USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині колишній військовий вбив у лісі дружину брата

27 Жовтня 2018 16:36
Трагедія сталася 27 жовтня у Звірівському лісництві. Колишній військовий у лісі під час збирання грибів ножем у горло вбив громадянську дружину брата.

Про це у Фейсбук повідомила завідувачка відділення для демобілізованих військовослужбовців КП «Луцький центр первинної медичної допомоги» Олена Звєрєва.

З її слів, чоловік воював у зоні АТО з 2014 року, повернувся додому у 2017, мав контузії, неодноразово лікувався у психіатричній лікарні, є інвалідом 2 групи.

«На жаль, жінку врятувати було вже пізно, удар ножем в горло шансів не залишив. Картина жахлива, тіло загиблої на лавці, поруч два воїна, рідних брата, громадською дружиною одного з них була ця жінка. Обоє братів пройшли пекло, молодший місяць тому повернувся вперше за 5 років! Поїхали по гриби, назбирали...», - йдеться у дописі.

Зі слів Звєрєвої, загибла спровокувала колишнього військового на агресію своїми докорами, мовляв, він «ніде не був, як муха, вбити не може комара».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2018 16:52
Результати психологічної допомоги Звєрєвої, як говориться, на лице
пнх Показати IP 27 Жовтня 2018 17:39
Аби рюська свиня зі своїм вонючим сруськім міром сюди не приперлася, то і це, і ще тисячі життів лишилися би не зламаними і без психологічної допомоги
Andrij Показати IP 27 Жовтня 2018 17:41
Пить надо меньше, грибники ёпта...
посторонній Показати IP 27 Жовтня 2018 17:44
Хворі люди. Пройшли пекло. Тут немає нічого дивного. А жінка спровокувала замість того, щоб підтримати, сказати щось ласкаве, заспокоїти. "Результат" не забарився.
Практик Показати IP 27 Жовтня 2018 17:49
*....поруч два воїни......*. Воїнами вони були там. А тут вони прості чоловіки. І не треба німб малювати і робити з них вічних воїнів. Допомагати їм треба, щоб вони на гражданці людьми були, а не *воїнами*....
Анонім до Практик Показати IP 27 Жовтня 2018 18:32
Люблю читати коментарі диванних героїв,правильні всі такі,справедливі,мужні.
Правдоруб Показати IP 27 Жовтня 2018 18:54
У США військових с поств"єтнамським синдромом успішно лікували психологи методами регресивнго гіпнозу , в нас наслідки спостерігаємо !!!
Я Показати IP 27 Жовтня 2018 19:23
а може - алканавти в нормальне життя повернулись????і взагалі - хрен зна як там все було..
До посторонього Показати IP 27 Жовтня 2018 19:27
Якби він пройшов пекло війни у 2014 році то на контракт би не пішов . а так таких аватарів у 51 омбр було немерено , просто так військові частини не розформовують.
До пнх Показати IP 27 Жовтня 2018 21:01
Завтра Путін дуба вріже - жити станемо краще? Самі в лайні по вуха, роботи в селах немає, народ спивається, а сусіди винуваті?
Таня Строцюк Показати IP 27 Жовтня 2018 23:43
Вона з двома жила
Юля до Таня Строцюк Показати IP 28 Жовтня 2018 08:05
Та хоч би й з трьома
0 0 0 Показати IP 28 Жовтня 2018 08:39
Алканавтом він став не за день і н е за рік, таким й в ато йшов і не один він такий. А тепер на фоні алкоголізму і психологічних проблем вчинив вбивство. От як би його вбили, то вже б всі писали- герой відійшов у вічність
Ііі Показати IP 28 Жовтня 2018 10:34
Яке під час збирання грибів? Лісництво при трасі, сиділи бухали, і зарізав не чоловік а його брат
Олександр Показати IP 28 Жовтня 2018 11:45
Менеше треба цяцькатися з ними, тими "героями", бо з'явилася ціла каста диких мужиків, які вважають, що їм усе можна, бо вони були в АТО. А як на мене, якщо він до АТО був Людиною, то такитм лишається й зараз, а як воно було непонятно ким раніше, то АТО його тільки розпустила далі. Хтозна коли повернулися звідти, а ходять роками у камуфляжі. Нащо? Зачепити їх не можна, слово сказати не можна. А дивишся на інших: як був нормальним до того. так після того став ще й чи не кращим, і не афішує, треба чи ні, що звідти
бляха Показати IP 28 Жовтня 2018 14:06
психолога потрібно відсторонити. те що вона пише...пяний атошник зарізав жінку,то це норм? вона хвора на голову
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2018 20:41
Щоб знали - на момент вбивства підозрюваний був абсолютно тверезий.Не знаєте,не говоріть !
лучанка Показати IP 29 Жовтня 2018 14:07
а чого у Велику Вітчизняну не було стільки психічно хворих? поверталися без ноги чи без руки і якось пристосовувались, женились і дітей ростили....