USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині формується жіночий легіон

16 Березня 2014 12:12
Жіночий легіон України оголошує набір до лав легіону добра на Волині. Його називають Волинською сотнею легіону. Серед вакансій – волонтери, фото-, відеооператори, промоутери, юристи тощо.

Організатори перелічують вимоги:
-патріотизм
-повноліття
-добре серце
-мобільність
-висока активність
-робота в команді
-відданість своїй справі
-чесність

Вакансії:
-волонтери
-фото/відео оператори
-юристи
-промоутери
-організатори масових заходів
-журналісти

Записатись до ВОЛИНСЬКОЇ СОТНІ ЛЕГІОНУ можна тут.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
мирна Показати IP 16 Березня 2014 12:17
А очолить "легіон" Майя Москвич і видасть пістолети або автомати і направить "мирну сотню" на Схід України або у Крим!:)
Толян до мирна Показати IP 16 Березня 2014 12:24
Хай Доманську візьмуть, та одна на всі руки "майстер"!:)
Ольга до мирна Показати IP 16 Березня 2014 15:27
Якщо мені дадуть пістолет, то я як юрист прийду, спочатку розстріляю нинішню волинську владу (Гузя і йому подібних), а тоді поїду в Крим. І буду знати, що я гідна донька свого народу. Я як жінка, мати, людина - піду воювати, а не стояти і балакати на майдані та брехати людян в очі.
громадянин до Ольга Показати IP 16 Березня 2014 16:28
Олю, Ви - справжнє Сонечко))) Щасти Вам. Дуже правильно написали.
11 Показати IP 16 Березня 2014 12:27
В сотню необхідно включити всіх волонтерок, які стоять по обочинах доріг, і змусити надавати послуги на засадах добра та безкорисності.
Вова Показати IP 16 Березня 2014 12:35
Негайно усіх на панель, хоч троху ціну зібьють ....
Анонім до Вова Показати IP 16 Березня 2014 18:33
вова хоть грошей заробиш
ЗМІ Показати IP 16 Березня 2014 12:39
Г.Москаль до А.Авакова: Розберіться із "активістами" та Сашою Білим, бо "стидно за Україну" http://www.unn.com.ua/uk/news/1317242-g-moskal-do-a-avakova-rozberitsya-iz-aktivistami-ta-sashoyu-bilim-bo-stidno-za-ukrayinu
діана Показати IP 16 Березня 2014 12:47
це вже якийсь дурдом. ще жінок туди а дітей хто буде глядіти ?їх залишити на чоловіків хай вдома варять їсти і дітей годують
лучанин Показати IP 16 Березня 2014 12:55
Головне щоб презервативами їх забезпечували.. ато їхня діяльність може мати пагубний характер...якщо почнуть болячки передавати )))
валя Показати IP 16 Березня 2014 12:56
а платити будуть?
Лучанин до валя Показати IP 16 Березня 2014 20:06
Так, залежно що вмієш. Якщо тільки класика, одна оплата, якщо знаєш ораторство, друга ціна, а якщо екзотикою володієш, то взагалі премії будуть.
До МИРНОЇ Показати IP 16 Березня 2014 13:43
Боже, яку дурню ви несете. Одні "шістки" позбиралися і бред несуть... Ще б усі були такі, як Майя Москвич, то нам не прийшлося б переживати те, що ми пережили і допустити до того, що скільки людей загинуло. .
Анонім до До МИРНОЇ Показати IP 16 Березня 2014 16:39
підтримую!!!
11 до До МИРНОЇ Показати IP 16 Березня 2014 20:40
звичайно не прийшолись, бо всі були б однаково шизонуті, а вдурдомі не сваряться.
Беркут Показати IP 16 Березня 2014 13:56
Дик ця Майя по агентурних даних вже лікувалася, входить політика це ще і задоволення.....
Наталя Показати IP 16 Березня 2014 15:21
"У геніїв є ім"я. У лиходіїв - імен немає, їх ім*я - легіон".
Я За Показати IP 16 Березня 2014 16:17
Я БУДУ КАМАНДИР ! ! !
Лучанка Показати IP 16 Березня 2014 18:45
Чим далі в ліс тим більший бардак !!!
підприємець Показати IP 16 Березня 2014 18:47
краще табуном ходити ніж працювати !
наталя Показати IP 16 Березня 2014 18:58
то-то я небачу дівчат на Рівенській, а вони всі в легіоні !
таксист Показати IP 16 Березня 2014 19:00
еее дівчата тож весна куча клієнтів , вас зрозуміти можна вам потім дадуть учасника бойових дій!!!
TD77 Показати IP 16 Березня 2014 19:45
су..Ка мусара сидите тут и ваши родичи и гоните на людей бо сами вси ч**ри! Я не знаю звидки ви родом собаки а Я з Волини и историю знаю ! Таки молоди хлопци и ДИВЧАТА якраз и воювали и вмирали за УКРАИНУ пид час 2 свитовои вийни и в инши роки и вбивали их и нимци и таки сами своличи як ви окупанти и продажни НКВДЕШНИ шкури ЩОБ ВИ ВСИ З*****И ! СЛАВА УКРАИНИ ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !
Лучанин до TD77 Показати IP 16 Березня 2014 20:11
Тебе що сьогодні з санаторію з Олики сьогодні випустили. Сходи в аптеку, купи і випий заспокійливого. І так рекомендація, вивчи українську мову, якщо ти патріот, а не гопник си тітушко. Якщо т и українець, то перш за все ти маєш поважати нашу мову. В іншому випадку, геть з нашої Волині, гопнику.
кіт до Лучанин Показати IP 16 Березня 2014 20:43
ти йди в крим і там свою агітацію проводь ти не лучанин ганчірка яника