USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Антивоєнне віче у Луцьку. Трансляція. ОНОВЛЕНО

2 Березня 2014 13:00
Традиційне Народне Віче розпочалося у Луцьку, о 13:00 сьогодні, 2 березня.

Захід відбувається під гаслом «Збережемо Україну». Багато хто з його учасників виготовив плакати з написами різними мовами проти окупації Криму Росією та агресивної політики Володимира Путіна.


14:18 Колона на чолі із бійцями Правого сектору та Волинської самооборони рушили до Меморіалу Слави для для вшанування пам’яті загиблого у Києві волинянина Василя Мойсея. Нагадаємо, молодого хлопця поховали там 23 лютого. Віче завершилося.

14:15
Владика Михаїл нагадав про те, що церква перестала молитися за колишню владу Януковича, і як наслідок, вона зникла. Тепер, з його слів, вони моляться за нинішню владу.
14:00 Представник Автомайдану оголосив, що і їх структура готується до мобілізації та готова захищати Україну.
13:55 Слово взяв очільник Правого сектору на Волині Павло Данильчук. Він закликає людей гуртуватися та ще раз наголошує на підготовці до мобілізації. Данильчук запрошує на сцену представників Волинської самооборони, Автомайдану тощо.
13:50 Зі сцени виступає заступник голови Волинського «УДАРу» Ігор Алєксєєв. У своїй промові він засуджує дії Президента Росії Володимира Путіна, якому, мовляв, лишилося "правити" не більше двох місяців. Також він зазначив, що вже весь світ - проти цієї країни. Його слова люди підтримують оплесками, скандують: "Молодець".
13:45 Зі слів очевидців, на площі - вже близько 10 000 людей.
13:40 Виступає очільник обласної організації ВО "Батьківщина" Григорій Пустовіт. Зауважимо, стало відомо, що саме він може очолити Волинську ОДА.
13:30 Депутат облради Ігор Гузь зі сцени обіцяє, що люстраційні дії на Волині, які наразі припинилися, невдовзі відновляться.
13:20 Зі сцени Майдану виступає голова облради Валентин Вітер, який оголосив про те, що засуджує дії Росії. Окрім того, розповідає про підготовку до мобілізації волинян.
13:15 хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані у Києві бійців.
За станом на 13:13 люди співають гімн Украни.

За станом на 13:05 людей на площі - близько тисячі.
Live streaming video by Ustream
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 13:19
Ми пам"ятаємо, що ми українці єдиний народ. То ж хлопці їдьте на схід і проведіть там роботу з об"єднання України.
Миша до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 14:04
там на восточной и своих нормальных людей полно, кому там эта Россия нужна ??? посмотрите фото и сообщения про митинги - Днепр, Харьков, Одесса даже Донецк собирают десятки тысяч против путина и прочей мрази! путин такой же олигарх как и янукович, методы те же. главное не поддаваться на провокации и понимать, что Украина - это единое государство!
Анонім до Миша Показати IP 2 Березня 2014 14:13
Такої ж думки. Проте наші революціонери за тиждень свого управління так настроїли людей, що далі нікуди. Хай ще в інших областях попрацюють.
Миша до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 14:25
не всё так плохо! никто на востоке и юге не верит ни в каких бендеровцев, думаете там люди дураки? всё путинская пропаганда
Миша до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 14:28
вон Садивый, мер Львова, на громадськом выступает !! дело говорит!!
Прапори до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 23:19
А звідки на останній фото вдруг скільки прапорів волинські новини не вводьте людей в оману!!!
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 13:25
Заберіть Гузя зі сцени!!!! Хай їде в Крим там відстоювати інтереси України!!!!
Алла Показати IP 2 Березня 2014 13:36
Чому ніхто не кричить Гузю - ГАНЬБА!!??
Рома Показати IP 2 Березня 2014 13:40
От врет ужас!
Рома Показати IP 2 Березня 2014 13:48
Да уж показали всему миру ! Как издевались над губернатором
Ясочка Показати IP 2 Березня 2014 13:48
луцький майдан посідає не останню роль в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. (весь світ це бачив)За дану ситуацію ще й наші козли гузьо-данильчуко-москвичкі й повинні відповісти. !!! на коліна бидло!!!! що ви робите суки??? Ви й далы тупо гавкаэте на мйданІ?Наводите якісь дані про те скільки населення не хоче виходити зскладу України??де взяли цифри?? приснилось? вас більше десяти тисяч на майдаyнІ????не брешіть. Валіть в крим іітам промови свої рокричіть. Гади.
