USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині голів РДА та райради «взяли» на хабарі. Фото

4 Вересня 2017 13:29
Голову Горохівської районної державної адміністрації, голову районної ради та начальника відділу Держгеокадастру Горохівського району викрили на одержанні 7 тис. доларів США неправомірної вигоди.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волині.

Так, сьогодні, 4 вересня 2017 року, посадовці одержали частину неправомірної вигоди в сумі 4 тис. доларів США, яку вони вимагали у підприємця за прийняття рішення про передачу в оренду земельних ділянок в розмірі 70 га для ведення особистого селянського господарства.

Тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про затримання вказаних осіб за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
лучанка Показати IP 4 Вересня 2017 13:57
а чому не пишете призвіщ.
Юрист до лучанка Показати IP 4 Вересня 2017 16:35
Невже в Горохівському районі по 2 голови адміністрації та районної ради... Підніми дупу ,зайди на сайт райдержадміністрації та районної ради та все взнаєш!!!. Дивні люди...
Просто Я Показати IP 4 Вересня 2017 14:26
Відкупляться! Матвєєву вже не раз брали, ще коли вона виконавчою службою керувала.
Любі свині Показати IP 4 Вересня 2017 14:42
Цю країну врятує тільки ПІНОЧЕТенко....
тимчасово проживаючи Показати IP 4 Вересня 2017 14:43
Треба займатись районом, якщо посунулися в голови РДА , Районної ради, Горохівської міської ради, а не розширювати бізнес і дерибанити район. Берегти те, що люди здуру довірили.
Олександр Показати IP 4 Вересня 2017 15:13
Зробите потім посилання на результат цього затримання. P.S. звісно якщо таке буде), бо чомусь люди сумніваються.
1 Показати IP 4 Вересня 2017 16:09
робимо ставки. посадать - не посадать.
Степан Показати IP 4 Вересня 2017 16:42
Голосуємо прямо тут. плюс- посадять, мінус - не посадять
Горохів Показати IP 4 Вересня 2017 17:55
Це все Рубаха і обласне керівництво я думаю всі його ідеї він жеш головний земельник району. От тобі і Держгеокадастр !!! Василенко, Ланевич , Поляков це ж вони таких до влади приводять , щоб бути збирачами на місцях! Цікаво скільки мали в Держгеокадастр привезти за накази на ці землі! Вже стільки всього розкрито на цих хабарників ....позор владо , позор всім правоохоронним органам! Цікаво хто документацію розробляв , а не Львівська фірма яку Рубаха так пропихав в районі
До Горохова до Горохів Показати IP 4 Вересня 2017 19:06
Михась то це ти такий грамотний став? А в самого рильце не в пушку?
До приматів до Горохів Показати IP 4 Вересня 2017 21:17
Ти ще сюди Дональда Трампа допиши, читай уважно заголовок
професіоналів до До приматів Показати IP 5 Вересня 2017 21:52
Нда....розума ха! А їх хіба не Гунчи і Василенко призначали ти думаїш їх там на благо людей призначали чи для того щоб набивати собі кишені!!!
орек Показати IP 4 Вересня 2017 18:20
От,бля.і.їм ще моло ?
1 Показати IP 4 Вересня 2017 18:22
Якби в центрі Горохова постпвити шибеницю і в неділю з онлайн трансляцією провести боротьбу з корупцією...... думаю інші на довго задумались.
СЕЛЯНИН З РОЖИЩ... Показати IP 4 Вересня 2017 21:04
КРУТО --СТРАНА ДУРАКОВ- ДІДИ І ПРАДІДИ ПО КЛАПТИКУ ЗЕМЛЮ ДО КУЧІ КУПЛЯЛИ ЦІНОЮ СВОГО ЖИТТЯ І ПОКОЛІНЬ-----ПОТІМ РАДЯНСЬКА ВЛАДА ВСЕ ЗАБРАЛА--А УКРАЇНА УЗАКОНИЛА-ТЕПЕР ЯКІЙСЬ РАГУЛЬ НАПИШЕ ЗАЯВУ І ЙОМУ 70 ГА А ІНШІ РАГУЛІ ЗА ГРОШІ ВСЕ РІШАТЬ....А СЛІДУЮЧІ РАГУЛІ (СУДІ І ПРОКУРОРИ)БУДУТЬ В ПЛЮСІ ---ВИДОЯТЬ ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ....А ЯКАСЬ СЦИКУХА ЯКА ПРОРОБИЛА ОДИН ТИЖДЕНЬ В КОЛГОСПІ І ПІШЛА В ДИКРЕТ ПОТІМ ОТРИМАЛА ПАЙ--ПРИПУСТИМ 3-ГА ЧОРНОЗЕМУ---А НАШІ БАБУСІ І ДІДИ ПРОРОБИЛИ ЗА ТРУДОДНІ І НЕДОЖИЛИ ДО ЦЕЇ СМЕРДЮЧОЇ РОЗПАЙОВКІ --ОТРИМАЛИ 2Х1....І ЯК ВАМ УКРАЇНА ---ХТО НЕСПИТЬ ТОЙ МАЄ....
