USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку ДУК, влада і силовики підписали колективне звернення

13 Липня 2015 14:03
Понад два десятки ДУКівців прийшли в облдержадміністрацію, аби зустрілися з губернатором Волині та керівниками силових структур. Уповноважені від організації більше години вели перемовини у закритому режимі та підготували спільну заяву та звернення до керівництва держави.

ДУКівці прийшли в облдержадміністрацію сьогодні, 13-го липня.



У зв’язку з сумнозвісними подіями в Мукачевому, волинські добровольці, як і всі їхні побратими, перебувають у стані повної бойової готовності. Так, згідно із наказом провідника «правих», за станом на сьогодні у кожного бійця зібраний тривожний наплічник. Обов’язкова умова – перебувати постійно на зв’язку та чекати подальших команд від Дмитра Яроша, який наразі перебуває на місці інциденту.

Зауважимо, що активісти Громадської організації «Автомайдан України» висловили свою підтримку бійцям ДУКу Правого сектору і вимагають від влади припинити силові дії проти бійців та пристати на їхні умови вирішення конфлікту.

В облдержадміністрацію прийшли не лише представники ДУКу, а й чимало молодиків, частина з яких - неповнолітні. Один із них Святослав сказав, що він представник «Громадського руху» і підтримує ДУКівців, а фото просив не показувати, мовляв, боїться переслідувань.

Так, після перемовин в кабінеті губернатора, учасники зо півгодини готували спільну заяву та озвучили її.

«Шановні волиняни, ситуація в Мукачевому викликає занепокоєння щодо стабільності ситуації в державі. Є певні сили, які хочуть розхитати ситуацію і на Волині. Ми категорично засуджуємо збройне вирішення конфлікту. Тому необхідно діяти в рамках чинного законодавства. Очікуємо, що ситуація у Мукачевому розслідуватиметься прозоро.

Заявляємо, що ми об’єднуємо зусилля і будемо разом працювати, аби забезпечити спокій в регіоні та просимо передчасно не засуджувати людей, які причетні до конфлікту в Мукачевому.

Також просимо і ЗМІ не спекулювати на темі», - йдеться у зверненні.

Підпис під зверненням поставив керівник ДУКу на Волині, губернатор та очільники СБУ, прокуратури, міліції області.



Вони запевнили, що докладуть максимум зусиль, аби подібне не відбулося на Волині.

Потому командир третього запасного батальйону ДУК ПС Волинь Віталій Ковальчук додав, що тих політиків, які називають ДУКівців бандитами – засуджують.