Нік Показати IP 2 Березня 2014 13:48
хамелеон в черзі стоїть до суду разом з Романюком...
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 13:50
Гузь як і Данильчук в армії не служили. Чому вони не виконали почесний обов"язок кожного громадянина. Адже набір до армії в нас був обов"язковим, а не добровільним?
інга Показати IP 2 Березня 2014 13:53
на фото 12-14 особливо видно що там 10000. Хоч 700 є.Брехуни
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 13:58
А сучі виступаючі вже записалися на війну. Чи тепер будуть активно кричати що вони на місцях керуватимуть порядком.
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 14:02
пропоную всім виступаючим ВИГОЛОСИТИ ДОСЛІВНО СВОЇ ПРОМОВИ НА СЦЕНАХ ПІВДЕННО-СХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ. ГЕРОЇ ВПЕРЕД. ВІД СЛОВА ДО ДІЛА.
гузя и даныльчука на Показати IP 2 Березня 2014 14:27
Вон воров и врунов, европейских подстилок, кроме разговора чтобы поднять народ ничего не умеют, яценюк тоже обещал пулю в лоб, где он был когда была борьба на институтский, жалко парней которым мозги запудрили, жалко беркутовцов которые исполняли приказ,
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 14:33
Брехня скрізь на українських кналах,бреше "нова" влада,брешуть майдауни і бандери.Схід і південь і крим молодці
вік Показати IP 2 Березня 2014 14:35
та в Луцьку чоловік 500 було і то багато хто просто гуляв і вирішив подивитись на дебілів.Ото брешуть 10000.Думаєте агенти РОсії тут не працюють і не знімають все?На суді вони все покажуть
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 14:38
то ще продажний "отець" Михаїл щось іговорить.Його БОг вже давно не чує.Це страшний грішник його з МОсковського погнали..Тьху бикота
Християнка Показати IP 2 Березня 2014 14:48
Такі віча, як сьогодні в Луцьку, тільки загострюють і без того напружену ситуацію. Досить брязкати словами, як мечами! Ціна цим мечам відома - на вулиці 21 століття і уже ніхто ними війни не виграє. Більше того - замість вогнепальної давно застосовується інформаційна війна. Окупація Росії розпочалась не 1 березня 2014 року, а набагато раніше - у сфері медіа, газет, поширення російської мови. І виграє цю війну не той, хто надіне бронежилет, а хто ретельно аналізуватиме інформаційний простір і ще ретельніше підбиратиме СЛОВА, щоб стимулювати народ до мудрих вчинків. Головне завдання зараз - не повестись на провокації, яким кишить політична ситуація. А головне гасло сьогодні, у Прощенну Неділю - прощаю і прошу прощення. Ці слова міг би вжити Данильчук у зверненні до росіянина Башкаленка, з ними, і може навіть російською, могли б звернутися до жителів Донбасу волинські націоналісти. Бо Росія - то таки страшна загроза. Маємо шукати, що обєднає усі 45 мільйонів, а не вдовольняти горделиві амбіції
маргарита Показати IP 2 Березня 2014 14:52
если вы умные люди и хоть чуть-чуть понимаете и соображаете,что Путин вводит войска не для нарушения территориальной целостности Украины,а для наведения общественно-политического порядка.Или вам нравится насильственная власть,когда у власти такие как Саша Белый и ему подобные.Мало Западная Украина испытала разгрома за последнме дни или вы думаете,что это всё сделали МИРНЫЕ жители.Очнитесь и хоть иногда включайте мозг...
вали к своим путинск до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 14:59
посмотри на РЕАЛЬНУЮ ситуацию! я РУССКИЙ, и меня тут никто не ущемляет, у меня полно друзей среди коренных украинцев, и честно говоря русским есть чему поучится у волынян, например семейным традициям!! посмотри новости - кому на востоке нужен твой путин??? Слава Украине!!! пуская русский, родителей не выбирают, НО Я ГРАЖДАНИН УКРАИНЫ, И Я ЛЮБЛЮ СВОЮ СТРАНУ!!!
маргарита до вали к своим путинск Показати IP 2 Березня 2014 15:06
Вот именно население Украины разноязычно.поэтому нечего тоже навязывать того же Бендеру,на каком языке разговаривать.А по поводу новостей-то идёт информациооная война в первую очередь.Значит тебе в кайф мародёрство.бандитизм и насилие,которое есть сейчас.Значит ты один из них
маргарите до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 15:15
никто не навязывает бандеру, смотри выступление мера Львова - Садового www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2cMWPAPSx8I я один из граждан Украины, в отличие от тебя, провокатора. я против бандитизма и ектримизма, и не разжигаю межнациональную рознь, как ты. Слава Украине!
