USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волиняни все менше наважуються на операції

8 Лютого 2014 19:00
На Волині зменшилась кількість оперативних втручань. В області в 2013 році провели 57889 оперативних втручань, а в 2012-ому році таких зробили 58663.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк вчора, 7-го лютого, під час засідання колегії.

Торік зменшилась кількість оперативних втручань через проблеми ендокринної системи, органів зору, ниркок і сечоводів, жіночих статевих органів; акушерські операції - на молочній залозі, на шкірі та підшкірній клітковині.

Такі результати медики пов’язують з поліпшенням діагностики й вчасним лікуванням, що зменшує ризики ускладнень.

Однак у кардіохірургічному відділенні обласної клінічної лікарні оперативних втручань на серці було більше – 1095. У 2012-му році операцій зробили 869.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
правдоруб Показати IP 8 Лютого 2014 19:01
люди не лягають під ніж, БО НЕ МАЮТЬ ГРОШЕЙ НА ОПЕРАЦІЮ. Яке там покращення діагностики, профілактика...
Правда-матка до правдоруб Показати IP 8 Лютого 2014 19:14
Згодна. Все впирається в гроші. Також перед тим, як відважитись на планову операцію, треба отримати правильний діагноз. Люди не довіряють лікарям і лікарським дипломам, тому великого розмаху досягло самолікування "до останнього", і шлях до могили рідко проходить через стаціонар, не кажучи вже про операційну.
термін до правдоруб Показати IP 8 Лютого 2014 19:22
страшно, ось так і живемо. нема грошей - людина мусить помирати, бо защо їй оплатити операцію. Коли це свавілля закінчиться?
Злий до термін Показати IP 9 Лютого 2014 10:20
Закінчиться,коли приб"ємо пару дебілів-главврачів деяких лікарень!
НЕЛУЧАНИН до правдоруб Показати IP 9 Лютого 2014 18:04
так у нас же ж безкоштовна медицина !!! і то пакращена !!!!!!
100 % Показати IP 8 Лютого 2014 19:14
то точно ! плюс бояться чи то та операція необхідна власному життю (здоров"ю) чи лікар просто хоче бабла скосити
З сарказмом. Показати IP 8 Лютого 2014 20:02
Точняк грошей нема, то й не оперуються. А операцій без грошей не роблять, нє. Я точно знаю. Тож у нас всі і бомжі, і бідота массово згинають у приймальних відділеннях, а в прокуратурі стоси заяв про ненадану меддопомогу по причині відсутності коштів. Кляті лікарі. Тільки не зрозуміло, чого ж на Волині і, тим більше, у Луцьку смертність знижується?
Корінний лучанин до З сарказмом. Показати IP 8 Лютого 2014 22:14
РЕПЛІКА- доповнення: А КЛАДОВИЩЕ У ГАРАЗДЖІ РОЗШИРЯЄТЬСЯ!
НЕЛУЧАНИН до З сарказмом. Показати IP 9 Лютого 2014 18:06
може смертність просто приховують ?
Семен Показати IP 8 Лютого 2014 21:15
Врачи то умные. Деньги берут за операцию, где работы поменьше и ризок невысок. Например, раховая грыжа - да врачи аукцион сделают! Остальное...