USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На Волині більше 200 дітей вчаться у школі, зведеній наприкінці 19 століття

29 Січня 2016 17:35
Волинські школярі села Любохини Старовижівського району навчаються у школі, збудованій наприкінці 19-го - на початку 20-го століття.

Про це на своїй сторінці повідомив депутат обласної ради Михайло Імберовський.

Так, найновіша будівля на шкільному подвір’ї збудована у 1933 році. А у школі навчаються 258 учнів.

Зі слів депутата, влада уже десятиліттями обіцяє подарувати нову школу. Ті, кому це обіцяли нині водять у ту саму школу уже своїх онуків. А за декілька десятків роківвлада спромоглася лише на зведення першого і частково другого поверхів.

Волинські школярі 21-го століття навчаються у школі кінця 19-го початку 20-го століття!!!Це не помилка і не анонс фанта...

Опубліковано Михайлом Імберовським 28 січня 2016 р.
«Директор цієї школи, Галина Дмитрівна, яка віддала уже 40 років, працюючи у цій школі, сказала, що коли її направляли на роботу у Любохини обіцяли, що невдовзі працюватиме у новій школі, але віднедавна вона вже зневірилася...», - пише депутат.
Любохинці підготували звернення на ім’я голови ОДА Володимира Гунчика та голови облради Ігоря Палиці, у якому просять клопотати перед Кабміном про виділення коштів на добудову школи.
Звернення підписали 52 мешканці села Любохини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
будівельник Показати IP 29 Січня 2016 17:55
Будівництво нової школи було розпочато при минулій злочинній владі , нібито на слідуючий рік будуть виділені державні кошти на добудову
Чевлюк до будівельник Показати IP 29 Січня 2016 20:51
Ці обіцянки - цяцянки любохинці чують уже 40 років. А де реальні кошти?
Анонім до будівельник Показати IP 30 Січня 2016 13:33
"Злочинна Влада" ще довго поперек горла буде
Анонім до будівельник Показати IP 30 Січня 2016 14:05
Дуже симпатична і оригінальна школа!! Думаєте, вона одна така залишилася? Хто вчиться в подібній школі, відгукніться!!!
НІНА Показати IP 29 Січня 2016 19:20
ЯК ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ ТО ВАШІ ЧОЛОВІКИ ПОВТІКАЛИ В РОСІЮ НА ЗАРОБІТКИ А ШКОЛУ ВАМ ДАВАЙ ,ХІБА Є СПРАВЕДЛИВІСТЬ???
люда до НІНА Показати IP 30 Січня 2016 09:39
хіба на тій війні йдеться про Україну!? пани чубляться-у мужиків сорочки тріщать. не бачу причин туди відправляти чоловіків, хіба якщо він не потрібний сім'ї.
Анонім до люда Показати IP 30 Січня 2016 13:32
То не війна,то АТО...
Анонім до Анонім Показати IP 30 Січня 2016 14:38
там, де люди вбивають один одного, назва нічого не змінює. якесь значення має переслідувана мета. захист вітизни, оборона від наступаючого ворога? вуаль!
ЮЛІЯ до НІНА Показати IP 30 Січня 2016 11:34
ТАК ЦЕ ПРАВДА ЇХНІ ЧОЛОВІКИ ПОВТІКАЛИ ЩЕ Й ШКОЛИ ДАВАЙ
Анонім до ЮЛІЯ Показати IP 6 Квітня 2016 20:53
Чому через бездарну владу мають страждати діти? До чого тут війна?! Нову школу обіцяли збудувати коли мої батьки там навчались. У 2012 р. почали будівництво і через рік зупинилось.
волиняка Показати IP 29 Січня 2016 19:22
Навіть немає слів,щоб висказати свою думку до влади.
Ая Показати IP 30 Січня 2016 02:53
бачу тільки один вихід. Діти мають напистаи запрошеня президенту України, щоб приїхав в гості. Тоді я 100% впевнений і президент приїде і митьєво гроші знайдуться і в дуже короткому часі відкриють нову школу, яку пркриють не отруйним шифером а нормальною покривлею даху. Тож прощу дуже ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ СКОРО ЗАПРОШУЙТЕ ПРЕЗИДЕНТА В ГОСТІ. Позитивні наслідки гарантовані. Віриться мені, що куштуватиме теж чоколад РОШЕН.
люда Показати IP 30 Січня 2016 09:32
кошти на добудову знайдуться, коли старе приміщення привалить когось. хоча для нашої влади й дитячі життя нічого не варті.
Калібр Показати IP 2 Лютого 2016 05:29
Шоколадний Петя в Любохини не приїде.Клімчук Б.П.вже покійний цей край любив.За щирих і привітних людей,цицькастих жіночок,пироги токмачі з бобом,добру самогонку.А яка чудова природа і мелодичні пісні під захід сонця.16 підписів трохи малувато.А от 16 пострілів в голову кожному олігарху,депутату,казнокраду -то самий раз.І не просимо,а вимагаємо !
Любохинець Показати IP 2 Лютого 2016 18:14
мдааа
любохинець 2018 Показати IP 3 Жовтня 2018 16:45
не побудували,скоро відкриють!