маргарита до маргарите Показати IP 2 Березня 2014 15:26
Только и знаете кидатс лозунгами Слава Украине,а когда губернатора ставят на колени и издеваются над ним это нормально.по-украински
маргарита до вали к своим путинск Показати IP 2 Березня 2014 15:08
А кому на востоке нужен Ярош и Правый сектор?
маргарите до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 15:10
а кто их туда тянет? им и тут хорошо. на востоке есть свои лидеры, пускай жители восточной Украины сами у себя хозяевами будут, а не путин посмотри выступление мера Львова, Садового, сегодня, на русском языке http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2cMWPAPSx8I
маргарита до маргарите Показати IP 2 Березня 2014 15:13
Вот именно их кто-то звал на восток,зачетм они тогда там захватывают ОДА и валят памятники.Или это не провокации,зачем навязывать свою насильственную политику?
Анонім до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 15:17
это всё ложь и путинская пропаганда. смотри выступление Садового и не ври.
маргарита до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 15:19
А это тоже Путин приехал и сжёг половину Львова
тебе какое дело? до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 15:26
ты гражданка Украины? тогда будь за Украину. если хочешь жить в России - вали в Россию, и не мешай нам, украинцам, русским, татарам, евреям и прочим строить СВОЮ УКРАИНУ!
да до тебе какое дело? Показати IP 2 Березня 2014 15:29
у нас нет сейчас хохлов, москалей, жидов, есть только ПАТРИОТЫ И ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ. возможно, в России вы тоже когда-то к этому придёте и путинская зараза сгинет.
маргарита до тебе какое дело? Показати IP 2 Березня 2014 15:30
Да,я гражданка Украина.Но я не хочу жить в фашистской Украине,тогда ты вали в Германию и там живи
никто не хочет до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 16:17
я вами согласен! никто не хочет жить в Украине, где фашист янукович отдавал приказы снайперам стрелять в людей. за то и боремся! а как вы прокоментируете разгон мирной демонстрации в москве и белоруси ? украинцы уже сбросили фашистский режим, россияне и белорусы тоже сбросят в своих странах!
маргарита до никто не хочет Показати IP 2 Березня 2014 16:41
Зато вы хотите жить в под рукодством насильственного режима Яроша и правого сектора,которые устроили так называемую мирную демонстрацию.Украинцы не сбросили ,а пригяли фашистский режим.Ещё вся Украина будет плакать от установленного режима,когда проведут европейские реформы,согласно которым простому украинцу не выжить...
Анонім до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 15:45
Пам"ятники дійсно повалили, губернатора побили і пристібнули кайданками до сцени. Звісно цей губернатор не весь білий і пухнастий, а зовсім навпаки, проте те що відбувається в області зараз, вже давно вийшло за межі розумного та цивілізованого. Закон розуміє кожен так як хоче. Правоохоронна система паралізована. При цьому, абсолютно не всі факти, які характеризують активістів, висвітлюються в пресі та на телебаченні. Ось така вибіркова тепер у нас неупередженність.
Анонім до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 16:39
Нужен еще и как пусть едут. Там им объяснят кто они такие. Предлагаю местным правобандерофашистам ехать в Донецк. Покричите там что они даунбасские, кацапы, москали и недочеловеки рыговские. Вы своими поступками озлобили простой народ и не только на востоке страны, но и здесь.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 16:42
видел митинги на Востоке ? фашиста януковича выгнали и НИКТО на его защиту не встал!!! это показатель. так и фашиста путина погонят
маргарита до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 16:57
Ты фашист кон*енный....смотри чтоб не было наоборот...
маргариті до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 15:10
Зверніть увагу - Путін ще не вводить війська. І щиро сумніваюсь, що він це зробить зараз. Він провокує радикальних націоналістів, щоб такі як Данильчук у масці, Гузь із рупором чи Сашко Музичко з калашниковим поїхали в Крим і "пролюстрували" хоча б десяток росіян. Отоді він у праведному гніві обрушить на голови невинних кримських татар свій могутній кулак. І показуватиме всьому світу окремих волиняк - дебілів як волинян - бандерівців, навісивши на українців ярлик фашистів. Для всіх західних областей найкращий вихід сьогодні - найнайшвидше повернутися до мирного життя у правовому полі України. Геть революційний волюнтаризм, зелене світло - продуманим системним реформам.
