USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині оголосили піст перед виборами

20 Жовтня 2014 12:26
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл оголосив тижневий піст у єпархії перед виборами депутатів Верховної Ради України, - повідомили у волинській єпархії.

Владика повідомив про це 19 жовтня, після Божественної Літургії в кафедральному соборі Святої Трійці. «Для того, щоб Господь дарував вам думку добру і правильну, така, яка по серцю і для вашої користі, – для цього треба молитися і поститися, щоб Господь поклав на серце те, що краще для нас», – пояснив своє благословіння.

Застерігаючи від байдужості, архіпастир нагадав твердження, що джерелом влади є народ, сказав: «Господь вам дав це право, і щоб не знехтувати ним, ви повинні хоча б прийти і зробити те, що по вашій совісті, що по вашому розуму».

А щоб не помилитися у виборі, високопреосвященний порадив слідувати євангельському вислову «По ділах їх пізнаєте їх». При цьому він розповів, що й до нього приходять деякі кандидати з проханням про підтримку на виборах, на що він питає лиш одне: «Де ти був учора і що ти зробив для Церкви?»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
давид Показати IP 20 Жовтня 2014 12:35
дааааааааааааа оце вже взагалі треба себе нормально вести і їсти в міру завжди а не тимчасово
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 12:40
коментар було видалено
Оля Показати IP 20 Жовтня 2014 12:45
У нас вже давно піст. Бо за цю пенсію і зарплату можна заплатити за квартиру, ліки, а їсти нема за що? Отак і живемо,правдоборці олігархи,злодії і бандити.Головне голосуйте за них
Ірина Показати IP 20 Жовтня 2014 13:12
З якого часу священник має право встановлювати або відмінювати релігійні пости?
катя Показати IP 20 Жовтня 2014 13:22
=))))))))))) то ж він і не священник... так - виконує роль, як в театрі.... ЩЕ Й ІМПРОВІЗУЄ ...поза "сценарієм"
Вовк Показати IP 20 Жовтня 2014 15:05
Цап "ряжений" піст встановив, щоб овці менше капусти з'їли! І сміх і гріх!
111 Показати IP 20 Жовтня 2014 15:07
В когось з бороданів дах сповза...
!!! до 111 Показати IP 20 Жовтня 2014 20:14
Це точно! і сміх, і гріх! краще вже не коментувати, бо не знаєш де гріх, де сміх.
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 17:00
Михаїл сам собі пише закони, як доречі згідно канонів:не відправляється вінчання на передодні недільних днів (субота) а в соборі по суботах вінчають на повну)))