USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

На Прикарпатті декомунізували ковбасу: «Московська» стала «Бандерівською»

8 Липня 2016 12:07
Через декомунізацію прикарпатці більше не їстимуть «Московську» ковбасу.

Так, Івано-Франківський виробник ковбас змінив назву популярного продукту, ковбаси «Московської» - відтепер вона має назву «Бандерівська».

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на "Вести".

Зі слів керівника підприємства Петра Книшука, вони вирішили змінити назву через ситуацію на сході України.

"Московскую" ковбасу робимо давно, але тепер вона буде називатися "Бандерівською", - сказав він.

Раніше президент України вже рекомендував виробникам позбутися від назв, які асоціюються з радянським минулим, зазначає видання.

До слова, вчора у Києві проспект Московський перейменували на Степана Бандери.

30 червня у Луцьку вулицю Московську перейменували на честь співака-лучанина В’ячеслава Хурсенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 8 Липня 2016 12:31
Маразм
Дмитро Показати IP 8 Липня 2016 13:05
))) нема слів
Sieger Показати IP 8 Липня 2016 13:33
Що візьмеш з недолугих... "Дикий народ! Дети гор!" (с) - І. Ільф, Є. Петров, "12 стільців". А головне, що після перейменування МОСКОВСЬКА ковбаса стане смачнішою і, що найголовніше, ПОДЕШЕВШАЄ !!! :) Як не подобається "ворожа" ковбаса, то жеріть рідне сало і не репетуйте.
дохторська Показати IP 8 Липня 2016 13:44
А гроші є щоб ту ковбасу купляти? :( Це просто маразм!!! Це ж типу "герой" і його призвищем ковбасу називати? :)))
123 Показати IP 8 Липня 2016 13:49
Ядерные ид**ты!
владимир Показати IP 8 Липня 2016 13:53
ПЕРЕМОГА
Бандерчук В.М. Показати IP 8 Липня 2016 15:01
Пропоную по заниженим цінам експортувати її в Росію !!!
777 Показати IP 8 Липня 2016 16:31
Ви ще Москву перейменуйте, вафлі "Артек", забороніть прізвище "Москвич", сир російський, матрьошки, Машу і ведмедя, поєднання кольорів російського прапора у одязі має каратися 10 роками ув'язнення. Картина псіхіатричної клініки...
стандарт Показати IP 8 Липня 2016 16:37
торгову марку самовільно змінювати НЕ МОЖНА!!!
777 Показати IP 11 Липня 2016 11:24
маразм крепчал.