«Ми засуджуємо вислови політиків, які називають бандитами тих, хто бореться за незалежність та суверенність держави», - наголосив Ковальчук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
Дарт Вейдер Показати IP 13 Липня 2015 14:05
Не розумію нічого!
Дарту до Дарт Вейдер Показати IP 13 Липня 2015 14:39
Пояснюю: з одного боку це є свідченням нікчемності нашої влади, а з іншого - величезна костомаха для путінської пропоганди, яку вона обгризатиме з гучним чавканням у найближчих кілька тижнів аж до іншої виходки правосєків (коли вони отримають відповідну команду від своїх ляльководів з ФСБ). Шкода лише простих і порядних хлопців, які попалися на псевдо патріотичну риторику ПС. А якщо без емоцій, то треба віддати належне путінському ФСБ: класно працюють.
Анонім до Дарту Показати IP 13 Липня 2015 16:44
а логіка де? путінські агенти ПС воюють на донбасі проти путінських агентів ДНР/ЛНР?
Простоватому Аноніму до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 17:35
Для Путіна має значення лише наявність війни на Сході України. А хто там воює для нього значення має значно менше.
петро Показати IP 13 Липня 2015 14:14
дорослі дяді. нахр*на в ті хороводи дітей неповнолітніх втягувати, це щоб якщо, то вони перші під кулі кидались чи каменюки в когось жбурляли, бо ви сцикуни? невже в тих здорованів без...озглих своїх дітей нема. тільки не патякайте про патріотизм, наїлися, коли пацани молоді поклали голови, а так звані патріоти 50-річні, як на фото - бугаї - тіпа "боролися" з продажною сістємою.
Анонім до петро Показати IP 13 Липня 2015 15:24
ти б краще підняв свою ср*ку і хоч щось зробив
Лучанка до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 15:51
А ви хочете, щоб 15-літні ходили по місту в піонерських галстуках і співали " с намі Лєнін впєрєді"?
Анонім до Лучанка Показати IP 13 Липня 2015 16:45
при соціалізмі був мир і дружба народів, а не те що зараз твориться в україні.
якщо хлопців Показати IP 13 Липня 2015 14:20
хтось називае бандитами то як назівати тих відпочивальників зі зброею у ланья в комплексі
Ак Показати IP 13 Липня 2015 14:22
Бред
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 14:23
Позорище для влади і для силовиків, "прохання передчасно не засуджувати" тих хто мирному місту їздить і палить з кулеметів і гранатометів. Яка б там не була ситуація, однак розстрілювати блок пост з гранатомета, це виходить за будь які рамки. Якщо влада це проковтне, то наступного разу з гранатометів розстріляють будівлю якогось державного органу і скажуть, що це боротьба з корупцією.
Анонім до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 16:45
міліція сама себе обстріляла із гранатомета, щоб звинуватити у цьому Правий Сектор!
Люда Показати IP 13 Липня 2015 14:25
А всього цього не сталося,якби влада робила те що обіцяла на майдані...
Дарт Вейдер до Люда Показати IP 13 Липня 2015 14:39
На майдані ніхто нікому не обіцяв, Людо. Просто ми там стрибали на місці та слухали пісні Руслани!
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 14:30
Всіх їх розігнати.... На поля нехай ідуть більше користі з них буде.
лучани Показати IP 13 Липня 2015 14:33
Правий сектор - це народ України. Молодці хлопці, душать ригівсько-міліцейську мафію.
чак до лучани Показати IP 13 Липня 2015 14:55
І бандити 90-х!))
як Вам? Показати IP 13 Липня 2015 14:38
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Голова Служби безпеки України Василь Грицак доповіли президенту Петру Порошенку про ситуацію довкола захоплення в заручники 6-літнього хлопчика у Закарпатській області. Про це у Facebook повідомив прес-секретар голови держави Святослав Цеголко. «Міністр внутрішніх справ та Голова Служби безпеки доповіли Президентові про ситуацію довкола захоплення в заручники 6-літнього хлопчика у Закарпатській області. Президент взяв цю надзвичайну ситуацію під особистий контроль і доручив вжити усіх заходів для його звільнення», - написав він.
Знаючий Показати IP 13 Липня 2015 14:40
Іншого перебігу подій на Волині й бути не могло! Декларація підписана всіма сторонами, котрі мають відношення до бурштинового питання. У них поки мир...
До аноніма Показати IP 13 Липня 2015 14:46
Шановний (шановна)! Якщо Гуня, Вітер та Жак, це - влада, то я іспанський льотчик. Цілком згідний з тим, що попри різні заяви всіх сторін, підписувати спільне звернення до тих, хто в мирному місті валить з гранатометів і розповідає про патріотизм - геть невірно. СБУ, МВСУ, ПРОКУРАТУРА (про ГУНЮ і ВІТРА мовчу) досить цікава позиція.... Я би навзвав її трусливою...
