USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Зеленський не приїде у Луцьк, – джерело

2 Грудня 2019 18:19
Попри повідомлення ЗМІ, президент Володимир Зеленський 3 грудня не приїде особисто представляти голову Волинської ОДА. Натомість планується, що це зробить один з високопосадовців офісу президента.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Декілька днів в місцевих ЗМІ поширювалась інформація про те, що 3 грудня на Волинь прибуде Володимир Зеленський для того, аби представити нового голову ОДА. Планувалось також відвідування МПП «Ягодин».

Проте джерела ІА Волинські Новини в офісі президента повідомили, що особисто Зеленський не приїде на Волинь. Представляти погодженого Кабміном голову Волинської ОДА, луганчанина Юрія Погуляйка, ймовірно, буде високопосадовець ОП.

Прессекретарка президента Юлія Мендель у коментарі ІА Волинські Новини повідомила, що графік президента не розголошують, а тому підтвердити чи спростувати цю інформацію не змогла.

Начальниця відділу інформаційної політики Волинської ОДА Каріна Мариневич зазначила, що акредитацію на будь-які заходи за участю президента не відкривали, про ймовірний візит інформації немає.

Нагадаємо, 28 жовтня, Уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Юрія Михайловича Погуляйка. Втім, нещодавно лідер Національного Корпусу Андрій Білецький оприлюднив відео, у якому розповів, що у зриві акції протесту проти відведення українських військ у Золотому винен ексзаступник голови Луганської ОДА Юрій Погуляйко. Також Білецький зазначив, що Погуляйко відомий на Луганщині як людина, яка «кришує» незаконну вирубку лісу.

Волиняни з недовірою та без ентузіазму зустріли новину про ймовірне призначення колишнього міліціонера, посадовця з Луганщини, адже після звільнення киянина, колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Олександра Савченка всі очікували, що Волинь нарешті отримає місцевого керівника.

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до президента Володимира Зеленського щодо призначення керівником Волинської ОДА поліцейського з Луганщини. Він зазначає, що не може бути керівником області людина, яка працювала і жила в іншому регіоні.

У зв’язку з можливим призначенням депутати Волинської обласної ради зібралися на позачергову сесію та прийняли звернення до президента з вимогою не призначати Погуляйка головою Волинської ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
СУПЕР!!! Показати IP 2 Грудня 2019 18:32
Новий губернатор це хароший міліціонер - ми вас посадимо в харошу тюрму ПОРОХОБОТИ ПАРШИВІ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ви думали проскочете? Все тільки починається! Всі дибіли свої рожи спалили за 5 років!!! Тепер будемо награждать!!!!!!!!!!!!!
Міхал до СУПЕР!!! Показати IP 2 Грудня 2019 19:12
Перепрошую, але з якої с"аки пан "СУПЕР" "витягнув" губернатора, якщо, в Україні нема губерній?!
Полішукам! до Міхал Показати IP 3 Грудня 2019 10:54
Дякуйте, що у вас губернатор не сівуха, або не якийсь егегегегег. Цей то ще не найгірший варіант для полісся.
Анонім до СУПЕР!!! Показати IP 2 Грудня 2019 19:27
Сам там не опинися, нікчемо
Ірина Показати IP 2 Грудня 2019 18:33
І що волиняни, як барани, проковтнуть цей плювок в обличчя ???!
Колишній мешканець ц до Ірина Показати IP 2 Грудня 2019 19:05
А що, ніколи хіба не ковтали?
Ірині до Ірина Показати IP 2 Грудня 2019 19:05
Волинь вже проковтнула бо Погуляйко вже давно в області і ті "кому треба" і хто печеться за свою посаду вже давно прийшли поклонитись і "здати" тих, хто воду "мутить" в області. Так що готуйтесь...
СУПЕР!!! до Ірина Показати IP 2 Грудня 2019 19:15
Ірина Луценко???
речниця до Ірина Показати IP 2 Грудня 2019 20:42
Приїде представляти якийсь, вище Сивохи Волинь не варта
Просто до речниця Показати IP 3 Грудня 2019 06:45
Твій рот нічого невартий
Степан Показати IP 2 Грудня 2019 18:43
Везе з собою команду .
ігор луцький Показати IP 2 Грудня 2019 19:07
А смисл приїзду?Це робота гаранта,їздити чиновників представляти?
Луцьк до Супер Показати IP 2 Грудня 2019 19:16
Дурний піп тебе хрестив. Щодо хорошого мента-пережили двох хенералів і цей десь пропаде.
Ірині Показати IP 2 Грудня 2019 19:18
Українці самі собі плюнули в обличчя
До супер Показати IP 2 Грудня 2019 19:43
Кажуть, ти перший, запасись вазеліном!
Анонім Показати IP 2 Грудня 2019 19:44
Губернатором потрібно зробити волинянина! Сашка Положинського наприклад :)
ggg до Анонім Показати IP 3 Грудня 2019 08:18
Що ви розумієте в губернаторах. Краще луганських їх не буває, - то особлива порода!
Корiнний лучанин Показати IP 2 Грудня 2019 19:49
За всiх волинян не потрiбно писати,а за ту частину ,що ви описали можете.
Правда Показати IP 2 Грудня 2019 20:17
Він ще тут не голений
К. Показати IP 2 Грудня 2019 20:24
То шо не приїде ?
123 Показати IP 2 Грудня 2019 21:01
Бубочка устал, образився і не приїде. Шкода, думаю тут його б зустріли прихильники.
Га? Показати IP 2 Грудня 2019 21:18
Вам не соромно, волиняни? Жодного разу ви не постояли за свого керівника! То мент Савченко разом із своїм замом із Запоріжжя вчили вас Волинь свою любити, то й зараз будете розбудовувати свій упівський край з Колківською республікою по-луганські... Невже розумні волиняни повимирали, Лесин дух з вас вивітрився? Були кріпаками - такими, на жаль, і залишаєтеся...
ототак до Га? Показати IP 3 Грудня 2019 08:01
А що з них взяти якщо своїх вони вміють тільки на коліна ставити? О-то нехай отримують і соплять у дві-три... дірки!
??? до ототак Показати IP 3 Грудня 2019 10:55
А він був свій? то з якого то дива ?
Анонім до ??? Показати IP 3 Грудня 2019 19:04
Б.П.Клімчук був свій...але його волинські активісти довели до інфаркту.
додік Показати IP 3 Грудня 2019 11:01
Яке горе... Піду нап'юсь...