USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На луцьких ринках масово перевірять продавців

25 Березня 2014 10:10
Через десять днів торговців на ринку, які продають з ваги, масово перевірятимуть у Луцьку. Чиновники обіцяють, що ті, хто накручуватиме ваги, платитимуть великі штрафи.

Про це йшлося під час засідання оперативної наради Луцького міського голови сьогодні, 25-го березня.

«Із ваговими вимірами в нас на ринках -«беспредєл»: на кожній вазі по 10-15 грамів накручено, а то й 20 грамів. Не можна дивитися в очі людині і її обважувати. Це не бізнес, так прибутки не заробляються. Даємо керівникам ринків 10 днів для наведення порядку. Після першого квітня будуть проведені рейди на ваговимірювальні прилади»,- наголосив перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.

Штраф продавцю, у якого несправні ваги - 800 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
вітя Показати IP 25 Березня 2014 10:12
правильно давно пора
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:15
http://ari.ru/news/7f4e8e9ef
Лучанин Показати IP 25 Березня 2014 10:26
І не тільки ваги ринків.. Більшість магазинів відмовляються користуватись стандартизованими вагами або здавати їх в повірку. Тре перевіряти наявність пломб на ваговимірювальних пристроях
Андрій76 Показати IP 25 Березня 2014 10:28
Ага...А я чув,що після ПЕРШОГО квітня Росія поверне Крим Україні і простить нам 15млрд.доларів боргу...
ринок ЛУЧЕСЬК!!!! Показати IP 25 Березня 2014 11:30
особливо зверніть увагу на ринку біля Лучеська,,,,там торгові акули роками стоять і обдурюють, як мінімум на 3-7 грн. Якщо попросиш вагу показати , то буде верещати на весь ринок істерично .. Ваги у всіх повернуті до продавця ржаві, грязні, прикриті товаром,або взагалі під стіл заховані. Особливо рибні точки , риба частенько несвіжа,смердюча і переморожена , доказати продавцю не можливо, що товар неякісний. Овочі чи фркути самому вибрати не можна ,набирають все підряд і гниле і пов*яле.Ціна на 2-5 грн. вища чим в магазині чи інших ринках. Знайте, якщо купуєте на цьому ринку ,обважать і обрахують 100%.,дасиш зауваження нахамлять і пошлють .
Луцьк Показати IP 25 Березня 2014 12:14
А ще як обважують на старому ринку в центрі міста ці горе-бізнесмени,що торгують рибою живою на зупинці.Наглі, обзивають,називають , а ваги так накручені , як зробив зауваження то чуть не побили два мужика і баба.Не купуйте в цих наглеців
Анонім до Луцьк Показати IP 25 Березня 2014 15:28
НЕ НА СТАРОМУ РИНКУ А БІЛЯ БЕЗ ДОЗВОЛІВ БЕЗ ДОКУМЕНТІВ!!! ХТО Ж КРИША????
Коли Показати IP 25 Березня 2014 12:24
Ж поміняють ти Кравчуків?
Просто мама Показати IP 25 Березня 2014 16:53
Те, що покупців обважують дійсно обурює. Кожен старається намахати, ближче до Великодня ще й ціни піднімуть. А ще ми прагнемо до Європи. Там навпаки все на благо людей робиться. А менталітет українців не зміниш.
123 Показати IP 25 Березня 2014 17:19
нас тільки можуть кацапи на колиму взять а не в европу. прости мене господи