USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині - вакантне крісло чиновника

30 Жовтня 2014 16:42
У Волинській облдержадміністрації вакантне крісло чиновника.

Публічні кадрові слухання щодо кандидатів на посаду директора департаменту соціального захисту населення ОДА відбулись сьогодні, 30 жовтня.

Так, на слухання прийшло всього два претендента на посаду - Олександр Александрук та Оксана Гобод.

Першим виступив лучанин Олександр Александрук, який наголосив, що одним із важливих напрямків його роботи буде адресність надання пільг населенню Волині.
Наступний доповідач, заступник директора департаменту соціального захисту облдержадміністрації Оксана Гобот, підтримала таку позицію та наголосила, що пріоритетом її діяльності на ймовірній посаді головного «соціальника» буде забезпечення інвалідів автомобілями та захист чорнобильців.
Представники громадської ради заслухали доповіді обох кандидатів та прийняли їх до уваги.

Виконувач обов’язків голови обласного товариства «Спілки «Чорнобиль» Ростислав Кухтей зазначив, що йому приємно спілкуватися із обома можливими керівниками на посаду, оскільки вони – чемні та виважені люди. Однак зауважив, що є ціла низка проблем, пов’язаних із гуманітарними допомогами на Волині, тож новим очільникам департаменту соціального захисту населення доведеться попрацювати над цим питанням.

