USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині невідомі викрали дитину

17 Травня 2015 15:13
Дитину викрали невідомі на Волині. Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення їх місцезнаходження.

Так, сьогодні о 13:00 у чергову частину Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області надійшла заява 27-річної жительки Володимира-Волинського про те, що близько 12:00 двоє невстановлених чоловіків віком до 30-ти років застосували насильство і викрали в під'їзді будинку її сина, 25.01.2014 року народження.

На момент вчинення злочину дитина була одягнена в синю шапочку, синій костюм із нашивками автомобілів на рукавах, білі кросівки.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

Підозрювані у викраденні дитини можуть пересуватись автомобілем «Шевроле Авео» синього кольору. На їх розшук орієнтовані всі наряди ДАІ та працівники оперативних підрозділів, митної та прикордонної служб, громадськість.

Як ви маєте інформацію щодо місця перебування підозрюваних осіб, просимо повідомити про це за телефонами: (0332) 74-20-01, 24-42-98 або 102.

СЗГ УМВС України у Волинській області
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
А Показати IP 17 Травня 2015 16:08
А хто тато?
аяяй Показати IP 17 Травня 2015 17:11
Понятно,что похищение ребенка заказное,родители наверное не могут договориться между собой.
волинь Показати IP 17 Травня 2015 18:01
Дитину забрав батько.
А до волинь Показати IP 17 Травня 2015 19:36
І певно не слов'янської крові
Люба Показати IP 17 Травня 2015 19:42
Дитина смуглява, тож батько певно має не словянське коріння. якщо мусульманин, то певно і вкрав дитину
Лучанка Показати IP 17 Травня 2015 23:11
Напевно батькам треба бути дуже пильними... На днях колега розказала, що біля Нашого Краю, що на пр.Відродження,є маленький дит.майданчик, допоки мами купували діткам сік у кафе, невідома жінка підбігла і схопила 4 річного хлопчика і побігла у двір будинку, старший це помітив і забив на сполох.. Мамочки швидко кинулися за жінкою.Побачивши , що наздоганяють вона кинула дитя і скрилася в одному з під"їздів...але мене здивував той факт, що вони не повідомили правоохоронців, звернувши на переляк і розгубленість.
Лучанин Показати IP 17 Травня 2015 23:13
Жила собі ВОЛИНЬ спокійно, до оих пір поки уроди з Даунбаса нє панаєхалі. ДІСТАЛО!!!!!!!!
Ігор до Лучанин Показати IP 18 Травня 2015 14:23
Якщо ви в цьому когось звинувачуєете, то звонувачуйте тих, хто стояв на майдані і вірив в казки вчергове. А потім ці ж придурки дали привід всім подальшим подіям, валячи ту символіку, яку жителі Сходу цінують. Практично - дякуйте собі за це все.
С.Т. Показати IP 18 Травня 2015 06:14
Донбасс тут ни при чем - не надо ссорить людей
я Показати IP 18 Травня 2015 12:59
Підскажіть, будь ласка чому в суботу біля собору що знаходиться недалеко біля там таму було так багато міліції із собаками і по парку ходили, шукали когось. Що трапилося????
Тернополянка Показати IP 18 Травня 2015 13:06
У тернополі років два тому у торгово розважальному закладі таки вкрали дитину років7 поки мамам розраховувалась на касі.Мама забила на сполох.перекрили виходи.дитину хотіли вивести та мама впізнала свою дитину.дівчинку потригли в туалеті перевдягнули в хлопчика і чимось накололи.інформація в змі не поширювалась зі зрозумілих причин - не відлякати клієнтів закладу.
Жах..... до Тернополянка Показати IP 18 Травня 2015 13:10
Писали що крадії були жінки і зізнались що дитину викрали на органи