USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

МОЗ попередило, що українці не зможуть обирати між безкоштовними вакцинами від COVID-19

10 Лютого 2021 13:29
Українці, які отримуватимуть безкоштовну вакцину проти коронавірусу від держави, не зможуть обирати її конкретного виробника.

Про це попередив виконувач обов’язків голови Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я Ігор Кузін, повідомляє «Україна 24».

За його словами, з огляду на тип вакцин і термін постачання її в країну формуватиметься відповідний список громадян із груп ризику для проходження щеплення на так званій платформі.

«Платформа – це використання одного вакцинного інструменту або однієї вакцини шляхом використання єдиного підходу, тобто або мобільна бригада, або стаціонарний пункт щеплення», – пояснив Кузін.

Він також уточнив, що найбільше в Україну привезуть британської вакцини AstraZeneca (2-3,7 млн доз). Тож ті категорії громадян, які проходитимуть імунізацію в період її поставок, вакцинуватимуться лише цим препаратом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Доктор сказав Показати IP 10 Лютого 2021 13:58
В морг. Значить в морг.
Водовоз Показати IP 10 Лютого 2021 14:02
Вот себе, ее и колите!!! Все отказываются от нее, а нам, все нипочем!!! У вас что, сам БОГ в кумовьях ?????
юрист Показати IP 10 Лютого 2021 15:56
Хе-хе піддослідними хочуть зробити? Не вийде! Права людей на вільне вакцинування ніхто не має права порушувати!!!
Пыддослыдный Показати IP 10 Лютого 2021 16:28
Китайців кинули на Мотор-Січі, так що вони просто о**їли від наглості. І тепер ви думаєте вам китайці нормальну вакцину пришлють? А дзуські, в кращому випадку сильно-розбавлену. А вона і не розбавлена мала лише 51% ефективності, а топіро буде вобше 23%.
Читач Показати IP 10 Лютого 2021 16:51
Мене записали на вакцинування з умовою, що я можу відмовитись від Сіновак. Нехай самі собі її колють з ефективністю менше 60%. Не нададуть іншу, ну і ...й з ними і їхньою вакцинацією.
перехожий до Читач Показати IP 10 Лютого 2021 17:06
Так от владцям, наближеним, олігархам, товстосумам... буде нормальна вакцина, за гроші зможуть обирати, а простим людям всяке гім... підсунуть і не відомо з якими умовами зберігання!
скептик Показати IP 10 Лютого 2021 17:04
1. дохтур знає яку кому вакцину колоти. 2. хто не згоден - дивись п.1
Анонім Показати IP 11 Лютого 2021 21:56
Це не Астра Зенека - це інша вакцина цього виробника, виготовлена на індійських фабриках фірми-виробника. Дешевший аналог, який розробили для третього світу.