USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Деталі ДТП у Луцьку: від удару в загиблого злетіло взуття. Фото 18+

12 Липня 2017 17:55
В аварії на Карпенка-Карого, яка стался сьогодні близько 17 години, загинув чоловік віком до 40 років. Удар був такої сили, що з загиблого злетіло взуття.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

Зазначається, що за кермом автівки «Фольксваген Джета» перебував чоловік близько 30 років, а загиблому на вигляд орієнтовно років 40. Від отриманих травм пішохід помер миттєво. Удар був такої сили, що загиблого злетіло взуття, а частина мозку залишилась на капоті.

В момент ДТП поблизу не було свідків, проте, відповідно до слідів протектора, які залишились на асфальті, удар відбувся коли авто рухалось в напрямку Варшавського ринку. Ймовірно, загиблий намагався перебігти дорогу у невстановленому місці.

УВАГА! ФОТО 18+

Водія зараз повезуть на освідування в наркодиспансер. Чоловік у шоковому стані і нічого не коментує.

Як зазначає ВолиньPost, згідно з інформацією очевидців, скоївши наїзд, водій трохи від'їхав та звернув на вулицю Агатенгела Кримського і повернувся пішки на місце трагедії.

Нині місце аварії обгородили і авто їздять лише однією смугою в бік до Завокзального ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
скептик Показати IP 12 Липня 2017 18:31
і чого це бляхи не польські ? де коменти порохоботів ?
! до скептик Показати IP 12 Липня 2017 19:11
Ти - недалекий д*біл.
скептик до ! Показати IP 13 Липня 2017 08:56
відійди від дзеркала, уй"бище
Порохобот до скептик Показати IP 13 Липня 2017 10:28
Наші коменти ще з'являться Ну і ще раз, щоб ти запам'ятав: Ти - недалекий д*біл
скептик до Порохобот Показати IP 13 Липня 2017 16:09
і багато вас там порохоботів в палаті №6 ?
Порохобот до скептик Показати IP 17 Липня 2017 15:37
Та нє, ніби нікого з наших там не було. А от ти напевно звідти, чи не так ?
Лучанин до скептик Показати IP 13 Липня 2017 11:12
Ти д*біл. Життя людини закінчилось. Повлітаєте ви з тими бляхами. Так як ви їздите. Долбо.би!
скептик до Лучанин Показати IP 13 Липня 2017 16:13
так практика показує, що найгірші ДТП з важкими наслідками спричиняють долбо"оби на українських бляхах, а не на польських.
водій Показати IP 12 Липня 2017 19:07
Тут вже не в коментах діло, людини не повернути, водію можливо світить строк. І на бляхах і на литовцях, є і нормальні водії. Так же само і на наших номерах є купа "лихачів" просто номера не кидаються відразу в очі бо українські.
До водій до водій Показати IP 12 Липня 2017 21:53
"Лихачі" були, є і будуть, як наших людей не учи. Не скажу, що я не погоджуюсь із вашою думкою, проте за статистикою 2016 року кожне третє ДТП спричинене саме водіями на бляхах чи литовцях, а враховуючи кількість авто в Україні на іноземній реєстрації (близько 2 млн), висновок очевидний
Еее до До водій Показати IP 13 Липня 2017 07:59
Після любого дтп найдется упир який згадає іноземні бляхи.
Лучанин до До водій Показати IP 13 Липня 2017 10:31
Тільки б водій на поляках чи литовцях в такий ситуації просто втік би, і хрен би його знайшли. А тут... тут вже треба відповідати і за себе (водія) і за того пішохода. До речі на цьому місці ті пішоходи завжди лізуть під машини.
скептик до Лучанин Показати IP 13 Липня 2017 16:20
що значить "лізуть під машини" ? там що, автострада, що по ній ходити заборонено ? зате летять 100-ку . звичайно, що оцінити дорожню ситуацію на такій швидкості важко. автомобіль є джерелом підвищеної небезпеки, тому водій ПОВИНЕН вжити заходів для уникнення ДТП. в Європі більшість тих грамотєїв, які тут бравурно строчать в коментах, або сиділи б в тюрмі за стиль своєї їзди, або ходили пішки, бо їм права забрали б на 5 - 10 років.
скептик до До водій Показати IP 13 Липня 2017 16:39
такої статистики ніхто не веде, раджу проаналізувати офіційні дані і зробити висновки: http://www.sai.gov.ua/uploads/filemanager/file/dtp_12_2016.pdf
Лучанин Показати IP 12 Липня 2017 20:00
