На Волині спіймали п'яних водіїв за кермом Mercedes і Land Rover
Сьогодні в Луцьку на проспекті Соборності патрульні зупинили автомобіль Mercedes – Benz за порушення ПДР. Під час спілкування з керманичем інспектори виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Про це повідомили у патрульній поліції Волині.
Громадянин погодився пройти огляд на приладі Драгер, який зафіксував 1,42 проміле. Проте чоловік з таким результатом був не згоден та виявив бажання пройти повторний огляд в лікаря – нарколога. Результат з медичного закладу – позитивний.
Ще один випадок трапився сьогодні в селі Дерно під час вимірювання швидкісного режиму за допомогою приладу TruCam. Інспектори зупинили керманича авто Land Rover, який рухався в населеному пункті із перевищенням швидкості руху.
Під час перевірки документів поліцейські виявили у водія ознаки наркотичного спʼяніння. Пройти огляд у встановленому законом порядку громадянин категорично відмовився.
Читати ще: П'яний волинянин спересердя підпалив заправку, тому сидітиме в тюрмі
В обох випадках інспектори відсторонили водіїв від керування автомобілями та склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у патрульній поліції Волині.
Громадянин погодився пройти огляд на приладі Драгер, який зафіксував 1,42 проміле. Проте чоловік з таким результатом був не згоден та виявив бажання пройти повторний огляд в лікаря – нарколога. Результат з медичного закладу – позитивний.
Ще один випадок трапився сьогодні в селі Дерно під час вимірювання швидкісного режиму за допомогою приладу TruCam. Інспектори зупинили керманича авто Land Rover, який рухався в населеному пункті із перевищенням швидкості руху.
Під час перевірки документів поліцейські виявили у водія ознаки наркотичного спʼяніння. Пройти огляд у встановленому законом порядку громадянин категорично відмовився.
Читати ще: П'яний волинянин спересердя підпалив заправку, тому сидітиме в тюрмі
В обох випадках інспектори відсторонили водіїв від керування автомобілями та склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.