На котельні у Нововолинську планують встановити когенераційну установку
На базі Нововолинськтеплокомуненерго планують встановити першу в місті когенераційну установку.
Про це повідомив міський голова Борис Карпус.
Когенераційна установка – це обладнання, що дасть можливість виробляти електроенергію від спалювання газу. Відповідно, одна установка забезпечить безперебійну роботу двох котелень навіть в умовах блекауту. А жителі будуть мати опалення та гарячу воду на випадок довготривалих аварійних відключень світла.
Читати ще: У Луцьку розпочалися роботи із реконструкції колектора на Карпенка-Карого
«Бачимо, що ворог не покидає надій залишити нас без світла, обстрілюючи енергетичні об’єкти. Тож маємо бути готовими до різних сценаріїв.
Днями я побував у Чехії, де відвідав завод «Tedom». Там виготовляють когенераційне обладнання. «Tedom» співпрацює з українськими містами і постачає готові установки.
Паралельно працюємо з організацією USAID – Агентством США з міжнародного розвитку. Вони безплатно надають когенераційні установки. Наприклад, у рамках співпраці з USAID обладнання отримав Луцьк. Ведемо перемовини, щоб і в Нововолинську запрацювала така установка», – йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив міський голова Борис Карпус.
Когенераційна установка – це обладнання, що дасть можливість виробляти електроенергію від спалювання газу. Відповідно, одна установка забезпечить безперебійну роботу двох котелень навіть в умовах блекауту. А жителі будуть мати опалення та гарячу воду на випадок довготривалих аварійних відключень світла.
Читати ще: У Луцьку розпочалися роботи із реконструкції колектора на Карпенка-Карого
«Бачимо, що ворог не покидає надій залишити нас без світла, обстрілюючи енергетичні об’єкти. Тож маємо бути готовими до різних сценаріїв.
Днями я побував у Чехії, де відвідав завод «Tedom». Там виготовляють когенераційне обладнання. «Tedom» співпрацює з українськими містами і постачає готові установки.
Паралельно працюємо з організацією USAID – Агентством США з міжнародного розвитку. Вони безплатно надають когенераційні установки. Наприклад, у рамках співпраці з USAID обладнання отримав Луцьк. Ведемо перемовини, щоб і в Нововолинську запрацювала така установка», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.