да до маргариті Показати IP 2 Березня 2014 15:13
на Украине сейчас задача не пропускать на вид для провокаций дебилов. ни на западе, ни на востоке. вы думаете кто-то на восточной поддерживает фсбешников, которые флаги устанавливают ?? посмотрите на десятитысячные митинги например в Днепре против путинской заразы, сразу понятно
Маргарита до да Показати IP 2 Березня 2014 15:17
Владейте достоверной информацией,а не смотрите купленные каналы,которые из беркутовцев сделали врагов народа,которые тоже люди,чьи то дети и тоже немало пострадали
маргарита до Маргарита Показати IP 2 Березня 2014 16:19
а зачем ты себе женское имя выбрал, а ? уже настолько опустился за 30 серебреников, Иуда ? тебя в России то же ждёт с твоим режимом, россияне так же свергнут фашиста путина и ты туда же попадёшь
маргарита до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 16:36
Совсем с головой не дружишь?А что тебя ждёт с фашистсим режимом Правого сектора,когда Украина превратится в мусорную яму для Евросоюза и будут сюда вввозить всё европейское деоьмо,а от Украины и украинского производства ничего не останется.
бреши бреши до маргарита Показати IP 2 Березня 2014 16:41
да не верит тут уже никто в путинскую пропаганду, ищи другую работу поскорее
маргарита до бреши бреши Показати IP 2 Березня 2014 17:00
Зато верите в пропаганду правого сектора...фу-фу-фу.А почему тогда половина западной Украины на заработках в России
Анонім до маргариті Показати IP 2 Березня 2014 16:45
+1000 %
Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 15:15
І от скоти всерівно і далі трандять про свою люстація. Провокатори, Он зібрався Данильчук, Гусь зі своїми відморозками, то нехай флаг в руки і на Крим, неньку України захищати, а не людей підбурювати.
Іван Показати IP 2 Березня 2014 15:33
Нехай мобілізовують самооборону,правий сектор і автомайдан на Крим, тут вони вже лад навели, не хай ще там погосподарюють. І Гузь з Данильчуком нехай першим поїздом їдуть. Хочеться подивитися на героїв!!""
маргарита до Іван Показати IP 2 Березня 2014 15:36
Фашист конченный
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 15:42
бандерів геть.
Хто ти Показати IP 2 Березня 2014 15:44
Іван лайк. а їм фу-фу-фу)
Катя Показати IP 2 Березня 2014 16:12
Во время сменили тему Виче...
Рома Показати IP 2 Березня 2014 16:23
Всех бандер в германию! (Там им покажут их место)
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 16:52
Заклики в західних областях та з екранів телебачення про об"єднання України нічого не дадуть. Невже це не зрозуміло? На півдні загострилась обстановка і що робить наша верхівка? Турчинов, Парубій, Яценюк, Тягнибок. Де Кличко ? Поїхав до Маккейна, а потім прилетить в "голубом вєртолете и бесплатно покажет кино"? Чому Вони досі не на півдні? Не в зоні конфлікту. Вони проголосили себе обранцями народу, а на ділі наша влада і далі продовжує боятись народ який представляє. Продовжується ГОВОРІЛЬНЯ. Їдьте на південь і шукайте підтримки у простого народу поки не пізно.
Семен Показати IP 2 Березня 2014 17:01
Тече річка Тиса в ній москальська кров Били москалів ми, будем бити знов! Слава Нації!
Анонім до Семен Показати IP 2 Березня 2014 17:05
Такі пости абсолютно не сприяють зближенню сходу і заходу.
Анонім до Семен Показати IP 2 Березня 2014 17:39
ты есть 3.14аст своей кровью от злобы захлебнешься стихоплет убогий.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 17:49
Боже. Невже у нас не залишилось адекватних людей. Агресія породжує тільки агресію і ніколи не сприяє примиренню. Це не пусті слова. Ми ж усі українці. Давайте бути терпимішими один до одного. Так у нас є певні етнічні розбіжності. Проте ж більше 50-ти років ми жили однією державою і не ділилися на схід, захід, північ та південь. Люди отямтеся.
Рома до Семен Показати IP 2 Березня 2014 18:54
Это позор нации!!
сам Показати IP 2 Березня 2014 21:57
Згадаєте моє слово, що волинські новини будуть закриті за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.