USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині працівника військкомату затримали на хабарі у 500 доларів

28 Квітня 2017 21:01
Співробітники військової прокуратури спільно з поліцією затримали під час одержання хабара головного спеціаліста Луцького об'єднаного міського військкомату.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу військової прокуратури Західного регіону.

Хабар у розмірі 500 доларів від двох громадян призначався за вжиття заходів щодо непризову одного з них на військову службу за станом здоров'я і постановку на військовий облік у порушення встановленого порядку іншого. Затримали зловмисника під час одержання частини хабара в розмірі 200 доларів.

"Крім цього, при особистому обшуку підозрюваного виявлено та вилучено 17,7 тисяч гривень і 1 000 доларів, з яких 200 і 500 доларів були загорнуті в саморобні конверти із зазначенням на них контактних даних осіб. Це вказує на системність дій працівника військкомату з вимагання хабарів з метою особистого незаконного збагачення", - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
51 омбр(позор) Показати IP 28 Квітня 2017 21:07
Він учасник ато йому нічого не буде , переведуть хіба в Іваничі.
сусід Показати IP 28 Квітня 2017 21:26
він не учасник ато
упс до сусід Показати IP 28 Квітня 2017 21:58
Як прізвище?
Таня Показати IP 28 Квітня 2017 21:49
Хай себе в першу чергу обшукують!!!
Лучанин Показати IP 28 Квітня 2017 22:05
Вже і сюди добралися... Авдієві стайні...
000 Показати IP 28 Квітня 2017 22:31
Теж мені, Америку відкрили. Зараз щоб у перший клас "престижної" школи дитину взяли треба гроші платити!
Відповідальність Показати IP 28 Квітня 2017 22:52
От мені цікаво, як справи у ТИХ, що на бумажках записані.....
нона Показати IP 28 Квітня 2017 23:50
треба систему змінювати
сусід до нона Показати IP 29 Квітня 2017 08:44
вже міняли в 2004 і в 2014 І ШО?
Таня Показати IP 29 Квітня 2017 06:37
В садочок дитину зарахувати- плати,в школу більш менш нормальну-плати,в лікарні-плати. Не там обшукуєте товарищі. Показуха галіма. Ото результат показали!!!!!!!!)))))))
Володя Показати IP 29 Квітня 2017 06:55
Ви краще скажіть скільки хабарників і корупціонерів спійманих за останні роки сидять в тюрьмі.
Rider Показати IP 29 Квітня 2017 07:38
Я знаю хто то до пантувався правельно що хапнули його ото мажикі відмазуються а селюхі воюють.
Вася Показати IP 29 Квітня 2017 09:01
Віктор Іванович?
Верховна Зрада Показати IP 29 Квітня 2017 09:24
Щоб взяти хабар,потрібно як мінімум, щоб хтось його дав.І того і тих в окопи.Хоча всі ці військомати,пережиток "совка"давно потрібно розігнати, як і багато інших корупційних структур.
51 омбр(позор) Показати IP 29 Квітня 2017 11:53
Повторюю йому нічого не буде, він учасник ато,прапор з Володимира торгував патронами ,і шо далі ходить на службу як нівчому не бувало і навіть не перевели в піхоту.
Патріот В. Показати IP 29 Квітня 2017 13:36
У наших працівників військомату такий девіз : - " поки дурень навоюється - розумний наживеться ", це на генетичному рівні ..., це діагноз...
1111 до Патріот В. Показати IP 29 Квітня 2017 21:39
Де%л ти хоть би поцікавився скільки учасників АТО служить у військових комісаріатах
Т.Юра до 1111 Показати IP 30 Квітня 2017 10:27
У військоматах повинні бути тільки службовці , а військовослужбовці служити у військах зі зброєю ..., виконувати завдання за призначенням...
? Показати IP 30 Квітня 2017 13:39
Військкомати комплектували виключно ГЕРОЯМИ з АТО?
Активіст до ? Показати IP 30 Квітня 2017 15:44
правильніше ХЕРОЯМИ
упс до Активіст Показати IP 30 Квітня 2017 16:40
Там всякі були(в ато), нажаль кращі загинули... А хитріші, і"всякі"-викрутились різними методами.. #більшість з "теперішніх коментаторів"-пересікались з Віктором... І, думаю, що звертались по допомогу(за$) і чомусь тоді всіх це влаштовувало...??? Чогож тепер розгавкались????
Таня Показати IP 3 Травня 2017 10:34
Самі відмазуються від служби платять бабки, а тепер тут виливають бруд. Самі ж привчили службовців до цього. Думаєте що так легко відмазати ? Ці гроші не пішли одному йому. 25 частини суми він отримав. Це напрацьована схема роками. Не лялякайте тут бо самі хто тут пише такі герої повідмазувалися від служби.
вова Показати IP 5 Травня 2017 16:41
його вставив Ляшук Сергій Васильович, 01.12.1984 р.н., житель с.Старики Горохівського району, агент СБУ, шахрай
упс до вова Показати IP 5 Травня 2017 21:16
Піонер почьотний?