USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині маршрутник довів доньку загиблого бійця до сліз, бо йому не сподобалось її посвідчення

4 Вересня 2020 11:12
У Нововолинську водій маршрутки № 6 не захотів безкоштовно везти дитину загиблого в АТО волинянина. Посвідчення, яке показала дитина, водій назвав «не таким», і хоч взяв подивитися та назад не повернув, незважаючи на прохання дівчинки і її старшої сестри.

Про це у фейсбуці написала мама школярки Марина Шепелюк.

Незважаючи на те, що у маршрутці були дорослі, на захист дітей ніхто не став.

«Мене набрала старша донька, і я зустріла цю маршрутку в нас на 5-му мікрорайоні. Водію не сподобалось, що я на нього кричала, і він казав, що ні в чому не винен і не доводив дитину до сліз.. Що посвідчення зробіть нормальне.. Посвідчення видане обласним військкоматом для нього не є документом, бо там фото нема і все одно, що цей документ дає гарантований соціальний захист його власнику..

Дитина прийшла пішки додому, її трясло і сльози не висохли на очах...

Я цього просто так не залишу.. Чоловік загинув, захищаючи мирне життя всіх, не для того, щоб принижували його дітей..

І хочу побажати мати такі «взяті напрокат» чи «вкрадені» посвідчення всім, хто такої думки..

Мабуть розуміння буде тільки тоді, коли це зачепить кожного.. Коли «Гради» почнуть стріляти біля кожного будинку.. От тоді буде цінуватись всіма те, якою ціною мають можливість спокійно жити, працювати, відпочивати...», – обурюється жінка.

Зазначимо, що чоловік Марини Олексій Шепелюк загинув 25 серпня 2015 року в бою за Іловайськ. Він зник безвісти в ніч на 25 серпня в районі селища Кутейникове. Опізнаний за експертизою ДНК в липні 2015 року, посмертно нагороджений орденом та відзнакою.

Також Марія Шепелюк додала фото посвідчення і номер автобуса, який встигла сфотографувати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
вася Показати IP 4 Вересня 2020 11:32
побажання дітям та дружині бійця : тримайтеся !!!!!! а водію треба пройти хімічну кастрацію , щоб таки не розмножувалися ..... шкода що мене в тій маршрутці не було , сам з Луцька , якби у Луцьку , напевно зусрівся б з чоловіком , а люди , які там їхали , ну то в нас десь 90% населення - бидлостан ....
волинянка Показати IP 4 Вересня 2020 11:35
От скотиняка! А найстрашніше те, що всім байдуже, аби їх особисто не торкалось! Прикро за нас, українців і соромно! Поки кожен із нас не стане щось робити, щоб зберегти справу тих, хто за нас віддав своє життя, не буде України!
скептик Показати IP 4 Вересня 2020 11:50
насамперед винна держава, яка видає посвідчення, які не дозволяють ідентифікувати його власника. а щодо деяких водіїв міського транспорту, особливо у нововолинську, то їх треба регулярно заставляти траншеї копати. можливо, допоможе поставити мізки на місце
Олександр Показати IP 4 Вересня 2020 12:15
Пардон, а що не так???? Так фотографії нема, тож які підстави вірити, що це саме та дитина? Формально шофер правий
Оксана до Олександр Показати IP 4 Вересня 2020 12:27
А подивіться на форму посвідчення. Вона вимагає наявність фото? в чому вина дитини? Не вимагала вклеіти фото у дяді з військомату?
Олександр до Оксана Показати IP 4 Вересня 2020 12:53
Я зовсім не стверджую, що ця форма вимагає фото. Недолугість в іншому: як довести, що це саме та людина без фото??? Держава це повинна була врегулювати. Інакше кожне дитя може їздити з сусідськими докуменатми. Вибачте, я тільки за - щоб дитина мала всі можливі пільги. Але виникають справедливі запитання: як довести, що то та дитина. Шофера теж можна зрозуміти - він хоче якогось підтвердження, бо надто багато халявників їздить. Звичайно, дитину зачіпати найпростіше - але то вже інше питання
К.лучанин до Олександр Показати IP 4 Вересня 2020 13:12
Так це не компетенція водія , а перевізника і його треба до відповідальнсті бо не доводить інформацію до водіїв та не інструктує. А взагалі тут є і вина військкомату за недолугу форму посвідчення бо форма розроблена тяп-ляп і тому зявляються в житті всякі недоречності.ь Це треба виправляти ! Всі ж знають , що наприклад в пенсійних посвідчення є фото особи , є коди і там підробка виключена і питань не виникає.
Мойша Показати IP 4 Вересня 2020 12:28
А загинув за Парашенка !!! Хто погнав військо туди, де повинні розбиратися політики, дипломати і спецслужби ???
Оксана до Мойша Показати IP 4 Вересня 2020 14:27
Олексій Шепелюк загинув за свою Батьківщину, поки, ти, чудо щось шукало у своїх трус....
Оксана Показати IP 4 Вересня 2020 12:28
Хочу побачити публічну реакцію перевізника та замовника перевезень - міськоі влади.
К.лучанин до Оксана Показати IP 4 Вересня 2020 13:14
Зауваження цілком справедливе!
777 до Оксана Показати IP 4 Вересня 2020 15:20
А я Элвиса хочу увидеть....
Анонім Показати IP 4 Вересня 2020 12:41
а полковник читав Постанову КМУ від 28 травня 1993 р. N 379 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/379-93-%D0%BF#Text) ФОРМОЮ ПОСВІДЧЕННЯ ПЕРЕДБАЧЕНО НАЯВНІСТЬ ФОТО !!!!!!!!
читачка Показати IP 4 Вересня 2020 12:53
То хай не дивуються, коли будуть спиняти маршрутку та п***ти водія
Шурік до читачка Показати IP 4 Вересня 2020 13:19
Доп...ся ті, що звикли п...ти слабших. Хай воїнкомати п...ть, владу.
777 до читачка Показати IP 4 Вересня 2020 15:23
А ты не удивляйся.когда отхерачат тебя.
Я до читачка Показати IP 4 Вересня 2020 17:20
а коли спинячів пошерстять монтировками?? такого бички свідомі наглі не чекають???
Дідо Показати IP 4 Вересня 2020 13:57
Одні герої навколо. Водієві теж треба сім'ю годувати, героїв та дітей героїв возити будеш, то за які кошти їсти будеш?
Я Показати IP 4 Вересня 2020 17:19
обороняв він трупчинова потрошенка і їхню кодлу за бюджетну зарплату.. Може хай його дітей потрошенко і катає???
11 до Я Показати IP 4 Вересня 2020 17:46
ну і п......ас ти ...