123 Показати IP 13 Липня 2015 14:46
Якби влада зробила все що обіцяла зараз була би тиша і всі тихенько працювали над розбудовою, а влада скопроментувпла, ті менти що з бандюкамт в мукачево азагалі треба розстрвляти паскуд. Правий Сектор молодці я вас підтримую!
вова Показати IP 13 Липня 2015 14:46
Правий Сектор до влади вони хоть життя олігархам псують!
Анонім до вова Показати IP 13 Липня 2015 15:15
От якби твою дитину захопили в заручки твої "герої й молодці", тоді я б тебе послухав
пс до Анонім Показати IP 17 Липня 2015 03:49
ати полдивись відео стим малим якщо е хоть трохи мозгу втебе то проанелізуй
правда Показати IP 13 Липня 2015 14:53
Хай там половину,з себе почне, один з них взяточник митник Коцура!Позор!і хату побудував,дочці x5 купив,добре він заробляє в Правом Секторі!
Арсен Показати IP 13 Липня 2015 14:57
значить людям так добре інакше до влади на останніх виборах вибрали б правий сектор а так за ПС ніхто не прогллосував і ПС набрав всього 1.5 процентів навіть люди в Україні більше голосів віддали за опоз.блок а найбільше люди прогодосували за народний фронт Яценюка-Авакова.
Самооборонець Показати IP 13 Липня 2015 15:03
Прізвища під зверненням можливо в шоколаді з місцевим ПС і в темах.в нас в області все всіх влаштовує.як в лісах з камінням так і на границях і так далі???
нейтральний сектор Показати IP 13 Липня 2015 15:09
Але їх там так мало, чого влада їх боїться, невже простому люду прийдеться їх розігнати!!! Від них ніякої користі, тільки там де бабло вони вспливають.
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 15:16
Дуже подобаються "патріоти" 15- літні.Ото вояки. До чого ми дійдемо? На поля, рідненьки на жнива, до лісу ягоди збирати готовитися до зими, а не заробляти дешевий піар.
ааа Показати IP 13 Липня 2015 15:24
Бардак.....там стріляють бо не поділили бізнес...тут діти неповнолітні і мужики-бугаї в камуфляжі бігають....на фронт бугаюки..в першу лінію, коли ви такі патріоти, розвелось тут бл*д...тва, на вулиці страшно виходити стало.....понабирали зброї, понаганяли нерозтаможених машин і ганяють алкашня...Чим ми тепер відрізняємось від тих самих ""ДНР""", і ""ЛНР""???
Анонім до ааа Показати IP 13 Липня 2015 16:47
тим що у нас при владі олігархи як були, так і залишились.
Лариса Показати IP 13 Липня 2015 15:45
Немає нічого злого, щоб на добре не вийшло. Слава Україні!
свг Показати IP 13 Липня 2015 16:00
хто пустив оцих малолітніх? тільки за те що спекулюють на дітях-фе.
чак Показати IP 13 Липня 2015 16:08
Скажіть де ви працюєте,іде гроші берете,ви ж голі босі безкарності,закачуйте рукави правосєкі,і робіть бізнес, а не за людські кошти мордяки понаїдали! Питання перше,де заробляєте,чи віджимаєте гроші. Питання друге,скільки з них воюволо,а не шеврони повдягали і кричить що ми ДУК! Питання третє, за який х#рен ви живете?
хмирий до чак Показати IP 13 Липня 2015 17:11
подивись на наші обличчя і на рукі, ми вже своє відпрацювали. тепер треба поділити все що без нас награбували , скоро ми вами будемо правити, тоді побачите як ми заживемо.
Анонім до хмирий Показати IP 13 Липня 2015 20:46
Тоді я з вами 70%~на 30% я готовий, з ким ділитися))?
ЕКСПРЕС до хмирий Показати IP 14 Липня 2015 22:11
бієць ДУКу такого лайна ніколи не напише !!!
волинянка Показати IP 13 Липня 2015 16:35
Самі породили, а тепер і не знають що робити?:) Волинська влада майже вся призначалась з одобрямс "діячів громадських" так що будьте готові, що зненацька можуть і постріляти... і нікому нічого за це не буде... А влада, а що влада - головне у кріслі вседіти!
СВІДОК Показати IP 13 Липня 2015 22:08
Ярош уповноважував волинських правосєків взагалі підписувати якісь угоди із владою та місцевими силовиками???? Бо це попахує, що деякі активісти на місцях подібними кроками зливають Дмитра Анатолійовтча, але щоб залишитися в громадському мейнстрімі роблять подібні заходи.....
ку Показати IP 13 Липня 2015 22:30
