USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Путін - «маленький карлик». Світ - проти Росії. Луцьк. ВІДЕО

2 Березня 2014 15:38
«Маленькому карлику, якого звати Путін, залишилось керувати не більше двох місяців, тому що увесь світ повстає проти Російської імперії», - вважає заступник голови Волинського «УДАРу» Ігор Алєксєєв.

Саме такими словами розпочав свій виступ під час народного віча у Луцьку сьогодні, 2 березня, політичний діяч та громадський активіст.

«Світ засуджує дії Росії. Про це заявила Європа, Америка, і, до речі, Китай, якого Росія заявила як свого товариша. Але Китай збирається відібрати половину території Російської Федерації, використовуючи той самий механізм, який росіяни використовують у Криму. І, якщо Путін вважає, що він самий хитрож***й дядько, вибачте за риторику, то йому весь світ покаже, що нас краще не чіпати. Бо ми - мирний, добрий, толерантний народ. Але до пори, до часу», - зауважив активіст і з вигуком «Слава Україні!» покинув сцену майдану.
Із натовпу залунало дружнє: «Молодець!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
555 Показати IP 2 Березня 2014 15:53
побрився, молодець.
Да Показати IP 2 Березня 2014 15:56
Надіюсь в такий час наші політики нарешті зміняться
Рома Показати IP 2 Березня 2014 16:25
Весь мир проты бандер и фашистов
Вася до Рома Показати IP 2 Березня 2014 17:05
А ты по ходу пятая колонна. ? Вас комми, выжигать нужно каленым железом, по заветам вашего же вождя............
Рома до Вася Показати IP 2 Березня 2014 18:31
Нет ума строй дома!!
Вас до Рома Показати IP 2 Березня 2014 20:50
Рома ти д...л
Misteria до Рома Показати IP 3 Березня 2014 10:11
Весь світ засуджує агресію Росії!!! Ви щось плутаєте!!!
Правдоруб Показати IP 2 Березня 2014 16:41
на наркомана схожий. Я не ображаю його, але дійсно вираз обличчя інтелектуальне
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 16:42
бандерівцям хана
777 до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 20:03
коментар було видалено
Misteria до Анонім Показати IP 3 Березня 2014 10:13
Яка свята наївність!!! Путін не розбиратиметься, бандерівець Ви чи ні, йому просто треба наша земля!
Гость Показати IP 2 Березня 2014 17:07
До аноніма-це тобі хана.Ми українці на відміну від вас кацапів вас своїми ворогами не рахуємо.А ви нас за ворогів маєте.Не ми прийшли до вас на вашу землю, а ви до нас.Ти уявляєш,якби ураїнці в Росії заскочили і повибивали владу та встановили прапор України. Що булоби пипец. Так,що мовчи.Хочуть війни, вона може стати останньою-ядерною.Не спасеться ніхто.Якщо Бог так хоче так і буде. Тоді будемо на цьому світі всі родичі. Це останні дні,як ми всі не схаменемося.Одумайте ЗЕМЛЯ-це єдиний,спільний дім для всіх.
Анонім до Гость Показати IP 2 Березня 2014 17:13
От ніби все правильно говориш, але якби ще не казав хто є кацапом, а хто бандерівцем то було б взагалі добре. Оті поставив би плюса, але через попередній текст не можу. Да, і чому людина яка пише такі речі в другій половині вважає себе бандерівцем? Такі слова зазвичай тільки українці кажуть.
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 17:09
Закликай, закликай... СШа вже давно ледь дихають. Правильно, якщо Росія, Білорусь та Україна будуть разом, то СШа відразу здується. Те що ми зараз воюємо тут на уркаїні друг з другом - ми лише подовжуємо життєдіяльність США. Геополітика є геополітика. В даний час виграє лише той хто не буде піддаватися на провокації, а спокійненько стояти собі осторонь і чекати поки воносамі друг друга винищать. Доречі зрив виборів президента в травні буде дуже сильним ударом по ЄС та США. ЄС теж в економічній кризі. Єдина сильна держава зараз це Китай. От і вирішуйте далі хто і проти кого і хто за кого має кров проливати. В любому випадку ця кров буде пролита не за Україну.
000 Показати IP 2 Березня 2014 19:38
Люди, не реагуйте на хворого аноніма.Це ж зразу видно-діагноз!!! він корчиться від безвиході то і несе всяку х....! СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!
Анонім до 000 Показати IP 2 Березня 2014 21:04