USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині в озеро випустили 700 кілограмів коропа

31 Жовтня 2017 22:59
В озеро Велике Чорне, яке знаходиться в Шацьку, випустили 700 кілограмів коропа.

Про це повідомляє Район.Шацьк.

Процес зарибнення відбувся сьогодні, 31 жовтня. В рамках реалізації регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020» понад тонну риби випустили нещодавно в озеро Люцимер.

Обласною програмою заплановано випустити в шацькі озера 2 тонни риби, на що передбачено 100 тисяч гривень. Кошти на придбання малька для зарибнення озера були виділені з обласного бюджету, а до співфінансування долучилися Шацька ОТГ та активісти Шацького району, любителі-рибалки.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ігор Показати IP 31 Жовтня 2017 23:09
І памятник КОРОПУ поставте -по зимі будуть браконьєри виловлювати по 700 кг в день
ВОЛОДЯ ЗГОРАНСЬКИЙ Показати IP 1 Листопада 2017 01:11
НЕДОВГО ДУМАЛИ Й РИШИЛИ КАРПА В ОЗЕРИ УТОПИТЬ (ЗГНОЙТЬ) РИШИЛИ ЗИМОВИЙ КОРМ ДЛЯ ЩУКИ ВИПУСТИЛИ УМИЛЬЦИ...
321 до ВОЛОДЯ ЗГОРАНСЬКИЙ Показати IP 1 Листопада 2017 17:03
В тебе щось з висловленням власної думки проблемно, якось туговато ... Бухаєш ?
володя згоранський до 321 Показати IP 1 Листопада 2017 22:34
Запитай специалиста и тоби скажуть що по весни зарибнюють водойму рибою и тоди вона буде розмножуватись... А на зиму зарибнення то коту пйд хвист...щука перетре за пару недиль до тони карпа!
Роман Показати IP 1 Листопада 2017 08:50
Гроші на вітер, до весни і 5% того коропа не до живе
321 до Роман Показати IP 1 Листопада 2017 17:04
Поясни чого не доживе, ти ж напевне ихтиолог, або спеціаліст з розведення риби.
володя згоранський до 321 Показати IP 1 Листопада 2017 22:36
випустили карпа до тони и можете вже зараз ловити щук бильше тони.... вся арифметика! Очкозамилювання!