USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині п'яний чоловік побив поліцейського

24 Січня 2019 10:58
Учора вночі у Камені-Каширському п'яний чоловік побив поліцейського.

Про це інформує прес-служба поліції Волині.

Попередньо з’ясовано, що під час патрулювання співробітники сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль, водій котрого перебував у нетверезому стані. Поліцейські склали на водія адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Пасажир автівки, 43-річний мешканець району, перебуваючи у нетверезому стані, поводився зухвало та умисно заподіяв поліцейському тілесних ушкоджень. Правоохоронець звернувся за допомогою до медиків.

На правопорушника складено адмінпротоколи за ст. 173 (дрібне хуліганство) та ст. 178 (поява у громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За фактом умисного заподіяння тілесних ушкоджень працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 345 Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Досудове слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Просто Показати IP 24 Січня 2019 11:03
В нормальних країнах він вже б з простріленим коліном був.
здравомислячий до Просто Показати IP 24 Січня 2019 12:44
Кого набрали на роботу-незрозуміло!Як навчали на підготовчих курсах даного полісмена?Що ж то за поліцай що не зміг собі дати раду,захистити себе?Це ж смішно чути щоб пяний водій побив полісмена!Що ж то в нас за поліцаї такі які дозволяють себе вдарити?Стидно і соромно що поліцай неможе сам себе захистити не говорячи вже про захист інших людей!То як він зможе захистити людину яка попросить її застити,якщо він сам себе не зміг захистити від пяної людини.Це ж справжня ганьба для поліції!
Просто до здравомислячий Показати IP 24 Січня 2019 15:21
Получити можна, це не дивина, оскільки поліцейські то не роботи. Але цікаве в нас законодавство, яке не забороняє нападати на поліцейських.
Анонім до здравомислячий Показати IP 24 Січня 2019 16:18
"не зміг себе захистити"...може ще пьяніший був? його водили на аналізи?
Роман до здравомислячий Показати IP 29 Січня 2019 06:30
А они только герои у себя в кабинете.И то толпой одного месить.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2019 11:19
Важко навіть уявити щось подібне з поліцейськими в США
Патріот до Лучанин Показати IP 24 Січня 2019 12:48
НЕзабувайте де ми живемо!Ми живемо не в США.Такщо немо чого прирівнювати Україну до Америки!Це небо і земля.Там все по іншому.А в нас по нашому.На жаль.
Ірина Показати IP 24 Січня 2019 11:38
В нормальних країнах нормальна поліція...
Роман Показати IP 29 Січня 2019 06:31
Уважуха мужику.