USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

На Волині від завтра дозволили продаж пива та вина

16 Березня 2022 18:39
На Волині від завтра дозволяють легальний продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв.

Про це повідомив у Телеграмі голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

«З 17 березня 2022 року на Волині дозволено легальний продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв.

Відповідний наказ підготували з метою підтримки економіки регіону.

Разом з тим наголошуємо, що на період воєнного стану, на території Волинської області заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі», – йдеться у дописі.

Як зазначив Погуляйко, Волинська обласна військова адміністрація прийняла це рішення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, у якій зазначається те, що пиво є слабоалкогольним напоєм.

У прийнятті цього рішення ОВА керувалася перш за все тим, що на Волині є декілька пивоварних заводів, які через запровадження воєнного стану змушені були припинити свою роботу, а разом із тим сотні людей втратили робочі місця.

«Тому наша область має забезпечувати надійний тил – бізнес повинен працювати і наповнювати місцевий бюджет (пам’ятаймо, що із надходження податків ми можемо купувати воєнну амуніцію для наших воїнів-захисників)», – додав він.
Нагадаємо, на території Луцької територіальної громади з 28 лютого заборонили продавати алкоголь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
123 Показати IP 16 Березня 2022 19:26
Навіщо це робити?!!!
юрій миколайович Показати IP 16 Березня 2022 19:44
І нахіба???
Лучанин Показати IP 16 Березня 2022 20:13
Тільки більш менш алкоголь вивітрився і тут знову понеслося)
Дід Василь Показати IP 16 Березня 2022 20:51
А ви чули що там іде війна?
ОДІН. Показати IP 16 Березня 2022 21:11
ЦЕ ПОМИЛКА.ТВЕРЕЗІСТЬ ПОЧАЛА СТАВАТИ НОРМОЮ ЖИТТЯ....
33-ій Показати IP 16 Березня 2022 21:28
ЖЕСТЬ !!! для чого це робити ??? давайте ще дозволимо наркотики продавати
Що Показати IP 16 Березня 2022 21:38
так багато доходу казні міста? Можновладці, будьте людьми не робіть цього!!!
Таня Показати IP 16 Березня 2022 22:02
Для чого зняли заборону, одні будуть пити, а інші життя віддавати...
Олег Показати IP 16 Березня 2022 22:06
Що тут поганого в продажі пива, вина? Чи як війна, то може вже і не їсти?
Євген до Олег Показати IP 16 Березня 2022 23:34
Нарешті адекватний коментар
Олег Показати IP 16 Березня 2022 22:16
Тупі пишуть про заборону, а ви дурепи подумали про гроші з ліцензії? Якщо усі підприємці анулюють ліцензії, бюджет ви будете поповняти???
Оксана. О. до Олег Показати IP 17 Березня 2022 01:33
Правильно кажете!
Свідомий Показати IP 16 Березня 2022 22:48
Я думаю що хто не хоче хай не купує і не пє, а кому спокійніше після кружки пива то хай собі випє.
Оксана. О. Показати IP 17 Березня 2022 01:32
Краще пити нормальне, "магазинне" вино чи пиво, аніж саморобний шмурдяк, від котрого ще й здоров,я можна втратити. Це перше. А друге - хай краще дохід піде до магазинних кас та до бюджету держави, аніж до кишені "баби Галі", яка нишком жене і продає...
ABC Показати IP 17 Березня 2022 03:42
Хто хоче випити - той знайде де. Наливайки "В баби Зіни" працюють цілодобово і без ліцензій у кожному районі Луцька. США це вже проходили під час "сухого закону". Пити менше не стали, а доходи від продажу спиртного попадали не в казну держави у вигляді податків, а до кишень мафіозі. Вчіть історію, люди.
Вася Показати IP 18 Березня 2022 18:53
Хто пив,той п'є і знайде де взяти,а чому після роботи не випити пива,чомусь в других областях ніхто не забороняв,для чого той цирк,краще подумайте за що дороги зробити