Там є пішохідний знак тільки зебри там немає... Дуже шкода людей і загиблого і водія!!!
Наталі до Лучанин Показати IP 13 Липня 2017 09:15
Там немає пішохідного знаку. Те що ви побачили - це знак автосалону, який вказує перехід у зовсім іншому напрямку. Просто якась добра людина його розвернула в потрібну сторону. Хоча пішохідний перехід там вкрай необхідний. І він там колись був, поки знаки не постаріли і не попадали, а нова наша поліція і не думає написати приписа і відновити перехід. І щодня там сотня чи більше людей отак перебігають дорогу, бо інакше нема як - дойти до найближчого переходу по іншій стороні теж неможливо, там нема тротуару а дерева і кущі ростуть так, що мусово обходити їх дорогою. Отака біда. Без варіантів людина мусить іти в небезпеці....
Лучанин Показати IP 12 Липня 2017 20:00
В цьому місці давно пора зробити пішохідний перехід, в ідеалі сфітлофор. Нехай керівництво міста порахує скільки там людей переходить дорогу.
Луцьк Показати IP 12 Липня 2017 20:02
Там перехід потрібен вже давно, людей ходить багато в цьому місці, а до найближчого переходу далеко йти і то авто не зупиняються.на тих переходах на цій ділянці дороги.
Юра Показати IP 12 Липня 2017 21:32
Все це так, але наші пішоходи взагалі безвідповідальні...пішоходного переходу немає, а від дій людини залежить його життя...невже тяжко проаналізувати ситуацію і тоді виходити на дорогу....від одного бездумного вчинку тепер страждає багато людей по обидві сторони(((((
скептик до Юра Показати IP 13 Липня 2017 16:24
пішоходи безвідповідальні ?!!!!!!!!!! та це деякі ваділи наглі як трактор . вважають, що всі повинні заховатись , бо воно летить. поняття не має, що треба зменшити швидкість перед пішохідним переходом. зате розуму вистачає знак пішохідного переходу розвернути в другу сторону.
Anonymous Показати IP 12 Липня 2017 22:45
Якщо водій тверезий, і не летів 100, а для того, щоб отак збити людину, не вдягнену в бронекостюм, насмерть миттєво, достатньо і 50-60 км/год., і не було там "надзвичайної сили удару" - тут 100% винен пішохід. "Перехід має бути" - відмазка, переходу там немає (хоча і можна було би зробити, але, певно і не зроблять - навпроти немає по факту, куди йти - там СТЕЖКА, що веде через колії, ходіння через які теж якби заборонене). Якщо водій летів і нетверезий - так, ТЕЖ винен, як і потерпілий, якщо ні - як би не шкода було загиблого - винен сам. Неодноразово спостерігаю, як люди бігають через Соборності, Волі, Рівненську, та навіть в тому ж Києві, де рух шалений, хоча поруч є перехід, іноді навіть зі світлофором, а в Києві - підземний взагалі. Але кримінал в нас прийнято порушувати автоматом на водія, винен він чи ні.
SUPERLUTSK до Anonymous Показати IP 13 Липня 2017 00:34
І нічого сказати. Багато разів бачив як пішоходи та "можні" весесипедисти летять на червоний колір для пішоходів. Відповідальності - нуль. А як водіїв клювати як курки - всі герої.
Наталі до Anonymous Показати IP 13 Липня 2017 09:17
От крім стежки там ще є автосалон, СТО і гаражі людей. Як, поставивши машину, людина має перейти безпечно дорогу і піти додому - загадка. І не ляпайте язиком дурного, якщо не в курсі ситуації в тому місці...
Волинянин до Наталі Показати IP 13 Липня 2017 10:36
Буквально через 50 метрів в сторону варшавського, є спеціально обладнаний пішохідний перехід. Чи так важко пройти лишніх 50-100 кроків (корисно для здоров"я), чи ноги з дупи повихитуються?
Перехожа Показати IP 13 Липня 2017 00:43
Ходжу там часто. І хочу сказати що через дерева не можна побачити ані машину ані людину. Дуже шкода що через таку неуважність сталась така прикрість ціною в життя.
Ly4anka Показати IP 13 Липня 2017 10:31
Всі "хороші" - і водії, і пішоходи, і велосипедисти. Людину вже не повернути, та й водія, якщо за ним немає порушень, шкода. У мене запитання в іншому - де етика журналістів, які настільки детально фотографували тіло та ще й виставляли фото на сайт? Рейтинги - ваше все, само собою. Але, народ, це вже занадто...