ще не зовсім свідоми Показати IP 4 Вересня 2017 21:58
Мабудь, раніше, при першій нагоді вишивані свитки вдягали та в шість ранку гімн співали...
2 Показати IP 4 Вересня 2017 22:12
Ага Жанка читає і рже......ЛАХИ!!!!!!!! А скільки я з Рубахою продала і не сцапали ?!
ЖАНКА Показати IP 4 Вересня 2017 22:22
РЖУ... ХА ХА ХА
Просто так Показати IP 4 Вересня 2017 23:59
Шкода... Хороші люди. Всім зрозуміло, що це підстава. За таку суму такий ідіотизм зробили! Провірте тих, хто зробив цю показуху! Бідолахи антикорупційники, так і хочеться усиновити, голі і босі, голодають. Аж гидко! Начинати потрібно з президента і йому подібних!там мільярди!
Я Показати IP 5 Вересня 2017 07:27
Ще рано РЖАТИ... Нехай займутьсмя роздерибаном землі ( не наші з району правоохоронці) в селі Широке. Де 70 га землі разом з тодішнім сільським головою Холодзьоном роздади по всіх своїх родичах, а потім відділи в оренду Галущаку. Місцевим жителям нічого не давали, бо казали що землі немає.
Активіст Показати IP 5 Вересня 2017 08:53
Слава Україні!
Анонім Показати IP 5 Вересня 2017 10:16
Перед тим, як розкидатися такими звинуваченнями, шановний "Я", потрібно володіти достовірною інформацією, а не розкидатися своїми пустими та неправдивими словами, за які законодавством передбачена кримінальна відповідальність (ст. 383 КК УКраїни "Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину").
33 Показати IP 5 Вересня 2017 10:34
Цікавим є той факт, що на даний час законодавство не передбачає можливості умовного покарання за корупційні правопорушення, або призначення покарання "нижче нижчої межі" в разі наявності кількох пом'якшуючих обставин, тому покарання у вигляді позбавлення від 5 до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до 3 років є реальністю, у випадку засудження їх за ч. 3 ст. 368 КК України.
для 33 до 33 Показати IP 5 Вересня 2017 16:07
В випадку із Щерблюком тяжко погодитися на статтю ст. 368 КК України, тому що не входить в компетенцію голови районної ради питання укладання угод оренди землі, не можна обгрунтувати як він міг вимагати хабар використовуючи службове становище. Та і наскільки мені відомо самого Щерблюка на місці отримання хабаря не було а дописали після затримання перших двох фігурантів. А от щодо перших двох фігурантів там дійсно випливає ч. 3 ст. 368 КК України.
думали дупою Показати IP 5 Вересня 2017 11:11
демократія то не те шо кожний робе те шо хоче ... влада в Україні для того шоб красти шановні виборці до корит бюджетних ми їх привели і не маємо чого вищати
ад и народ Показати IP 5 Вересня 2017 11:21
Это сладкое слово - ВЛАСТЬ!!! А для рогуль это ещё и воровать, воровать, воровать...
То то Показати IP 5 Вересня 2017 17:23
Таких як вона хабарників в тюрму
Друзі Показати IP 5 Вересня 2017 18:51
Васильович, не віримо в усе що за цих два дні було написано й знаємо, що Ви порядна людина, яка намагалася щось змінити у нашому районі, вносила неабияку лепту в його розвиток. Мусите пройти це випробування й з високо піднятою головою продовжити свою діяльність на благо громади Горохівщини.
Стецюк. Показати IP 5 Вересня 2017 19:48
Та її ще десять років назад требуло посадити,а зараз вже пізно район розкрадений.Залишилося тільки декілька клаптиків землі і то Рубаха продає наліво і направо.
То то Показати IP 5 Вересня 2017 20:17
Та уних у всіх рила в пушку в буцигарню усіх трох