USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

На Ківерцівщині під час обшуків щодо незаконної вирубки дерев селяни чинили опір

18 Серпня 2021 11:35
За фактом перешкоджання законним діям поліції на Ківерцівщині триває перевірка. Відомості слідчі внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України.

Про це інформує пресслужба поліції Волині.

У ніч на 18 серпня жителі одного із сіл Ківерцівщини вчинили опір співробітникам поліції під час проведення слідчих дій – обшуку. Правоохоронці діяли у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України. Мова йде про незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу.

Найбільш активних учасників конфлікту поліцейські встановили, їх протиправні дії належним чином задокументували.

У результаті проведеного обшуку правоохоронці вилучили понад 100 соснових колод сумнівного походження, гужовий транспорт.

Для забезпечення правопорядку залучалися спецпризначенці РПОП та ТОР.

Санкція ч. 2 ст. 342 (Опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) Кримінального кодексу України передбачає, зокрема, до двох років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Народна прокуратура Показати IP 18 Серпня 2021 11:49
Не може бути, бо ж "прості" українці ніколи не порушують закон. Це роблять тільки депутати і судді з поліцаями, а полішуки - уособлення чеснот
Залишать пустелю до Народна прокуратура Показати IP 18 Серпня 2021 12:20
Полішуки виріжуть все навколо, ще й землю догори дригом перевернуть. А потім руки-ноги розставлять, - екологічна катастрофа і ДЕРЖАВА ЇМ БІДОТІКАМ ВИННА У ВСЬОМУ... скотиняки!
скептик до Народна прокуратура Показати IP 18 Серпня 2021 12:38
ДУПУТАТИ, судді з поліцаями просто кришують це все
Залишать пустелю до скептик Показати IP 18 Серпня 2021 13:01
А полішва у нас бідотіки ... всі їм винні, тільки не вони.
Лучанин до Народна прокуратура Показати IP 18 Серпня 2021 13:07
А ківерцівщина - це вже Полісся?
1 до Лучанин Показати IP 18 Серпня 2021 13:55
Теорії різні, але за деякими, межа Полісся проходить в акурат через Луцьк, і Ківерцівщина це полісся.
Вася до Лучанин Показати IP 18 Серпня 2021 14:00
Формально і Луцьк - Полісся, межа так проходить
В. Показати IP 18 Серпня 2021 12:21
Ха-ха-ха точно
Полішук Показати IP 18 Серпня 2021 12:22
Ми полішуки такий нарід, що з під змії яйця вкрадемо. А ліси то взагалі наш основний заробіток, і на природу і екологію нам ср*ть!
111 Показати IP 18 Серпня 2021 16:07
А на маневичині теж прості поліщукі землю риють І вже навіть мотопомпами і нема зла екологіі???
Географічка до Лучан Показати IP 18 Серпня 2021 16:23
Бачиш, до чого призвело те, шо підручник з географії ти скурив ше в п'ятому класі ! Лінія Полісся проходить від Володимира і до Ківерець А Луцьк, Горхівщина, Локачі і південні території якраз і не Полісся ! Учися, мій хлоню ! І заборони дітям курити, а то виростуть такими, як і ти !
У вас до Географічка до Лучан Показати IP 18 Серпня 2021 17:06
У вас роздвоєння особистості, ви то географічка то історичка. Щось пропийте заспокійливе, бо скоро на людей кидатись почнете. А от межа Полясся на ДЕЯКИХ картах проходить саме через Луцьк. Вам як географічці гріх це не знати. Хоча з вас така географічка, тільки язиком чесати ... Напевно все навчання пропиячили на заочному і елементарного не знаєте.
Хамло до Географічка до Лучан Показати IP 18 Серпня 2021 22:56
Географічка, ви нагуглили тільки першу-ліпшу картинку з картою полісся? Гугліть глибше, якщо не забанили. І межа ця - умовна лінія, поле/ліс є і південніше Луцька.