USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На старому елеваторі у Луцьку хочуть звести готель і ресторан. Показали проект

3 Серпня 2022 15:53
На базі старого луцького елеватора, що на Вишкові, планували створити сучасний коплекс для відпочинку та роботи. Проте через війну проект довелося відкласти.

Про це повідомили у студії Leo D'uk Design, яка займається створенням інтер'єрів, екстер'єрів та промисловим дизайном.

Над амбітним проектом студія лучанина Левка Давидюка працювала ще до повномасштаної війни.

"Хочемо трохи розповісти про деякі з наших проектів, над якими працювали в період до 24 лютого, і які були заморожені у зв'язку з повномасштабною війною.

Один з таких це ревіталізація старого елеварора на Вишкові у Луцьку, який був збудований ще у 1937 році за проектом Тадеуша Яна Красінського. За цим проектом реновації об’єкт мав набути функції готелю зі всіма супутніми опціями: ресторану, лоббі-бару, двома конференц-залами та невеличким тренажерним залом зі спа.

Також об’єкт розташований на березі старої заплави річки Стир, кудою в часи функціонування елеватора доставляли на баржах зерно. Зараз основне русло змінило свою траєкторію, а ця частина річки нині в занедбаному стані. Тому в рамках проекту ревіталізації планувалося розчистити це русло та облагородити берег, облаштувавши доступ до води", – розповіли в Leo D'uk Design.

Читати ще: Луцьк як місто коротких відстаней? Інтерв’ю з дизайнером Левком Давидюком

Левко Давидюк переконаний: проект мав би велике значення для розвитку міста, його туристичної та бізнесової привабливості.

"Тому віримо, що після нашої перемоги проект відновиться і вдасться втілити все заплановане", – йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Уася Показати IP 3 Серпня 2022 16:20
дуже "вдале" місце для готелю, до очисних не так далеко, а внизу - стариця, там - також не самї приємні аромати, супер!!!
Андрій до Уася Показати IP 3 Серпня 2022 18:53
А я то думаю чого почали в міськраді історію що потрібно виділити кошти на розчистку русла... думав екологія лучани а все виявилось як завши простіше.....
Луч Показати IP 3 Серпня 2022 16:27
Старе воно вже , СТАРЕ!!!
Пильний Показати IP 3 Серпня 2022 16:28
гарно
юрій миколайович Показати IP 3 Серпня 2022 16:34
Краще відкрилиб фабрику чи завод або хоч якесь не велике виробництво чи цех з виготовлення щоб люд не їхав за кордон а мав роботу вдома а готель то вже не актуально.
Вася Показати IP 3 Серпня 2022 17:07
Запах то який , запах.Шанель номер ???
Ірина Показати IP 3 Серпня 2022 17:15
Готель не актуально? Ви прям професор економіки. Готель теж добре, в ньому також люди працюють. І хліб з м'ясом купувати будуть не за кордоном, а в Луцьку. І таксі викличуть місцеве, і т.д. Тому все що робиться-це добре. Будь-які інвестиції, це добре. Не всім цехи з колгоспами будувати. Так що як вдасться, то супер. Удачі хлопцям!
Іігор луцький до Ірина Показати IP 3 Серпня 2022 20:43
Ну то треба вже і масажний салон відкрити,бажано цілодобовий.
Підпільник Кіндрат до Іігор луцький Показати IP 3 Серпня 2022 21:34
Масажний салон без бані (сауни) і тьолок- це не салон,а щось таке , ніпанятно шо !))
Ірина до Іігор луцький Показати IP 4 Серпня 2022 21:12
Найкраще сидіти на лавці, бухати і розказувати, що і кому відкривати...
дідо Показати IP 3 Серпня 2022 18:54
це промзона....з одної сторони пилорама, з другої мехплощадка , а через дорогу мийка з заправкою...
Васька Показати IP 3 Серпня 2022 22:55
Шопопало, готелів, мотелів, забігайлівок - і так до дідька, ще не хватає дизайнерську теплицю поставити на елеватор)
вовк Показати IP 4 Серпня 2022 20:46
і бочку з пивом перед входом поставити