USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Центральному ринку – сутички базарників з поліцією та муніципалами. Відео

11 Березня 2020 16:21
Базарники намагаються зірвати демонтаж незаконно встановленого паркану на Центральному ринку. Поліцію, яка забезпечує порядок на місці, аби муніципали могли завершити демонтаж, обливали водою.

Працівники Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради продовжили демонтаж паркану, який розпочали вчора, проте базарники блокували їх роботу, спровокували шарпанину та провокували на конфлікт. Одного з базарників затримала поліція.

Зрештою базарники блокували вантажівку, яку підігнали, щоб вивести секції.

Нагадаємо, як повідомив заступник начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак, демонтаж – законний, адже суд відмовив підприємцям центрального ринку в забезпеченні позову та не заборонив зносити незаконні конструкції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 11 Березня 2020 16:54
Як ви вже за*бали зі своїм базаром. Знести його ескаваторами в 1 день і все!
Анонім Показати IP 11 Березня 2020 17:07
Оо, торба з дустом рижков приперся! Якже без нього! Хамло і ч*о! Якби не він, то давним-давно все демонтували та спокійно всі переїхали б!
Гук Показати IP 11 Березня 2020 17:11
Закрийте того рижкова в псіхушку, вештається без роботи. Де те чудо гроші бере? Проплачене тітушка ходить мітинги та заколоти влаштовує...
Іван Показати IP 11 Березня 2020 17:18
Женік ! Ану застосуй депутатське теквондо до Рижкова !
Maха Показати IP 11 Березня 2020 17:27
а який їнтерес має той рожков ? хто він ?
Анонім Показати IP 11 Березня 2020 17:44
Їхав по Глушець. Кілька контейнерів демонтували. Такий красивий замок стало видно із дороги! А яка краса буде, коли всі контейнери приберуть!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Березня 2020 19:10
Їхав по Глушець ,такий парк засраний,зарослий,замок теж,можливо ти в іншому місті їхав?
Анонім Показати IP 11 Березня 2020 17:47
Їхав по Глушець. Кілька контейнерів демонтували. Такий красивий замок стало видно із дороги! А яка краса буде, коли всі контейнери приберуть!
Мешканка Показати IP 11 Березня 2020 18:13
Задовбали ті базарніки суд програли ідіть шукайте роботу і платіть податки. А не бухаєте кожен день
Оля Показати IP 11 Березня 2020 18:19
сьогодні вночі зноситимуть ринок. лучани не спіть. за що гинули наші воїни в АТО? не допустимо бандитів позбавити десятків тисяч лучан робочих місць. старий ринок годує весь Луцьк
Коля до Оля Показати IP 11 Березня 2020 18:41
Ні! Старий ринок мордує весь Луцьк!
Анонім до Оля Показати IP 11 Березня 2020 18:53
Що ти чешеш? До чого тут воїни? Де там годувальники?
Лучанин до Оля Показати IP 11 Березня 2020 19:36
Маразм крєпчал)))
Ол до Оля Показати IP 11 Березня 2020 19:37
Чудовий сарказм!
ххх до Оля Показати IP 11 Березня 2020 20:33
що ти несеш.
Правда Показати IP 11 Березня 2020 20:02
Знести старий ринок! Щоб не смерділо там!