USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На «Устилузі» затримали партію автозапчастин і коліс вартістю у 500 тисяч

27 Березня 2016 09:35
Чималу партію незадекларованих автозапчастин та коліс затримали прикордонники на Волині.

Львівські прикордонники, спільно із працівниками фіскальної служби, у пункті пропуску "Устилуг" запобігли незаконному переміщенню через державний рубіж партії автозапчастин та автомобільних коліс. Їх у своєму авто марки "Опель" намагався завезти до нашої держави громадянин України.



Під час поглибленого огляду авто, в багажнику мікроавтобуса було виявлено 89 нових автомобільних шин різної марки та 389 штук різноманітних автозапчастин. Сума вилученого товару - майже 500 тисяч гривень. Його вилучили, та передали на склад фіскальної служби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Пппппп Показати IP 27 Березня 2016 09:55
Це як він мав проїхати незаміченим
ххх Показати IP 27 Березня 2016 10:15
а якщо заглянути в салон, то це поглиблений огляд?
дідо Показати IP 27 Березня 2016 10:47
Таких бусів перетинають кордон купа щодня. Цей просто не заплатив митникам та прикордонникам.
Анонім Показати IP 27 Березня 2016 11:25
Відчинити двері це у них називається поглиблений огляд. От вам і робота наших митників
no name Показати IP 27 Березня 2016 11:44
якби файно напакував то було б на 1 млн.
алекс Показати IP 27 Березня 2016 12:05
а коли будуть продавати цього буса багатодітній родині після конфіскації- може хтось сказати. І запчастини підписані для ПІТСТОПУ - треба чекаати певно.
Свідки Показати IP 27 Березня 2016 12:44
Цей порушник, то Батюшка з села П'ятидні Олексій Шаран... Вирішив підзаробити перед Паскою... Я бачив як його там вчора вигружали!!!
Знаючий Показати IP 27 Березня 2016 21:39
Все іде на Руслана саганюка
Іванка до Знаючий Показати IP 17 Квітня 2016 19:45
В тебе е докази? дай мені?
до свідка Показати IP 28 Березня 2016 16:15
а не задекларований товар не є гріхом??