USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

На Волині 12 тисяч безробітних, а в ОДА радіють своїй статистиці

13 Лютого 2014 12:32
Минулого року на Волині створили 18578 робочих місць, що становить 108,8 % до річного завдання.

Про це стало відомо під час засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради сьогодні, 13 лютого.

Секретар ради, заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Юрій Кобець озвучив звіт про виконання Регіональної угоди між Волинською облдержадміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок у 2013 році.

З його слів, минулого року роботодавці перевиконали завдання зі створення нових робочих місць на 8%. Щоправда, скільки волинян досі безробітні, ніхто не відзначив.

Нагадаємо, нещодавно обласний центр зайнятості звітував, що рівень зайнятості на Волині нижчий від загальноукраїнського та становить 60%.

За станом на 1 січня 2014 року, інформував центр зайнятості кількість зареєстрованих безробітних становила 11 088 осіб, з них отримували допомогу по безробіттю 9069 осіб, проходили професійне навчання 265 безробітних.

Серед зареєстрованих безробітних 56,4% (6258 осіб) становлять жінки, 51,1% (5247 осіб) – молодь, 39,3% (4355 осіб) – мешканці сільської місцевості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
304 Показати IP 13 Лютого 2014 12:41
39,3% (4355 осіб) – мешканці сільської місцевості " -- в селе работы нет только уленивых
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2014 12:45
розігнати тих майданутих і робота буде
77 Показати IP 13 Лютого 2014 13:02
А скільки тих неофіційно безробітних , які не стоять на біржі, а протирають штани вдома?
лучани Показати IP 13 Лютого 2014 13:03
Чинуші будь-якою брехнею виправдовують своє існування.
Оля Показати IP 13 Лютого 2014 13:21
Чому ставлять з сіл на біржу- це смішно.Вони не робили і робити не будутьюСидять собі дома, годують худобу,птицю і т.д. Мають по 10 гектарів землі їм робота потрібна. Працюють на себе мають все, а податків не платять ні копійки.А грошіна біржі рік одержать і далі гуляютью Ще й сміються оце ми будемо працювати за 1000 ще податки заплачу,доїду на роботу, і 500 грн получу.Та що ми вже такі дурні зовсім. А тут і їсти маємо, нічого не купуємо, а гроші маємо,бо кабани, яйця, цукор,зерно продаємо і нічого не платимо.Це розумно. Ні.Ми міські за кожну копіку платимо податок,що їх утримуватиз З цим потрібно вже вирішувати ,а не фінансувати хитрих людей.
До Оля до Оля Показати IP 13 Лютого 2014 13:38
По селах повно пустих хат і землі знайдуть 10 гектарів. Вперед. Немає чого заздрити, будеш свіженьке все домашнє їсти ще й на біржу станеш. Чого мучитись (як роблять багато) по зйомних квартирах все життя, якщо в селі так добре жити?
Олег до Оля Показати IP 13 Лютого 2014 14:35
Ти пробувала пахати на землі??? Маєш досвід????
Оля Показати IP 13 Лютого 2014 14:44
А я живу у місті 40 років і пашу на землі, я її і не кидала.Батьківська хата, земля. Все встигаю маю свою квартиру не жила і не живу на зйомній, але працювати не лінуюся. От і бачу все своїми очима. А сидіти в Луцьку,заробити копійки, які нам платять зараз ше й заплатити за квартиру 1000 і більше, в яких умовах ви живете?Бо в нас в Луцьку зарплати тільки у начальників, директорів, всіх чиновників вищих рангів. Ні один рободавець не платить людям. Отож я не лінуюся маю все своє.Але ж працювати потрібно клято, а не лежати на дивані,або сидіти в барах.Ну я,звичайно,не з Полісся, а близько біля Луцька.
Гость Показати IP 13 Лютого 2014 14:48
По яких то селах повно пустих поблизу Луцька всі будинки розкупили з Луцька.Ну, можливо на Поліссі,то да. Полішуки всі тут, а свої села покидали, не хочуть освоювати цілину Поліську
Корінний лучанин до Гость Показати IP 13 Лютого 2014 22:19
Що тут скажеш: " КАРТИНА МАСЛОМ!" Та в радіусі Луцька 20-30км , люди на роботу в Луцьк їдуть! По маршрутках приміських видно. А робота- це в кого яка! В селі стаж не заробиш. Он "КРОМБЕРГ" на автобусах до заводу людей і з більшої відстані возить. ЛЮДЯМ ЖИВІ ГРОШІ ТРЕБА ! А СЕЛІ, ЩОБ ЖИВА КОПІЙКА БУЛА ТО ТРЕБА НАПАХАТИСЬ , А ПОТІМ ЗУМІТИ ПРОДАТИ . ІНТЕРВАЛ ЧАСУ ДО ГРОШЕЙ ТРИВАЛИЙ , ЧЕРЕЗ те й ПОЛІЩУКИ тікають хто куди!
Наталія Показати IP 6 Жовтня 2015 21:36
Пенсіонерів вигнати на пенсіюсію, от молоді і робота буде!!! 40% в нас в районі - працюючі пенсіонери!