USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині собака покусав школяра, дитина - у важкому стані

19 Вересня 2015 11:39
Понад 50 тисяч гривень потрібно на лікування школяра з Волині, якого покусав собака.

Про це йшлося під час другого пленарного засідання 36 сесії облради 17 вересня.

Із запитом до голови обласної ради звернувся депутат Роман Карпюк. З його слів, до нього звернувся педагогічний колектив Шклинської загальноосвітньої школи – 22 представники колективу просять посприяти у вирішенні питання матеріальної допомоги багатодітній родині. Нещасний випадок стався з учнем 4-го класу, якого пошматував собака. Стан дитини - важкий, вже зробили першу операцію, наразі школяр перебуває у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні, у відділенні ортопедії у Луцьку.

Згідно з висновками лікарів, дитині після серйозної травми обличчя потрібна пластична хірургія. Громада села зібрала усі можливі кошти на лікування у перші дні після нещасного випадку, проте їх бракує, тому що щодня батьки витрачають приблизно 500 гривень на медичні препарати та процедури, не враховуючи 4000 гривень, витрачених у перші дні лікування. Сім’я перебуває у складних матеріальних умовах, виховуючи чотирьох малолітніх дітей та потребує значних коштів на лікування сина. За допомогою звертаються до депутатів облради. Зі слів лікарів, на лікування потрібно понад 50 тисяч гривень.

Депутати підтримали запит про надання матеріальної допомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Емма Показати IP 19 Вересня 2015 11:58
Хлопчик з мого села. Дуже розумний, хороший і добрий хлочина. Коли я його провідувала він подарував мені браслет який зробив сам.
Анатоль_ до Емма Показати IP 19 Вересня 2015 15:45
Пані Наталко Семенівно, агов!
Mik (галицька миша) до Анатоль_ Показати IP 20 Вересня 2015 13:29
Галицький МИШ тимчасово зник, тепер хто для тебе став "Наталкою Семенiвною"? Не смiши нарiд!
аяяй до Емма Показати IP 19 Вересня 2015 16:23
Чому мовчите про власникiв собаки ,якщо знаэте достеменно ??
аяяй Показати IP 19 Вересня 2015 12:10
чий собака ? де матеріальна допомога від винуватців
Олег Показати IP 19 Вересня 2015 12:44
дайте рахунок, картка приват, чи якась інша, опублікуйте.
Mik (галицька миша) Показати IP 19 Вересня 2015 13:10
А чий був пес? Хлопчика слiд лiкувати за держрахунок, але, най з власника собаки повнiстю стягнуть вiдповiдну суму!
Катя Показати IP 19 Вересня 2015 13:36
Усі в селі знають, чий то собака. Гроші у власника водяться і немаленькі. Чому у селі мовчать, ішли б додому до винуватця за відшкодуванням коштів.
Mik (галицька миша) до Катя Показати IP 20 Вересня 2015 13:09
Iм'я, прiзвище - можна? (Не Вашi, звичайно, а його.)
тт Показати IP 19 Вересня 2015 14:11
у селі певно бояться
ку Показати IP 19 Вересня 2015 14:33
Та й....п в....шу м....ть напишіть чий то собака якщо всі знають невже важко? І чому до речі власник не затриманий? Чому собаку не пристрелили. Нам Українцям і АТО не треба ми самі себе винищим через років 20.
трохи чув Показати IP 20 Вересня 2015 00:05
односельці говорять що власник собаки (ПІТБУЛЯ) МІСЦЕВІЙ КРУТЕЛИК районна влада йому не страшна, собака була тренована на бої, але це треба зробити кінологічну експертизу щоб доказати. Якщо Луцьк (підручні Авакова і Щокіна) не втрутяться, так і залишиться все... (як завжди)
Mik (галицька миша) до трохи чув Показати IP 20 Вересня 2015 13:15
А навiщо експертиза? Якщо тримаєш звiра, будь ласка, забезпечуй недоторканiсть iнших громадян (i тварин теж). А якщо вiдпустив пса й вiн напав на людину, вiдповiдаєш за заподiяну шкоду, не зважаючи, чи "тренований" був собака, чи нi.
трохи чув до Mik (галицька миша) Показати IP 22 Вересня 2015 20:26
якщо не буде проведена кінологічна експертиза буде важко притягнути до "реальної" відповідальності власника собаки, а так відбудеться штрафом у кілька сот гривень і все! він уже заявив: що суд присудить те і заплачу (знає напевно що його прикриють "свої люди")
Лучанка Показати IP 20 Вересня 2015 10:48
Директор КП «Ласка» Богдана Новарчук скажіть будьласка в той час коли іде війна і люди виживають а ви займаєтесь нікому непотрібною роботою і розтрачуєте великі кошти на ніщо, як ви себе почуваєте переливаючи воду з пустого в пусте ?
волиняка Показати IP 20 Вересня 2015 10:50
потрібно повернути гіцлів і буде безпечно , а таких дячів як Ласка в заднє місце ногою !!!!!!!
пеагпнгн Показати IP 24 Вересня 2015 12:12
Шевчук Валерій (Швед)Власник собаки
за справедливість Показати IP 25 Вересня 2015 12:20
Собаки є об'єктами права власності, і в той же час джерелом підвищеної небезпеки (ст. 1187 ЦКУ) і за них несуть відповідальність їх власники (Шевчук Валерій). Крім цього для власників собак встановлені певні правила, якими забороняється вигул без повідків і намордників, а також дозволяється тримати сторожових собак, тим більше бійцівської породи, лише на привязі, або спускати їх із привязі лише у закритих дворах. Що робила собака бійцівської породи на вулицях села вільно гуляючи?-Це знову ж питання до власника собаки, і таке питання йому мають задавати правоохороні органи... Зокрема, якщо напад собаки стався внаслідок винних дій власника такого собаки і особі були нанесені тілесні ушкодження, що відносяться до середньої тяжкості чи тяжких, то такий власник може бути притягнений до кримінальної відповідальності за вчинення злочину - необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження передбачене ст. 128 Кримінального кодексу України (громадські роботи на строк від 150 до 240 годин ,або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до двох років). P.S. ТЕПЕР ХІД ЗА ПРАВООХОРОНИМИ ОРГАНАМИ.
Сергій Показати IP 25 Вересня 2015 21:08
Сходіть до хлопчика додом! Переконайтеся що з хлопчиком все впорядку!!!