де спокійно , в той же час відправляти людей які не вміють стріляти? Якби кожна область відрядила по 500 людей проблем стільки не було б....
оля Показати IP 17 Серпня 2015 16:59
Ще забули одного "патріота" в зручному кріслі - голову облради Вітера Валентина, якому теж личило б крім пустих розмов і зручних оборудок для свого збагачення підтримати наших вояків своїм лікарським обовязком, а то наїв пику як вгодований кабанчик і сидить...
АТОШНИК Показати IP 17 Серпня 2015 22:59
Всі менти які були в зоні АТО (самі їхні гарячі точки це 2-ге, 3-тє кільце, це там де іноді чути як розриваються снаряди з передової) це дійсно воїни! Поїхали на 30-45 діб, понаїдали пики, получили статус УБД, кусок землі в Прилуцькому і щасливі! Справжні захисники до цього часу оббивають пороги ОДА, де Гуня їх взагалі не чує і на конкретні запитання розказує про бабусин редикуліт. А воєнкомати також сидять і нічого не роблять як наші можновладці. Для приклду мій під'їзд в якому 80 квартир. Я нарахував більше 50-ти мужиків вік 20-50 років які можуть випити відро горілки, мішок картошки на 5-й поверх винести без проблем. Чомусь їх не мобілізовують, навіть повістку нікому не принесли. Оце в першу хвилю пішли ми з сусідом двох, і тепер в шосту забрали ще одного в якого варікоз, і ще декілька проблем зі здоров'ям.Працюють всі язиками!
сраный луцк Показати IP 18 Серпня 2015 12:20