USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На луцькому мосту ремонтують міжпанельні шви. Фото

20 Жовтня 2016 14:19
Ремонт міжпанельних швів на мосту, що на вулиці Рівненській, планують завершити до кінця жовтня 2016 року, проте повність закінчити ремонт мосту планують вже наступного року.

Про це розповів директор департаменту ЖКГ Юрій Крась, – пише Конкурент.

Як зауважив посадовець, раніше на цьому мосту відремонтували колесовідбій. Зараз же приводять до ладу міжпанельні шви. Третім і завершальним етапом має стати капітальний ремонт дорожнього покриття мосту.

«Остаточно, цього року його точно не зроблять. Але на початку наступного року верхні шари будуть заасфальтовані», – каже Юрій Крась.

Директор департаменту додає, що цьогоріч на мосту можуть заложити основу, однак при умові, якщо погода буде сприятлива.

Нагадаємо, в березні цього року міська рада повідомила про початок капітального ремонту шляхопроводів на вулицях Рівненська та Гордіюк.

До слова, шляхопровід на Рівненській, який уже давно вважається проблемним, дорожники мусили почати ремонтувати ще у 2015 році. Тоді обвалилася плита на пішохідній частині. Ремонтувати міст взялася та ж фірма «РБП ТРАНС-МОСТ», керівником і засновником якої є Володимир Рицай, зареєстрована у селі Ратнів Луцького району.

Варто додати, що саме ця фірма ремонтує практично всі мости в Луцьку: виконувала вона роботи навулицях Шопена, Винниченка, Гнідавській, по проспекту Соборності. Останній ремонт, до слова, через неякісно виконані роботи, мусили переробляти за кошт виконавця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
яків Показати IP 20 Жовтня 2016 14:31
ще напишіть! як майстер робив шви то 2 рази пу..нув!
факт Показати IP 20 Жовтня 2016 15:02
мер і будівельники молодці
лучанин до факт Показати IP 20 Жовтня 2016 20:12
якби ще дорогу під мостом відремонтували... ато катакомби вже 25 років ніхто нелатав.. а недавно ще й водоканал яму вирив і так і залишив щебнем присипаши..
народ Показати IP 20 Жовтня 2016 16:13
хто бачив цей міст з низу............ це ужас ...
Лучанин до народ Показати IP 21 Жовтня 2016 12:10
знизу не знаю.. а справого боку його навіть покрасили.. покрасивши за вітром припарковані неподалік автівки..(
Толік рижий Показати IP 20 Жовтня 2016 16:26
А міст перед Рованцями? Все якісно зроблено? Ті шви так б"ють по дисках, і в деяких місцях їх вже повідривало. Де ви в Європі бачили такі шви на мостах, які вищі за шар асфальту?
вася не брюнет до Толік рижий Показати IP 20 Жовтня 2016 16:42
готуйтесь, і тут так буде!!!
Andrew Показати IP 20 Жовтня 2016 16:56
«Остаточно, цього року його точно не зроблять. Але на початку наступного року верхні шари будуть заасфальтовані» Тобто, асфальт будуть класти зимою? Заіпца! Служити буде "довго"! Бандури.
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2016 21:07
В Китае новый многополосный автомобильный мост построили за 43 часа. Видео: http://gordonua.com/news/worldnews/v-kitae-novyy-mnogopolosnyy-avtomobilnyy-most-postroili-za-43-chasa-video-107338.html Світ прогресує! А що у нас? (((