На усунення наслідків пожежі в Балаклії витратили 145 млн гривень
На усунення наслідків пожежі на військових складах під Балаклією було виділено 145 млн гривень. Зокрема, гроші пішли на відновлення інфраструктури, приватних будинків та об'єктів соціальної сфери.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує ТСН.
"Я приїхав у Балаклію, зустрівся з її мешканцями і пообіцяв, що ми не залишимо їх без допомоги. Ми виконали свою обіцянку - 145 млн гривень було виділено на усунення наслідків цієї надзвичайної ситуації і відновлення нормального життя у місті", - зауважив Гройсман.
До слова, як повідомлялося раніше, територію, що постраждала внаслідок надзвичайної ситуації, повністю розміновано. Тривають роботи з відновлення інфраструктури, приватних будинків, об'єктів соціальної сфери.
Нагадаємо, у Балаклії вночі 23 березня на складі боєприпасів стався потужний вибух, внаслідок чого зруйновано декілька господарських споруд, також постраждали люди. Саме тому Національний корпус на Волині виступив з ініціативою провести збір гуманітарної допомоги для жителів міста.
У РНБО вибух на військовому складі у Балаклії пов'язують з диверсійно-підривною діяльністю Росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує ТСН.
"Я приїхав у Балаклію, зустрівся з її мешканцями і пообіцяв, що ми не залишимо їх без допомоги. Ми виконали свою обіцянку - 145 млн гривень було виділено на усунення наслідків цієї надзвичайної ситуації і відновлення нормального життя у місті", - зауважив Гройсман.
До слова, як повідомлялося раніше, територію, що постраждала внаслідок надзвичайної ситуації, повністю розміновано. Тривають роботи з відновлення інфраструктури, приватних будинків, об'єктів соціальної сфери.
Нагадаємо, у Балаклії вночі 23 березня на складі боєприпасів стався потужний вибух, внаслідок чого зруйновано декілька господарських споруд, також постраждали люди. Саме тому Національний корпус на Волині виступив з ініціативою провести збір гуманітарної допомоги для жителів міста.
У РНБО вибух на військовому складі у Балаклії пов'язують з диверсійно-підривною діяльністю Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Щось
Показати IP
20 Травня 2017 22:13
малувато.
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.