USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Депутат горохівської райради спричинив ДТП

21 Березня 2014 10:30
На Волині джип депутата Горохівської райради врізався в буса. Інцидент трапився у четвер, 20 березня, поблизу села Шклинь. Про це повідомили у «Правому секторі» Волині.

Згідно з інформацією прес-служби «Правого сектору», представники організації з Горохова, повертаючись додому з охорони кордону України з Білоруссю, побачили аварію поблизу села Шклинь.

«Джип «Toyota Land Cruiser», за кермом якого був депутат Горохівської районної ради Тарас Гордіюк, врізався в буса», - йдеться у повідомленні.

Активісти зазначають, що депутат був дуже п’яний. Після зіткнення бус перевернувся, а джип Гордіюка з’їхав на узбіччя.

«По тому за депутатом-порушником приїхав знайомий, який забрав його звідти і повіз до Луцька. Представники горохівського «Правого сектору» повідомили про це луцьких активістів», - додають вони.

У Луцьку представники «Правого сектору» прослідкували за депутатом, «щоб він не уникнув правосуддя».

«У Луцькій міській клінічні лікарні у депутата Гордіюка взяли кров на наявність вмісту алкоголю. Зокрема одну з пробірок з віддали активістам «Правого сектору», щоб горе-депутат не зміг сфальшувати результати медичної експертизи», - зауважили у «Правому секторі».


