USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Балі загинула 18-річна блогерка-мільйонерка

22 Червня 2020 11:56
На індонезійському острові Балі трагічно загинула відома російська блогер Анастасія Тропіцель. Дівчина розбилася на мотоциклі. Їй було 18 років.

Про смерть знаменитості стало відомо з її Instagram, пише Кореспондент.

«На жаль, нашої Настусі вже немає з нами. Я не можу в це повірити. Мама», – такий запис з’явилася на сторінці дівчини в її Instagram-акаунті, яка має 1,1 мільйона дописувачів.

Як розповів бойфренд Тропінцель, вона їхала дорогою з такою ж швидкістю, як і інші учасники дорожнього руху – близько 80-100 кілометрів на годину.

«Почався воблінг (виникнення швидких коливань переднього колеса, – ред.) мотоцикла на рівному місці... Настя не винна. Вона не перевищувала швидкість. Те, що сталося, – ймовірність 1 до 1 000 000», – повідомив молодий чоловік.

В аварії більше ніхто не постраждав.

Анастасія Тропіцель вела в соціальній мережі блог про фріланс і розповідала, як заробляти в інтернеті. За словами дівчини, вона свій перший мільйон заробила, ще навчаючись в школі.

«Просто мріяла про свободу – ось так я стала мільйонером в 15 років», – йдеться в описі її профілю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Отак-то! Показати IP 22 Червня 2020 12:21
Звичайно, вона не винна, а якась нечиста сила. Вона ж така ... у свої 18 років
* Показати IP 22 Червня 2020 12:37
так - так, на рівному місці сталась біда. Цікаво, чи в неї хоча б є посвідчення водія категорії А та навики керування двоколісним. Зрозумійте мене правильно, сучасного мотоцикла не так то й просто "завалити", на фото не якийсь кривий китайський мопед, а нашпигований електронікою потужний ТЗ, над яким працювали і досі працюють найкращі експерти. Крім того, якщо вона їхала до сотні кілометрів, то хороший еквіп (захист) скоріше всього врятував би її. Він був взагалі? Не пускайте 18 річних дівчат-блогерів до серйозної техніки, будь ласка.
Сумно Показати IP 22 Червня 2020 12:54
Колись таких ми називали сцикухами, сьогодні вони блогери
777 Показати IP 22 Червня 2020 13:12
Биение колеса ни с того ни с сего? Интересно.... На ровном месте. И затормозить не успела. И в черепахе и шлеме была?
К.лучанин Показати IP 22 Червня 2020 13:13
Гроші, очевидно , перетворились на фантики раз такі "блогери" стають міліонерами в 15 років. ЯК Прийшло на халяву так і пішло за вітром. Премія Нобеля становить $1млн. де треба досягти багатолітньою працею висот перед людством , а тут якась блогерша сц...ха стає міліонершою. Ось і встановлена рівновага . Закон буття нашого.
Внук до К.лучанин Показати IP 23 Червня 2020 08:45
Кому потрібна твоя нобелівська? Маладьожі треба треш і хайп. а рекламодавці всякого лохотрону блогерам за це добре платять.
Совість до К.лучанин Показати IP 23 Червня 2020 08:59
Не заздріть! Підіймайте свою спину з дивану і йдіть щось робити. Дівчинка заздрісних коментарів не писала, а шукала як заробити гроші, щоб краще жити. Знайшла. Розумничка! Шкода, що так сталось. Хай спочиває з миром...
Справедливий до К.лучанин Показати IP 23 Червня 2020 20:32
По вашому в житті все на халяву? Працювати треба тоді щось буде, так вийшло що поробиш. Життя воно таке, сільки тут злорадства аж дивно реально.
Євробидло Показати IP 22 Червня 2020 15:04
До чого тут на Волиньпості ця новина?
11111 Показати IP 22 Червня 2020 22:41
Скільки заздрощів і ненависті в коментарях. Люди вам вже лікуватись треба.
Не твоє діло до 11111 Показати IP 23 Червня 2020 11:33
А чому ми маємо співчувати кацапам? Вони сильно співчувають, коли вбивають наших Воїнів на Сході? А коли захоплювали Крим, то сильно співчували? А сцикусі треба було менше випендрюватись, добре, що сама вбилась, а не забрала на той світ когось невинного. То прототип зайцевої
Надія до Не твоє діло Показати IP 23 Червня 2020 12:32
Люди, загинула чиясь дитина. Яка різниця, хто вона за національністю? У вас свої діти є? З такою життєвою філософією наи, дійсно, недалеко до фашизму. Українці завжди були співчутливою нацією, вони у післявоєнні роки з розумінням та співчуттям ставилися навіть до німецьких фашистів, ув'язнених. в радянських концтаборах. Мудрість і толерантність - це саме ті риси, які вирізняли завжди українців з-поміж інших народів. Що ж з нами сталося? Ми втрачаємо духовність! Читайте більше художньої літератури, читайте Ліну Костенко:"...На світі стільки горя. Люди, будьте взаємно красивими!"
Ей Показати IP 23 Червня 2020 07:14
Мда. Це дійсно Волинська серйозна новина. Шо нєбуть
Ромаха Показати IP 23 Червня 2020 22:45
Роджений повзати літати не може.
Панько Показати IP 25 Червня 2020 20:06
Шкода дівчину