Як жеш це патріотично пр їхати повалити людей потім іншим дурням розказати ми коли туди їхали то знали шо там куча зброї і взяли з собою. А от питання з якого такого дива громадська організація у себе має автомали кулемети і рпг то це нікому не цікаво бо ВОНИ ПАТРІОЬИ І ПОИЇХАЛИ КОРУПЦІЮ ПОБЄЖДАТЬ, при цьому зовсім напевно не думали що кулі вбивають а інколи і вбивають не винних ВИПАДКОВО, що далі ХЛОПЦІ почнете корупціонерам які такими є бо ви їх так нарікли, розтяжки бі квартир ставити, чи може машини мінувати? А ви люди які підтримують ВИ ЗАБУЛИ РОЗБІРКИ БІЛЯ ВЕРСАЛЯ ДЕ ДЖИП ВЗІРВАЛИ З АВТОРИТЕТРМ, ЗАБУЛИ ВБИВСТВО В ПІД'ЇЗДІ БІЗНЕСМЕНА, ХОЧИТЕ НОВІ 90-І ТО ВИ ЇХ ОТРИМАЄТЕ ЩЕ ПЛАКАТИ БУДИТЕ ВІД ТАКОГО ПАТРІОТИЗМУ.
правий х... в ваших Показати IP 13 Липня 2015 22:34
Що непрочитаю про Волинський Правий Сектор то одні сволочі якісь.... Задаю собі запитання,а хтож ці писаки,одна відповідь, ПІДАРАСТИ та притому щей латентні) Хто вам паскудам вічно ниющим мішає щось поміняти!? але відповідь знову напрошується сама,а вам якраз і непотрібно нічого міняти,тому що ви і є сворою тих шакалів,котрих відігнали від кормушки.... А Бог не яшка,докожного доберемось зчасом.....А хто і сам здохне! Слава Україні,смерть всім ублюдкам!!!
1 Показати IP 13 Липня 2015 22:43
д*б*ли ці ПС хай всіх покладуть там в лісах!!! бізнес вони **** не поділили. волинські ПС таж хр*нь!!!!
Аноним Показати IP 13 Липня 2015 23:47
Правий Сектор якразто багато чього доброго зробив для людей а ву идиоту сидите и тики коментари пишите в яких нема сенсу !!!А бо в дома ховаэтесь !!Слава Украини !!!
Аноним Показати IP 14 Липня 2015 00:02
А де то Семенюк подився щось не видно вже напевно докрутувся доигрався и непоказуэться !!!!
анонім до Аноним Показати IP 14 Липня 2015 10:16
Семенюк вже накрав багато грошей та будинок елітний строїть немає коли їздити він про п с забув собі сам краде де може і думає що відповідати не прийдеться
Семенюк до анонім Показати IP 14 Липня 2015 10:33
я не краду вони всі самі мені дають в мене є точки з квасом і мені хватає щоб хату будувати ну і ще трошки заробляю
аноним до Аноним Показати IP 14 Липня 2015 10:39
вин бурштин копає немає коли треба вмити заробляти
чак до Аноним Показати IP 14 Липня 2015 10:56
вин в польши сидить ришає як цигарки перекинути контробандними шляхами
сем Показати IP 14 Липня 2015 00:23
Я тут дивлюся на ситуацію,політиками стали,а якщо потріюно хлопців в нас хватає щоб всяким голову відкрутити/))
аноним до сем Показати IP 14 Липня 2015 10:49
думаю що тоби вже є за що голову видкрутити и думаю що скоро видкрутять
Анонім Показати IP 14 Липня 2015 00:25
Їдим нашу митницю,Петручик,хто за??
Коцура Показати IP 14 Липня 2015 00:28
Та мені по барабану на усіх,що зміг тої вкрав!
Семенюк Показати IP 14 Липня 2015 13:40
Я вже накрав мени хватить не нада робуту !!!!зара хату будую нащо мени той правий сектор !!!
Для семен Показати IP 14 Липня 2015 13:44
Я не знаю як ти ше Живий ходиш!!! Ковель прогнав то Ту в любомль сховавсЯ!!!
сем до Для семен Показати IP 14 Липня 2015 21:15
я нікого не боюсь посра.и на вас приїдь в світязь поговоримо а любомлі сімя
громадянин Показати IP 14 Липня 2015 15:08
Я не розумію, що ПС і самооборона зробили для людей, дайте мені хто небудь відповідь. Такі всі патріоти, як казав Кузьма, повдягали вишиванки і слухають шансон. Вділи форму навезли зброї і кришують бурштин, митниці, пилорами і тд. і пяними по місту зі зброєю в балаклавах без знаків беспредєльнічати. А деребан іде між бандою в законі і бандою в не закона, ось і вся різниця, а людям щооо від цього припаде, так як і припало після революції , як вони разом з самообороною розікрали всі маєтки вигнанців, а кричали що все буде для людей. Людьми тільки інформативно маніпулюють. Їдьте на ато зі зброєю такі патріоти або в київ до свого пороха який за два роки нічого не зробив, там порядок наводьте. Кричати кругом ходити що я патріот від цього нічого не зміниться, вже цигани за нас краще живуть, а ми далі дивимось як банди ділять сфери впливу, а люди, а прості люди як були в ж...пі так і....
seruy2879 до громадянин Показати IP 17 Липня 2015 03:59
ащо ти зробив?ти м*дак сидиш в свому компі голосуеш за під*р*сів і ще вякаеш ? де ти ур*д був як росія почала війну?хто став на захист твеї сімї?такщо закрий п*дл* свою мордяку ПС знае що робить и він наце заслужив я його підтримію сперших днів майдану це та сила що може щось змінити вцій країні але ви суч*р* їм цього недасте ви грьобаний лохоелектролат знову виберете якусь фігню((((
Ситуація Показати IP 14 Липня 2015 20:08
Нічого не розумію ?! Кругом одні патріоти...А в Україні свавілля і беззаконня твориться !