USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волі в Луцьку вкладають верхній шар асфальту. Коли дозволять рух

13 Червня 2023 13:20
На проспекті Волі у Луцьку на ділянці від вул. Шопена до Київського майдану розпочали вкладання верхнього шару асфальту.

«Для завершення робіт по усій запланованій ділянці необхідно 3-4 дні, після чого кілька днів на дрібні допрацювання. Плануємо відкрити пр. Волі для проїзду вже наступного тижня», – повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Після вкладання верхнього шару асфальту підрядник приступить до встановлення дорожніх знаків та нанесення довговічної «пластикової» розмітки. Разом з цим тривають роботи по вкладанню тротуарної плитки та натурального каменю на пішохідній частині.

Також проходить реставрація опор освітлення й встановлення LED світильників над проїжджою частиною та підготовка до облаштування якісних німецьких світильників Schréder на пішохідний частині.

Разом з цим розпочали роботи по озелененню – завезення грунту, підготовку до посіву трави, висадки кущів та дерев. Всього на ділянці пр. Волі, що ремонтується, заплановано висадити майже 170 дерев та близько 4000 кущів, зазначив Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 13 Червня 2023 13:40
10 відсотків доброякісного дуже коштовного асвальту, що вложили рік тому, зараз, в 2023 році, вирізали фрезами і зробили "острівки безпеки". Де логіка ?
Таня до дідо Показати IP 13 Червня 2023 14:26
А ніде
Джек до дідо Показати IP 13 Червня 2023 15:15
Логіка буде дорожникам,зимою сніг там чистити між острівками «не»безпеки
Олег до дідо Показати IP 13 Червня 2023 15:47
Логіка в тому, що тоді оставки безпеки були без ПМЖ! Тепер з їх місцем розташування визначились!
Володимир Показати IP 13 Червня 2023 15:58
Містопровід р.Стир вул.Ковельська (ніби гарантія була до війни), а деформаційні шви під асфальтовим покриттям розходяться, чи так буде з гарантією пр.Волі ❓
Лучанин Показати IP 13 Червня 2023 17:41
До завершення капітального ремонту обіцяли демонтувати старі торгові кіоски, що стоять на інженерних мережах і, що найбільш небезпечно, - на газопроводі високого тиску ! Не наражайте людей на небезпеку !
Лучани Показати IP 13 Червня 2023 18:02
Змонтувавши острівки і завузивши проспект до двох полос по 2,75 м - штучно занизили пропускну спроможність ! А п'ять "горлишок" у зимовий період, коли в бордюрах замерзне неприбраний сніг зменшать в габаритах до півтора метра проїди і створять не одну аварійну ситуацію ! Бо прибирати у Луцьку і не вміють, і не хочуть - гранітний відсів для посипки тротуарів лежить на Київському майдані вже третє літо ! Лучани рвуть взуття і згадують "добрим словом" міську владу ! А скоро День Незалежності, День Прапора, День міста - люди будуть іти на Київський майдан до пам'ятного знаку Незалежності, мітинги, урочистості будуть ! Не кажемо вже про сухі дерева, поламані лавки, розбиті ліхтарі, а про фонтан - уже мовчимо !
Вася Показати IP 13 Червня 2023 18:16
А в Рівному підземні переходи
Не експерт Показати IP 13 Червня 2023 19:03
Хто погоджував проект реконструкції? Якась комісія була , чи депутати обговорили його? Як можна було не змістити зупиники в глиб тротуару, щоб не створювати пробки? І чому острівки безпеки відразу не зробили ? хоч це саме безглузде , що можна зробити… Для того щоб знизити швидкісь на проспекті волі , поставте три камери , а не островки , які сворять пробки і пооблеми з прибиранням снігу!
Луцьк Показати IP 13 Червня 2023 19:15
А чому не внесли до Державного реєстру пам'яток флагшток з Державним прапором на Київському майдані ? Чому його нікому не передано на баланс ? Хто відповідальний за належну експлуатацію і території, і самої конструкції, і хто оплачує електроенергію, з яких джерел передбачено фінансування таких видів робіт ? Такої, м'ягко кажучи безгосподарності, ні в одному місті нема, то вже тягне на політичну, то точно, відповідальність ! Робите проспект - то доведіть до порядку і все, що біля простекту !
Він Показати IP 13 Червня 2023 19:50
А центральної каналізації на багатьох вулицях міста як не було, так і не планується…(
Анонім Показати IP 14 Червня 2023 07:32
Які тут всі і розумні, і грамотні, і всезнаючі... Можливо, саме через це , ми українці так бідно живемо ?!
людина до Анонім Показати IP 14 Червня 2023 15:11
і через таких як ти включно....
Олег Показати IP 14 Червня 2023 09:12
Мер вже 5 разів обіцяє. Це все що він вміє
лучанин до Олег Показати IP 14 Червня 2023 15:12
а він взагалі є?