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
ВАСЯ Показати IP 21 Березня 2014 10:38
Йому що ЧУПА-ЧУПС ДАЛИ ЩО ЙОГО ЗНУДИЛО...
+ до ВАСЯ Показати IP 21 Березня 2014 11:04
Токсикоз знімав
123 до ВАСЯ Показати IP 22 Березня 2014 22:42
Вася это есть вася. У чудака реальное сотрясение, а они его снимают. Правый сектор одни решалова из 90 кому не повезло. Смешно от вас такое смотреть, свои скелетики из шкафа покажите!!!!!
Андрій Показати IP 21 Березня 2014 10:38
Прошу дати інформацію: було виявлено в крові алкоголь чи ні?
Всезнайко Показати IP 21 Березня 2014 10:45
Слід зауважити, що депутат від ВО "Свобода"...
Славко до Всезнайко Показати IP 24 Березня 2014 21:25
Як зауважуєш то треба знати а як не знаєш то даю інформацію він депутат від батьківщини
Хвєдя Показати IP 21 Березня 2014 10:49
А міліцію вже не викликають на такі ДТП?
Ого Показати IP 21 Березня 2014 10:50
Як можна віддавати кров будь-якої людини аби-кому. Це ж порушення усіх можливих законів та норм. Завтра цю кров "Правий сектор" може підкинути на місце будь-якого злочину. Це все просто нонсенс. БАРДАК!!!!
Остап Показати IP 21 Березня 2014 10:52
Про обставини ДТП та постраждалих ни слова, фото буса немає, интервью с потерпілими немає, депутатик явно з струсом бо ригає. Зато правий сектор зразу зробив аналіз.
він Показати IP 21 Березня 2014 11:00
скоро вони один одного перегризуть
Остап Показати IP 21 Березня 2014 11:12
Зараз з цього депутата будуть вімагати пальне, а якщо не дасть, то невідомо де його пробірка з кровю спливе.
Бендер Показати IP 21 Березня 2014 12:28
Тарас Гордіюк-це ще той ....По п"яні,в нього,до речі,це вже не перша,і не друга аварія.
007 Показати IP 21 Березня 2014 13:07
Треба цьому м***даку цеглиною хлопнути по голові - його ж виробництва!!!
Наталка Показати IP 21 Березня 2014 13:31
Мандат забрати, більше не дозволяти нікуди балотуватися. Покарання має бути і негайно.
Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 15:50
А чому не пишуть, що депутатік представник партії "Свобода"
Волинянка до Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 19:01
Потрібно дотримуватись всім нам правил дорожнього руху. Думати про своє життя і здоров'я і учасників дорожнього руху. Не спішити їхати!!!! На наших поганих дорогах треба бути дуже уважними.
Волинянка до Волинянка Показати IP 21 Березня 2014 20:45
Хлопці не їздять, а літають. Купіть собі хлопці літаки.
славік до Лучанин Показати IP 24 Березня 2014 21:19
тому що в Свободі він ніколи не був
7 школа Показати IP 21 Березня 2014 23:33
кірбалай а в школі ходив язик в сраці завжди був а тут як розговорився люди будуть, бо я вже переживав що тормозом і останешся! Надіюсь твій меньший брат не з тобою він толковіший і в школі був чим ти!
даі Показати IP 21 Березня 2014 23:36
Дауни хай даже той м***дак і пяний і косить лікарі неповизуть його на освідування бо якщо він двине ногі то їм буде п***да а ви будете рубати лебедя! і взагалі хто ви такі що будете казати що робити! треба було його на місці ДТП судити і розстріляти!!!!!!
Михалич з народу Гри Показати IP 22 Березня 2014 09:28
Отой правий сектор Кербалай сам колишній міліціонер якого виперли з ОВС за службову тупість, алкоголізм, побиття затриманих та взятки. А зараз швидко перефарбувався. За результатами ДТП мали відразу двох освідувати. Добре аналізуючи відео таке враження що Кербалай та компанія рішають питання для другого водія. У Гордіюка ленд крузер а у дядька з яким мало місце дтп бус. Тому травми у другої сторони можуть бути не менші - де відео події другої сторони, чому його теж не везе швидка у область, чому його теж не відлюстровано. І на останнє Гордіюк це пішак, за яким стоїть його кум начальник податкової Політило Валерій та прокурор по нагляду за правоохоронними органами в області Приймачок Вадим - та інші особи які є власниками цегельного заводу Гордіюка та з числа тих хто купляє у нього не якісну цеглу за державні гроші. .......................З того що Гордіюк говорить у лікарні він вже ПОРІШАВ з усіма :даішніками, терпілою, сектором і з відсутністю пянки.....
Ольга до Михалич з народу Гри Показати IP 22 Березня 2014 22:29
А ви я бачу, дуже близькі до його оточення якщо знаєте такі подробиці?!!! Якщо людина як ви стверджуєте ПОРІШАЛА , вона нікому про це не скаже, то ж не зводьте наклепи. Йому нікому немає що доводити.
народ Грибоєдова 2 і до Ольга Показати IP 23 Березня 2014 13:21
Оля я не виключаю той факт що під Вашим іменем пише сам Тарас, або він сидить за Вашою спиною. Якщо Ви його знаєте на стільки добре як горохівська і луцька міліця то знаєте що він постійно завалений, (пяний) , на блатній мурці і за останніх 2 роки побив більше 6 автомобілів престижних моделей. Відповідальності за дтп він не поніс. У даній ситуації користуючись звязками він також уникнув відповідальності бо аналізи на алкоголь здавав через 22 години після ДТП його родич. Бус він для потерпілого також купить, прокурорським і міліцеським чиновникам закриє рота тою ж бракованою цеглою. Страдають зараз лише його батьки і рідні. А для себе уточніть чи потрібен Горохівчанам такий голова районної адміністрації! Які цілі та мотиви ним рухають у намірах отримати дану посаду і що він зробив для району зараз..
Михалич до народ Грибоєдова 2 і Показати IP 23 Березня 2014 13:25
Цей мажор ніколи не зробив нічого для людей та держави, а весь період тільки старався кришувати для власного бізнес в с.Лобачівка Горохівського р-ну.А ЗА КЕРМОМ ВІН ЇЗДИТЬ ПОСТІЙНО П"ЯНИЙ.
Оля до народ Грибоєдова 2 і Показати IP 1 Квітня 2014 18:34
Ну я думаю міліції не відомо хто чий кум це перше, а по друге у нього 2 останні роки один і той самий автомобіль. Розчарую вас я не Тарас...А вам побажаю бути всім чесними перед собою( ви не випиваєте, не даєте взяток, не користуєтеся впливами ваших друзів) почніть з себе!!!!Все повертається . За себе він відповість сам, а ви побережіть себе не знаєте де впадете. Час покаже хто є хто!!!!
Іра Показати IP 22 Березня 2014 19:01
А чому нема прізвища і марки авто водія буса, фото "постраждалого" і його автомобіля ... ??? Чому правий сектор розглядає ДТП лише з однієї сторони, -- сторони депутата. Чому немає відео водія буса, його власних коментарів аварії..., Щось тут занадто багато "наїзду" Правого сектора на депутата від "Свободи"..., Не було правди , нема, не є і мабуть не буде.....(((
Перехожий до Іра Показати IP 23 Червня 2014 12:40
Внас так стало прийнято. Все показують з однієї сторони. По телевізору так само йде зомбування. А коли людині 1000 раз повторити, що гівно смачне, то вона на 1001-й раз почне його їсти.
Марія Показати IP 22 Березня 2014 22:37
Гріхи інших судити Ви так старанно рветеся, розпочніть зі своїх і до чужих не до йдете.
Я Показати IP 25 Березня 2014 12:46
А де обіцяні результати крові??? Порішали вже?