USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині група невідомих побила і пограбувала сім’ю підприємців

14 Травня 2016 15:43
У Любомлі сьогодні о 2.30 ночі на вулиці Гоголя четверо невідомих в масках здійснили напад на сім'ю підприємців. Пограбували та побили голову сімейства, його дружину та сина.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Так, 43-річна жінка отримала тяжкі побої: струс мозку, перелом носа. 60-річний чоловік отримав закриту травму передпліччя. А 23-річного сина з травматичної зброї поранили в бедро.

Всі троє постраждалих госпіталізовані в Любомильську ЦРЛ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Чаушеску Ф.Ю. Показати IP 14 Травня 2016 16:21
Я їм співчуваю , але це наслідки безробіття , беззаконня і некомпетентність влади . SOS - SOS ...
до чаушеску до Чаушеску Ф.Ю. Показати IP 15 Травня 2016 09:22
Політика держави веде до цього, мабудь далі веселіше буде!
аль-капоне Показати IP 14 Травня 2016 16:31
не любомль, а чікаго, пора перейменовувати - д*білізація.
В Показати IP 14 Травня 2016 16:46
Син, це працівник поліції !
Лала Показати IP 14 Травня 2016 16:53
От для чого потрібен закон для дозволу на вогнепальну зброю. Тоді б герої подумали чи варто лізти в хату, бо можна об кулю вдаритись
Любомль Показати IP 14 Травня 2016 17:05
син працівник нової поліції?
Анонім Показати IP 14 Травня 2016 17:25
Коли в масках або в банданах-то активісти ...
Любомлю Показати IP 14 Травня 2016 20:22
пограбували валютчицю а сина вона влаштувала в нову патрульну поліцію а грабують актівісти в масках отакі діла малята
Вони до Любомлю Показати IP 14 Травня 2016 20:53
По перше 50років чоловікові ,а жінці 47 ,а сину 25років. Пришов з АТО не ранений ,а на рідній землі поранели. Якщо має людина розум і совість то не значить, що купили в поліції місце.
Вася до Вони Показати IP 14 Травня 2016 22:49
А по друге- валити треба, край вже переступили !
Дорожній актив Показати IP 14 Травня 2016 23:17
Чому син будучи працівником патрульної поліції неприпинить протиправну діяльність?На що дивиться УВБ як це називається?Син в поліції а батьки валютні міняли з якими бореться поліція?Коли вже це мусорське увб почне працювати?
максим до Дорожній актив Показати IP 15 Травня 2016 21:55
Дорожній актив можливо це ваших рук справа. Валютні міняли не убивці чи грабіжники, ось ті що нападають і гвабують так можливо їх і кришують наші мусори.
До автора статті!!! Показати IP 14 Травня 2016 23:24
Шановні журналісти!!! Перед тим, як щось писати перевіряйте інформацію, а то якийсь "каламбур" виходить. Головне заголовок " сім"я підприємців"...... Замість того, щоб писати всіляки нісемітниці краще взагалі нічого не пишіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Любомлю Показати IP 14 Травня 2016 23:27
якщо сам (сама) здатні здобувати тільки все за гроші, то не судіть будь ласка про інших. Кожен судить по собі!!!!!
!!!!! Показати IP 14 Травня 2016 23:30
Шановні "журналісти"!!!! Перед тим як щось писати перевіряйте інформацію, а то " каламбур" якийсь виходить.....
шура Показати IP 15 Травня 2016 09:33
Ще як говорять не вечір. Такі речі будуть по всій країні. Поголовне безробіття, ніби то війна, комерсанти купи-продай при владі. А що хотіли?
наталя Показати IP 15 Травня 2016 21:34
Якщо людина міняє це не означає що вона вкрала чи убила вона займається тим щоб жити, а ті що грабують б"ють нехай попопробують заробити .
до журналістів Показати IP 16 Травня 2016 14:48
журналісти, ви завжди пишетет чорт знає що! як з неба звалилися........... несенітницю якусь,