USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині розповіли про зарплату голів РДА

13 Березня 2015 12:37
Із Міністерства фінансів України надійшла відповідь на запитання облдержадміністрації щодо оплати праці деяких керівників виконавчої гілки влади, зокрема голів райдержадміністрацій.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Відтак, у документі зазначається: Постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2015 року № 43 встановлено, що у 2015 році місячна заробітна плата членам Кабінету Міністрів України, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших державних органів (окрім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні антитерористичної операції) нараховується лише у розмірі посадового окладу. Таке ж обмеження у нарахуванні заробітної плати поширюється і на голів місцевих державних адміністрацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
З княжого Показати IP 13 Березня 2015 12:46
То і в голови райради має бути гола зарплата?
Лучанка Показати IP 13 Березня 2015 12:55
конкретна сума яка?
Дмитро до Лучанка Показати IP 13 Березня 2015 13:21
1218 грн
буде Показати IP 13 Березня 2015 12:58
3000 грн. + хабарі
zz Показати IP 13 Березня 2015 13:03
НЕСЕНІТНИЦЯ::::: в постанові йдеться про центральні органи влади - а райдержадміністрації є місцевими органами влади
знайко до zz Показати IP 13 Березня 2015 13:23
О-то обізнаність :))) Місцеві органи влади - це райради, а не райадміністрації!!! Вчіть матчастину, а потім коментуйте!:)
zz до знайко Показати IP 13 Березня 2015 15:15
Дурік! Читай закони ..... , закрема про Про місцеве самоврядування в Україні а також Про місцеві державні адміністрації
Фінансист Показати IP 13 Березня 2015 13:20
Фінансування Рда проходить через ОДА.То невже там не знають яка зарплата в голови РДА?Ви ж затверджуєте штатні розписи.Краще порівняйте заробітки голови РДА із прокурором району,головою районного суду - різниця явно не на користь голови РДА.Не вірите - перевірте.
Оля Показати IP 13 Березня 2015 13:21
Нісенітниця.Ні один найменший чиновник не обмежив собі зарплати.Наоборот маючи по 3-4 тисячі вони беруть собі ще й доплату по 50 процентів.А людей виганяють, бо не мають чим платити зарплату,Їм можнав все, торму,що ніхто не перевіряє нікого і творять,що самі хочуть,закони приймають самі собі під себе і це в бюджетних організаціях, а що говорити про приватні фірми.Повний бардак
волинянин Показати IP 13 Березня 2015 13:50
то який в грн посадовий оклад голови РДА ?
інкогніто Показати IP 13 Березня 2015 14:34
Якщо така мала зарплата то чому їх з посади не можна викурити?
волинянка Показати IP 13 Березня 2015 14:37
В любомлі голова рда готовий працювати без зарплати Є інші доходи!
semen Показати IP 13 Березня 2015 15:57
в Одерадах голова с\ради Ковальчук втік від правосуддя в очереті переховується.... але з\п 5000 грн. йому йде стабільно...
держслужбовець Показати IP 13 Березня 2015 21:01
Пропоную усім працювати на зарплату держслужбовця особливо тим хто торгуэ на базарі.тоді і првдемо дискусію
123 до волинянин Показати IP 16 Березня 2015 22:30
відповідно до Постанов Яценюка ( зняті надбавки та преміі) 4 категорія 7 ранг держ служби це близько ......2400 грн на місяць на руки.
петручіо до 123 до волинянин Показати IP 22 Лютого 2016 16:15
брехня 4800 на руки