USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині діти власноруч змайстрували зупинку

2 Жовтня 2016 22:09
З дерев’яних дощок та інших підручних засобів діти самотужки змайстрували дорожню зупинку, повідомляє Район.Камінь-Каширський.

Офіційно у селі Мельники-Мостище зупинка знаходиться поблизу місцевої школи, на вулиці Ладана. Але оскільки пасажирський транспорт фактично зупиняється у трьох місцях для посадки та висадки пасажирів, місцеві хлопчаки пройнялися ідеєю самотужки звести ще одну.

Тож, прихопивши з дому інструменти батьків, матеріали та інші підручні засоби, учні місцевої школи – п’ятикласник Андрій Ліпич, шестикласник Станіслав Вознюк та четвертокласник Адрій Херло – змайстрували її на вулиці Котовського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Олег Показати IP 2 Жовтня 2016 22:22
Молодці! Так повинен кожен українець думати і робити.
Анонім Показати IP 2 Жовтня 2016 23:28
Ага.Всі так повинні робити... В лікарню з своєю постіллю і медикаментами,на медпункти зі своєю хлоркою і канцтоварами і т.д. Ви що? А для чого тоді влада і транші МВФ?
Дід Панас Показати IP 3 Жовтня 2016 00:14
Діти звичайно молодці. Але виникає питання: а де місцева влада - дорослі люди? Це позор для них.
11111 Показати IP 3 Жовтня 2016 08:45
а якщо зупинка потім завалиться від вітру і впаде комусь на голову, хто буде відповідати.........
777 лучанка Показати IP 3 Жовтня 2016 10:25
А нащо вона похожа в 21 столітті де голова РДА встидоба ганьба і т.д Туалет в дядька в селі кращий бо майстри роблять а так хлопці молодці треба чиновникам показувати як треба за людей дбати бо вони ж громадським транспортом не користуються під дощем не стоять зцих хлопців виростуть справжні господарі і турботливі люди дякуємо повчіття голово РДА як турбуватись про людей а не тільки про себе
юра Показати IP 3 Жовтня 2016 10:52
А ЧОГО СВОГО ЗЕМЛЯКА ГУНЧИКА НЕ ЗАПРОСЛИ НА ВІДКРИТТЯ??????
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2016 11:26
четвертокласник - ржунімагу
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2016 11:27
четвертокласник - дійсно українське слово, як і пісатєль =)