На одній з котелень Володимира встановлюють когенераційну установку
На одній із котелень у Володимирі триває встановлення когенераційної установки, яку місто отримало в рамках «Проєкту енергетичної безпеки» від USAID. Це обладнання, яке, спалюючи природний газ, одночасно виробляє електричну енергію і тепло.
Про це в коментарі Суспільному розповіла фахівчиня зі зв’язків із громадськістю підприємства Юлія Гордієнко-Архіпова.
З її слів, на випадок перебоїв зі світлом чи блекаутів обладнання дасть змогу працювати двом котельням і двом центральним тепловим пунктам (ЦТП), що забезпечують теплом 31 житловий будинок і 8 бюджетних установ у місті.
Обладнання монтують на найбільшій котельні, що забезпечує третину споживачів комунального підприємства «Володимиртепло», зазначила Юлія Гордієнко-Архіпова. Електрична потужність когенераційної установки чеського виробництва – 200 кВт-год.
Наразі на котельні тривають підготовчі роботи. Монтаж обладнання, а також виготовлення проєктно-кошторисної документації, фінансуватимуть із міського бюджету. Загалом КП «Володимиртепло», додала речниця підприємства Юлія Гордієнко-Архіпова, обслуговує 18 котелень у місті.
Нагадаємо, внаслідок аварійних знеструмлень через останню російську ракетну атаку критична інфраструктура Луцька завдяки когенераційним установкам перейшла на альтернативні джерела живлення.
Довідка
Когенераційна установка – це обладнання для комбінованого виробництва електричної та теплової енергії шляхом спалювання природного газу. Вона забезпечує споживачів автономним джерелом енергії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в коментарі Суспільному розповіла фахівчиня зі зв’язків із громадськістю підприємства Юлія Гордієнко-Архіпова.
З її слів, на випадок перебоїв зі світлом чи блекаутів обладнання дасть змогу працювати двом котельням і двом центральним тепловим пунктам (ЦТП), що забезпечують теплом 31 житловий будинок і 8 бюджетних установ у місті.
Обладнання монтують на найбільшій котельні, що забезпечує третину споживачів комунального підприємства «Володимиртепло», зазначила Юлія Гордієнко-Архіпова. Електрична потужність когенераційної установки чеського виробництва – 200 кВт-год.
Наразі на котельні тривають підготовчі роботи. Монтаж обладнання, а також виготовлення проєктно-кошторисної документації, фінансуватимуть із міського бюджету. Загалом КП «Володимиртепло», додала речниця підприємства Юлія Гордієнко-Архіпова, обслуговує 18 котелень у місті.
Нагадаємо, внаслідок аварійних знеструмлень через останню російську ракетну атаку критична інфраструктура Луцька завдяки когенераційним установкам перейшла на альтернативні джерела живлення.
Довідка
Когенераційна установка – це обладнання для комбінованого виробництва електричної та теплової енергії шляхом спалювання природного газу. Вона забезпечує споживачів автономним джерелом енергії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.