На війні в Україні загинув громадянин Польщі, який був командиром взводу Інтернаціонального легіону
Міністр канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик повідомив про загибель ще одного поляка на війні в Україні.
Як передає «Європейська правда», про це він написав у Twitter.
Дворчик повідомив, що ще один український солдат – громадянин Польщі – загинув у п’ятницю, 24 березня, а двоє, які були поранені кілька днів тому, все ще перебувають у важкому стані.
«На жаль, це не найкращий час. Загинув ще один український солдат – громадянин Польщі, а двоє – поранені кілька днів тому – досі перебувають у важкому стані», – повідомив Дворчик.
Кореспондент Polsat News в Україні Матеуш Лаховський в свою чергу повідомив, що «у п’ятницю Міхал – командир взводу Інтернаціонального легіону – загинув у бою». «Він воював проти російського вторгнення з квітня минулого року. Він боровся за свободу України і безпеку Польщі – він говорив про це багато разів. Його контракт закінчувався через місяць, і він хотів повернутися на батьківщину і знову служити в польській армії», – додав він.
Лаховський розповів, що місяць тому президент Володимир Зеленський нагородив загиблого поляка орденом «За мужність».
«Коли він був поранений кілька місяців тому, він зміг відпочити і залишитися вдома на Різдво. Але на Різдво він вже був на фронті зі своїми солдатами», – підкреслив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як передає «Європейська правда», про це він написав у Twitter.
Дворчик повідомив, що ще один український солдат – громадянин Польщі – загинув у п’ятницю, 24 березня, а двоє, які були поранені кілька днів тому, все ще перебувають у важкому стані.
«На жаль, це не найкращий час. Загинув ще один український солдат – громадянин Польщі, а двоє – поранені кілька днів тому – досі перебувають у важкому стані», – повідомив Дворчик.
Кореспондент Polsat News в Україні Матеуш Лаховський в свою чергу повідомив, що «у п’ятницю Міхал – командир взводу Інтернаціонального легіону – загинув у бою». «Він воював проти російського вторгнення з квітня минулого року. Він боровся за свободу України і безпеку Польщі – він говорив про це багато разів. Його контракт закінчувався через місяць, і він хотів повернутися на батьківщину і знову служити в польській армії», – додав він.
Лаховський розповів, що місяць тому президент Володимир Зеленський нагородив загиблого поляка орденом «За мужність».
«Коли він був поранений кілька місяців тому, він зміг відпочити і залишитися вдома на Різдво. Але на Різдво він вже був на фронті зі своїми солдатами», – підкреслив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.