Нагадаємо, подібні кадрові слухання є відкритими для всіх охочих.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
лучани Показати IP 30 Жовтня 2014 16:49
Чому вони на мордах такі однакові?
віра до лучани Показати IP 30 Жовтня 2014 16:55
То клони чиновницькі!
СВІДОК до лучани Показати IP 30 Жовтня 2014 18:35
це досвід.... багатьом цього не зрозуміти))))
Ой... до СВІДОК Показати IP 30 Жовтня 2014 19:19
А окрім "НАФТАЛІНУ" є щось?
лучанин до лучани Показати IP 31 Жовтня 2014 08:50
нове міністерство "Кадрових слухань" це ноухава на Полісі
до лучан до лучани Показати IP 31 Жовтня 2014 10:38
навчіться культури спілкування, чи ви в школі не вчилися
Йосип Показати IP 30 Жовтня 2014 17:20
Не отримував допомоги. Слава Богу. Але ,мені здається ,що її вбільшості отримують ті,хто може і без неї обійтися.
знаючий Показати IP 30 Жовтня 2014 17:22
запитайте краще як в Локачах при помаранчевих Александрук РДА керував, і скільки район після нього ще мучився?...
Правда Показати IP 30 Жовтня 2014 17:48
Ой тільки не Александрука, прошу,одумайтесь!!!!!!!!!!!!
журналіст Показати IP 30 Жовтня 2014 18:09
Александрук? Навіть горобці будуть сміятись. При ньому (2007р.), в районі в господарствах було 503 корови, не оброблялось 80 % землі, а 98% продукції вироблялась приватним сектором. Але в районному відділі сільського господарства сиділи 7 чиновників. При Александруку в центрі Локач паслися вівці, кози, кури, а між ними в штиблетах на пряжці і з шкіряними портфелями від нудьги блукали чиновники. Здавалось, що Александрук вже ніколи не "спливе", але воно з тих, що "спливає".
Петро Показати IP 30 Жовтня 2014 18:21
Заїдьте в Локачинський район і поспілкуйтесь з людьми про "госпідарника" Александрука-це просто жах брати на керівні посади таких тупоголових .Мітлу в руки і підмітати вулиці це все, що йому наразі світить і не більше.А ще прошу відмітити скільки накрав в районі.За які такі гроші купив і будинок в Заборолі, і авто, і квартири в Луцьку при чому не одну, а до того як не працював на посаді голови Локачинської РДА не мав фінансової можливості навіть ком.послуги за квартиру в Локачах платити.Кого ви обираєте???????????Ганьба вам
15 Показати IP 30 Жовтня 2014 18:30
ви подивіться на їхні морди що вони можуть хорошого зробити на населення позорище
152 Показати IP 30 Жовтня 2014 18:34
У наших райдержадміністраціях працюють одні тупо......ві. на власному досвіді безграмотні люди!!!
Свідок Показати IP 30 Жовтня 2014 18:38
Ох, як це все тупо... Де оновлення, де молоді люди.... Державний апарат за Пороха роздуває щоки не гірше, ніж за Яника........ Пенсіонери, комсомольці і всі всі... рвуть свої писки до бездонного корита.... На соцвиплатах можна добряче нажитися.... Департамент, ніби "кіслий", але капусти там можна загребсти ПРІЛІЧНО....
152 Показати IP 30 Жовтня 2014 18:42
ти ж візьми влаштуйся туди!!!! так там одні синки внучки хрещеники і так далі. А ще кави пють вагон бо роботи немає
Локачинець Показати IP 30 Жовтня 2014 19:40
При Александруку район входив в п;ятірку кращих в області. Реально дивіться на факти і говоріть людям правду!
Забороль Показати IP 30 Жовтня 2014 19:43
На території Заборолі жителі на таке прізвище не проживають і будинком не користуються.
Богдан до Петро Показати IP 30 Жовтня 2014 19:50
Давайте будемо об"єктивними-за період роботи Александрука район був в п"ятірці кращих в області. Газифіковано 30 сіл . В галузі сільського господарства завдяки залученню потужних інвесторів взагалі входив в трійку кращих! Перш ніж давати коменти хоча в статистику подивись!
обс до Богдан до Петро Показати IP 30 Жовтня 2014 20:33
те саме я читав коли він претендував на посаду в управлінні рсвіти. Там що не пройшло, думаю і тут не проскочить. хоча і жалко такого спкціаліста широкого профілю втрачати,І газофікацією займався,сільське господарство підняв, і пробеми освіти розуміє то може і тут машинами всіх забезпечить,
Справедливий журналі Показати IP 30 Жовтня 2014 19:58
Журналісти завжди прирівнювались до найдревнішої професії, а такі як ти тільки для того,щоб ті вівці,які ти бачив в Локачах пасти. Що ти мелеш! Локачі за час 2005-2010 рр стаи одним з кращих містечок. А район успішно розвивався! Газифікувались села,робились дороги! А ти бовдуре херню пишеш!
знаючому від добре з Показати IP 30 Жовтня 2014 20:05
Т*пий ти ,а не знаючий! Район при Александруку був серед кращих в області! Запитайте людей-скільки сіл газифікували,доріг заасфальтували,село,хоч трохи підняли. Правду треба казати!
СБУ до Петра Показати IP 30 Жовтня 2014 20:08
В кримінальному кодексі є цікава стаття ЗА НАКЛЕП! Наша справа попередити ! Можна на довго сісти!
журналісту Показати IP 30 Жовтня 2014 20:12
Від твоїх коментів аж нудить! Є журналісти,а є повії, Ти відносишся до останніх! І такі,як ти точно не спливають!
чесно до журналіст Показати IP 30 Жовтня 2014 20:22
За період 2005 2010 рр Локачинський район в сільському господарстві займав достойне місце, Прийшли потужні інвестори Діброва,Курчак. Обробляли по 3000 га землі,які просто облогували. Люди одержували достойну плату за пай. Газифіковано 32 села ! А до 2005 року газ був лише в 7 селах. Журналіст повинен бути об"єктивним.
З Локач Показати IP 30 Жовтня 2014 22:14
Не придумуйте, ніяких хат Александрук не має. Квартира точно є - він продав свою в Локачах та переїхав до Луцька. Що тут такого? Керівник він був нормальний - за газифікацію - правда - зробив багато. Те що багато людей в РДА сиділо на посадах - а хтось спитав скільки їх було до нього? ЩО, вигнати тих людей, які мінімалку там отримували? Для чого - щоб вони стали на біржу і отримували те саме нічого не роблячи? Я його знав багато років. Людиною був нормальною. Так, загравав до Мартиняка трохи, але ж у результаті у районі є діючий прибутковий с/г бізнес, а у багатьох людей - робота. Якщо з такими г******ми як бондар більше тертися не буде - то нормальний і грамотний управлінець.
М...да Показати IP 30 Жовтня 2014 22:21
А це хто такі за молодьож на 5 фото... І один біля них заснув Що це за слухання коли люди засинають. Масовка...
З ода Показати IP 31 Жовтня 2014 08:29
А Дильова вже вигнали з громадської ради ? Вже й там побачили, що це за гнила людина.
усім "чесним" Показати IP 31 Жовтня 2014 09:24
Александрук до таких "потужних інвесторів", як Діброва і Курчак, не має жодного відношення. Це приватний бізнес, а Александрук - державна людина. Не плутайте гонорею з гемороєм. В Локачах влада нічого не робить, аби щось працювало. Нічого! Питома вага ВВП району в області - 0,2%! Тобто нічого. Нуль цілих, х@й десятих. Ось від чого треба танцювати. І тоді (гарантую) від коментарів журналіста не буде нудити.
обс до усім "чесним" Показати IP 31 Жовтня 2014 10:18
Коментар фахівця
О.., Показати IP 5 Листопада 2014 22:31
А бачили там на фото ,- С.Мишковець...так вона навыть зна хто з ким та де як живе ..Отак..!