На Волині військовослужбовець на два роки втік з частини через конфлікт з товаришем по службі
На Волині за самовільне залишення військової частини судили військовослужбовця: чоловік не був на службі два роки через конфлікт з товаришем по службі.
Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду.
У матеріалах справи вказано, що під час проходження військової служби у Збройних силах України уродженець Хмельницького Ігор Н. 16 жовтня 2021 року самовільно залишив військову частину, не отримавши дозволу командира. До 8 листопада минулого року Ігор Н. був відсутній на службі.
Читати ще: На Волині судили військового-контрактника, який на два роки самовільно покинув військову частину
Під час розгляду справи військовослужбовець визнав свою вину. Він розповів, що служив за контрактом, однак з 16 жовтня 2021 року до 8 листопада 2023 року був відсутній на службі без поважних причин через конфлікт з товаришами.
Обираючи міру покарання, суд врахував посередню характеристику обвинуваченого за місцем служби та те, що він має статус УБД.
Зрештою Ігорю Н. призначили три роки реального покарання, яке замінили на рік умовного.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду.
У матеріалах справи вказано, що під час проходження військової служби у Збройних силах України уродженець Хмельницького Ігор Н. 16 жовтня 2021 року самовільно залишив військову частину, не отримавши дозволу командира. До 8 листопада минулого року Ігор Н. був відсутній на службі.
Читати ще: На Волині судили військового-контрактника, який на два роки самовільно покинув військову частину
Під час розгляду справи військовослужбовець визнав свою вину. Він розповів, що служив за контрактом, однак з 16 жовтня 2021 року до 8 листопада 2023 року був відсутній на службі без поважних причин через конфлікт з товаришами.
Обираючи міру покарання, суд врахував посередню характеристику обвинуваченого за місцем служби та те, що він має статус УБД.
Зрештою Ігорю Н. призначили три роки реального покарання, яке замінили на рік умовного.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Пропоную.
Показати IP
16 Березня 2024 12:25
Замість покараня позбавити урядової нагороди статус учасника ато
Пропоную 2 до Пропоную.
Показати IP
16 Березня 2024 15:40
Ти мразото,хто ти та ий щоб таке радити,людина можливо пройшла!
Пропону є до Пропоную 2
Показати IP
17 Березня 2024 05:00
Знаю, що пройшла дезертирство. Ти більше знаєш?
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.